Salusa, 19. január, 2011

Všetko príde k tým, ktorí čakajú a je jasné, že posledné roky vyžadovali veľkú dávku trpezlivosti. Napriek frustrácii a čakaniu pokračoval proces Vzostupu bez prerušenia. Niekedy to vyzeralo, že je vývoj zastavený, ale aj napriek všetkým zdržaniam sme stále zameraní na náš pôvodný cieľ. Najdôležitejšie je, aby ste sa stále sústreďovali na Vzostup a pomáhali zvyšovať úroveň vedomia na Zemi. Dôležité zmeny, na ktorých ste sa podieľali, sa stlačili do kratšieho obdobia, ale neznamená to, že budú preto menej účinné. Naplnia vaše očakávania a povzbudzujú mnohých ľudí k činom. Môžete vidieť výsledky týchto zmien, ktoré sa začínajú okolo vás materializovať, ako svet reaguje na energie vytvárajúce zmeny. Spôsobuje to nepokoje, demonštrácie a dokonca aj násilie, ktoré je poľutovaniahodné, no napriek tomu je to znamením, že ľudia sú nepokojní a žiadajú zmeny. Chceli by sme, aby bol každý informovaný o Vzostupe, pretože to odstráni potrebu násilia každého druhu. Tak zostanú energie pozitívne a využijú sa na dobrý účel.

My z Galaktickej Federácie sme aktívnejší než kedykoľvek predtým, nie že by sme očakávali, že si budete vedomí všetkého, čo robíme. Podporujeme našich spojencov, aby sa veci nevymkli z rúk. Ak máme podozrenie, že je v úmysle použitie jadrových zbraní, zabraňujeme tomu. Takže vás môžeme uistiť, že napriek tomu, čo počujete v médiách alebo čítate v tlači, žiadna jadrová vojna nebude. Už je to dávno, keď sme dostali Božské inštrukcie, pretože sa spôsobilo priveľa škôd a znečistenia používaním alebo testovaním jadrových zbraní. Človek sa naučil len málo, odkedy bola zhodená prvá atómová bomba na Japonsko a dokonca ani to nebolo nevyhnutné na obnovenie mieru.

Bude to pre vás veľmi odlišné, keď prídete do vyšších dimenzií, kde je harmónia a pokoj, jemné energie, ktoré vás objímajú. Každá duša, ktorú stretnete, vás obklopí svojou láskou a vy si len ťažko dokážete predstaviť, aký je to nádherný pocit. Budete sa cítiť ako keby ste sa vznášali na ľahučkom obláčiku. Nie je tam ani najmenší náznak konfliktu alebo negativity a radosť z bytia je extatickým zážitkom. Zatiaľ čo na Zemi ste prežili živé peklo, vo vyšších dimenziách zažijete Nebo. Môžete si byť istí, že každá duša sa tam dostala vďaka pozdvihnutiu svojich vibrácií. Preto sa nemôžete stretnúť s Bytosťou s nižšími vibráciami.

Zem je vynikajúcim miestom na stretávanie a triedenie pre duše z rôznych úrovní a z mnohých civilizácií. Kvôli tomu si niektorí z vás pritiahli konkrétne duše, ktoré sú pravdepodobne vašou hviezdnou rodinou. Mnohí z vás prišli na Zem ako dobrovoľníci, aby pomohli ľudstvu prejsť touto periódou. To znamená, že znížili svoje vibrácie a stratili spomienky, aby to mohli spraviť. Priniesli ste vedomosti a zručnosti, ktoré sú najdôležitejšie pri pomocí tým, ktorí sú prebudení a rozhodli sa vzostúpiť. Niektorí z vás najdôležitejšiu prácu ešte len urobia a postavia sa do čela po odhalení. Od toho okamihu pôjdu veci dopredu veľmi rýchlo.

Nezúfajte ak ste dychtivý pomáhať a ešte ste neboli povolaní. Ak je to súčasť vášho plánu, určite budete zapojení, pretože schopnosti a skúsenosti všetkých sú známe. Neznamená to, že nemáme vhodné osoby pre tieto prípady, ale chceme aby boli ľudia súčasťou projektov, ktoré sú na programe v najbližšej budúcnosti. Môžeme povedať, že je to vaša planéta, vy ste jej opatrovníci a ste zodpovední za stav, v ktorom sa nachádza. S ohľadom na karmu sa od vás očakáva, že budete hrať svoju rolu pri obnove Matky Zeme. Bude to radostná úloha, pretože je toho toľko, za čo jej vďačíte a ona je Matkou Ľudskej Rasy. Nie vždy mala váš rešpekt, ktorý je patrí, ale nikdy nežiadala, aby ste boli odstránení z jej tela. Teraz sa všetci pripravujete na jedinečný Vzostup, ktorý bude veľkolepou udalosťou vítanou v celom Vesmíre. Áno, naši drahí, tak ako sme spomínali minule, mohli ste byť izolovaní na Matke Zemi a občas to mohlo vyzerať tak, že ste osamotení, ale vaše úžasné akty služby v rámci duality sú v skutočnosti dobre známe.

Nechajte sa pozdvihnúť poznaním svojho miesta v schéme udalostí, pretože každý z vás je rovnako milovaný. Bezpodmienečná Láska nemá favoritov, všetci ste deti Boha. Vidíme vaše skutočné ja za vonkajším prejavom a vieme, že všetci ste Božské iskry rovnako ako my. Keď sa nakoniec budete môcť pripojiť ku nám zistíte, že naše energie sú veľmi podobné tým vašim, okrem toho, že my sme plne aktivovali naše korunné čakry a tie žiaria oveľa ďalej, než vaše. Tiež sa vrátite na túto úroveň s plne aktívnou korunnou čakrou. Na konci zistíte, že všetko je energia v rôznych svetelných formách a všetko má nejakú úroveň vedomia. Táto vedomosť je pravdepodobne niečo, čo vám na Zemi chýbalo a to spôsobilo malý záujem o iné životné formy. Pre vás nie je ľahké napríklad pochopiť, že niektoré zvieratá sú v skutočnosti duchovnejšie než ľudia.

S pochopením zmyslu života sa vám vyjasní a ako sa vyvíjate budete viac slúžiť ostatným nasledovať cestu Svetla. Robíte to, pretože ste Jedným a nemôžete sa vyvinúť pokým sa k vám nepridá aj posledný. Posuniete sa do skupinového vedomia, čo vysvetlí prečo niektoré kanály (channel) hovoria jedným hlasom v celej skupine. Dodávame ešte, že si zachováte svoj individualizmus a nebudete zviazaní so žiadnou skupinou naveky. Evolúcia je o voľbe a výbere vašej cesty späť ku Zdroju. V skutočnosti všetko, čo robíte je to, že si vyberáte a nič sa vám nestane skôr, ako to odsúhlasíte.

Ja som SaLuSa zo Síria a prajem vám každý úspech vo vašich určených úlohách, pretože uskutočňujete svoj osobný plán, ktorý ukončí váš čas v dualite.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.

pre stránku vzostup.sk preložila danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s