Zlatá Dušička – Kristovy energie

Nový rok začal, energie starého přestávají působit. Od příštího týdne začne nová etapa pro lidstvo. Během měsíce února budou stále více projeveny energie Kristovy, které se rozprostírají kolem Země. Tyto energie se spouštějí mřížkou a všichni, kteří jsou na ně naladěni, budou přijímat tuto životadárnou energii lásky. Kristovy energie jsou nejprve velice zeslabeny, neboť v plné síle byste lidé tuto energii nezvládli. To, co přichází bude i tak velice silné, avšak povznášející. Kristova energie proniká do všeho vědomí a propojuje tato vědomí navzájem. Jistě, že existuje vzájemné propojení vědomí, všichni jsme jeden. Ve skutečnosti si však toto jen málokdo uvědomuje.

Ale vzájemným propojením vědomí jste schopni stále více a soustředěněji poznávat, co vás vlastně čeká a také kdo jste. Budete vědomě napojeni na zdroj a informace, které z něho proudí vám velice pomohou v dalším životě. Mřížka kolem Země je v této době velice posilována, je důležité, aby co nejvíce lidí zůstalo propojeno se Zemí. Jakmile skončí proces napojení, Země začne stoupat. Toto se již děje, ale začíná poslední fáze, která je nejdůležitější.

Toto období je také velice vysilující, avšak z hlediska duše velice převratné, neboť jste přišli v tomto období pro tuto zkušenost. Toto období potrvá 4 roky a poté se brána začne pomalu uzavírat. Zamčení proběhne kolem roku 2020. Všichni procházíte procesem proměny. Vaše proměna začala a nedá se ukončit. Pokračujte dál a buďte připraveni. Během února budete „vytlačeni“ opravdu velmi vysoko, vzhledem k tomu, čeho jste dosáhli dosud. Jakmile postup dosáhne u každého jedince vrcholu, budete dovedeni do chrámu srdce, který vás bude udržovat v dosažené rovině, dokud i ostatní nedojdou do této fáze. Teprve poté budete všichni propojeni a poznáte, co znamená být jedním. Vzájemné propojení na vyšších úrovních je patrné, avšak takto „dole“ dosud neproběhlo. Vše, co budete  prožívat, berte jako součást tohoto procesu, přijměte situace a prožitky a uveďte svá těla do klidu, kdykoliv to budou potřebovat.

Pokud budete mít pocit, že potřebujete více spát, spěte. Potřebujete více odpočívat. Teprve během března bude menší období klidu, kdy budete moci vychutnat sluneční paprsky a jejich teplo. Nyní však již buďte s Bohem. Maitreya

http://zlata.dusicka.sweb.cz

 

 

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s