Mistr Hilarion – poselství pro týden od 30.1. do 6.2. 2011

Milovaní Světlonoši,

Tento týden bude významný dalším nárůstem intenzity energie, která bude naplňovat váš systém. Jak se budete věnovat svým každodenním životům, ucítíte vibrace v uších a pocity brnění / cinkání v korunních čakrách. Můžete se pak cítit unavení a cítit potřebu častěji si touto dobou zdřímnout. Právě probíhá mnoho kalibrací, které mají každého z vás propojit do nových a vyšších frekvencí Světla.

Aklimatizace bude pro vás snazší, když budete každý den procvičovat svou vibrační frekvenci spojováním se celosvětově se svým Velkým JÁ JSEM Přítomnost a pokud si každý den nastavíte svůj záměr na propojení se s časovou přímkou Nanebevzetí. Vydejte se pokud možno každý den na čerstvý vzduch a procházejte se svěží chůzí, neboť to pomůže vyčistit vaše energetické meridiány a udržet nepřerušované proudění energie. Pijte velké množství čisté vody a před konzumací jí požehnejte.

Věnujte se každý den duchovnímu sjednocení se všemi vyššími aspekty sebe sama. Myslete na mistrovství ovládnutí své mysli, emocí, myšlenek, slov, pocitů a činů. BUĎTE tím, čím toužíte být a věřte, že se to ve vás projeví s půvabem, lehkostí, bezpečím a ochranou. Možná prožijete nepříjemné vjemy v některé z vašich čaker. Znamená to, že zde probíhá mnoho čistících procesů a prosbou k vašim osobním Andělům o pomoc odblokujete vše ve vašem čakerním systému, což je v tomto období skutečně obrovská pomoc.

V energetických polích každého Člověka právě probíhá spousta aktivit. Ti z vás, kteří začali být citliví k pohybům energie ve vašich fyzických nosičích, tuto aktivitu rozhodně pocítí.Pamatujte, že vše je  v pořádku a že nikdy nejste sami. Odevzdejte se svému Velkému JÁ JSEM Přítomnost a Božskému Plánu svého života, svému osudu. Vytlačte všechny strachy a pochybnosti a nalaďte se na vibrační vyzařování vašich srdečních čaker. Vaše srdce je nejpřímější metoda k naladění se na vyšší Říše Světla a každodenním procvičováním vnímání této pulzace, otevřete více toto centrum a strhnete všechny zdi, které byly vztyčeny dříve ve vašem životě.

Vše se nyní otevírá. Začnete přijímat přímé vedení vašeho Průvodního Týmu. Ptejte se a vyjádřete jakékoli znepokojení a seďte nebo ležte klidně pro přijetí odpovědi. Každý z vás je jemně broušený nástroj, který umožňuje svému tělu posílat tyto energie do Země a vyzařovat je v obrovských kruzích všem ve vašem poli. Jste ve své současné oblasti na Světě velmi potřební a žádaní. Vaše Světlo pomáhá ukotvovat a harmonizovat chaos, který přichází z vnitřku Země a poté mění tyto energie na vyváženou dokonalost.

Svět je lepší místo, protože jste tu vy. Na to stále myslete, když žijete své každodenní existence. Dbejte na to! Každý z vás je důležitý v celosvětovém Božském Plánu Nanebevzetí Země a všeho veškerenstva na Zemi a v Zemi. Sviťte svým Světlem, posílejte své Světlo, Buďte to Světlo! Věřte v nejvyšší výsledek nejvyššího dobra pro veškerenstvo a tak by to mělo být!

Do příštího týdne…

JÁ JSEM Hilarion

©2010 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s