Salusa, 21, január, 2011

Nie je vôbec nezvyčajné, že záverečné obdobie duality je chaotické, ale so zánikom starého sa zjavuje nová cesta. Odteraz budete schopní vidieť smerovanie, ktorým idete a to zodpovedá plánu Vzostupu. Každý jednotlivec prežíva zmenu úrovne vedomia svojim spôsobom. Zisťujete, že je pre vás ľahšie zostať vycentrovaný a už vás tak nezaťažujú vonkajšie udalosti. Koniec cyklu je skvelým testom, ktorý odhalí v akom štádiu vývoja sa nachádzate. Musíte sa vysporiadať s neustálymi útokmi na vaše zmysly a vyhliadkami na smrť a deštrukciu, ktorými vás bombardujú vaše médiá. Ak dokážete poslať svoju lásku a súcit tým, ktorých sa to týka a nie ste nepríjemne zasiahnutí emóciami, ste v stave, kedy sa vás negatívne reakcie nedotýkajú. Zlosť, ktorú to vyvolá v niektorých ľuďoch, sa proste pridá ku strachu, ktorý už existuje a vyživuje tých, ktorí sa vás snažia rozhádzať.

Pozrite sa okolo seba a nájdite dobré novinky, ktoré vylepšia vaše očakávania. Existujú znamenia, ktoré poukazujú na to, že temní rapídne strácajú nad vami kontrolu. Všimnite si, že Čínski lídri robia ústupky západu a používajú svoju silu, aby zabránili Iluminátom v úmysle spraviť si z východu svoju základňu. Sú súčasťou rastúceho hnutia za stabilizáciu sveta a vykoreňujú vplyvy, ktoré by sa vás pokúsili viesť k ďalšej vojne. Nemôžeme zastaviť menšie konflikty alebo konfrontácie a tie sú tiež reakciou na zvyšovanie úrovne vedomia, ktoré sa usiluje o mier pre všetkých ľudí. Hŕstka ľudí už nemôže viac diktovať smer celému ľudstvu a cesta k záverečnej fáze Vzostupu sa otvára.

Počas mnohých inkarnácií v mnohých civilizáciách ste zažili prakticky každé náboženstvo a každú kultúru a dnes tu stojíte ako mimoriadne pokročilé duše. Vaša intuícia bola zlepšená a už je málo toho, čo sa potrebujete naučiť, okrem praktického využitia týchto skúseností. Takto budete schopní spraviť rozhodnutie, ktoré zachová vašu pozíciu vo Svetle. Vaše spojenia s akýmikoľvek temnými aktivitami skončia s nadväzovaním spojenia s vašim Vyšším Ja. Toto bude normálny spôsob, akým budete viesť svoje životy a výsledkom bude harmónia a rovnováha. Ľudské zákony sú iba slabým odrazom Vesmírnych Zákonov a niekedy s nimi musíte bojovať, aby ste dosiahli spravodlivosť. S našim príchodom sa vykonajú zmeny a obnoví sa Ústava s malými zmenami, pretože obyvateľstvo si intenzívne uvedomuje, že takýto akt je potrebný. Temní v žiadnom prípade nemali všetko podľa svojich predstáv, rozdiel je iba v tom, že až do nedávnej minulosti vykonávali všetko celkom otvorene. Svetlo však pracuje hlavne v zákulisí a uprednostňuje anonymitu z dôvodu bezpečnosti. Svetlo v skutočnosti nikdy neprestalo pracovať na vašom pozdvihnutí.

Teraz čakáte na vládne zmeny, Odhalenie a programy blahobytu, ktoré vás prenesú do zostávajúceho obdobia tohto cyklu. Postupujeme dopredu a vo vhodnej dobe začneme akciu. Potom sa život zmení celkom dramaticky. Naše úvodné oznámenia budú dôležité na získanie dôvery a podpory ľudí, preto im venujeme zvýšenú pozornosť. Nastane zmätok, ale pravda o vašej nedávnej histórii musí vyjsť najavo. Boli ste zámerne zavádzaní ohľadom mnohých udalostí, ktoré máte právo ako Nezávislé Bytosti poznať. Napríklad existuje ohromný a nepopierateľný dôkaz o tom, že život existuje nie len na vašom Mesiaci a Marse. Taktiež je známe, že existuje Vnútorná Zem, ktorú obývajú vyspelé Bytosti a tým nemyslíme podzemné základne Mimozemských Bytostí. Máte sa naozaj čo učiť a niektoré informácie pre vás budú šokujúce.

Najdôležitejšie bude, že vám dokážeme všetko, čo budeme tvrdiť tým, že vám to ukážeme priamo v minulosti. Vy milujete svoje záhady, ale z odpovedí sa budete tešiť ešte viac a ako príklad uvádzame Veľkú pyramídu. Vyvolala mnohé špekulácie o tom, ako bola postavená a aký má význam. Niektorí vyšetrovatelia zistili mnohé skutočnosti, ale väčšina z vás má len hmlistú predstavu. Dovoľte nám povedať, že to začalo pred 10 tisíc rokmi a bola postavená Mimozemšťanmi, ktorí vytvorili sieť z takýchto gigantov po celom svete. Vaše vedomosti o tom sú veľmi hmlisté a platí to takmer na celú vašu históriu. Zaujímavé je, že vy ste svojimi vlastnými predkami. To vysvetľuje prečo sú niektorí z vás intenzívne priťahovaní k určitým civilizáciám. Ovplyvňuje to váš vkus dokonca aj dnes a je to viditeľné vo vašich domovoch. Budete uchvátení, keď vám ukážeme ako presne boli pyramídy postavené.

Naši drahí, s vedomím toho, čo je pred vami, nájdete radosť a uspokojenie v tomto poznaní. Temní už nemajú vplyv na žiadne udalosti a budú odstránení zo všetkých pozícií moci. Nahradia ich veľké duchovná Bytosti a Ľudstvo bude vyvedené z temnoty do Svetla, Pravdy a Pochopenia. Šťastné časy sú už za rohom a my to vieme, pretože sme toho súčasťou. Predstavte si aká ťažoba vám spadne z pliec a ako rýchlo sa zmenia stresujúce situácie. Získať skutočnú slobodu je veľký krok, ale ten príde až vtedy, keď bude uznaná Jednota Všetkého, Čo Je.

Ja som SaLuSa zo Síria a vravím vám, že Galaktická Federácia je nadšená z blízkosti oficiálneho uznania našej prítomnosti na celom svete. Chceme pomôcť zmenšiť utrpenie na celom svete. Máme všetky potrebné skúsenosti pre zmeny, ktoré prebehnú veľmi rýchlo. V skutočnosti vidíme oveľa hlbšie, než vy a vieme presne, čo je potrené vykonať. Vydržte naši drahí, pomoc už prichádza tým najúčinnejším a najjemnejším spôsobom.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.

pre stránku vzostup.sk preložila danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s