Pôsobenie Slnečných Vetrov

Planetárna Správa Hathorov prostredníctvom Tom Kenyon

Poznámka:
Správa pojednáva o tele KA (výraz zo starovekej Egyptskej Achýmie) a hovorí o tom ako môžete využiť toto jedinečné energetické telo na to, aby ste si ku sebe pritiahli energie vzostupu zo zvýšenej slnečnej činnosti. Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s KA – vaše telo KA je „neviditeľné“ druhé telo, ktoré má rovnaký tvar a veľkosť ako vaše hmotné telo. Toto energetické telo obaľuje hmotné telo a preniká ho. Na toto telo sa niekedy odkazuje ako na éterického dvojníka alebo duchovné dvojča. KA zdieľa podobnosti s niečim čo sa v niektorých tradíciách (Taoism) nazýva telo Chi a s pranickým telom alebo éterickým telom určitých jógických tradícií. Svojou povahou môže KA pritiahnuť ku sebe a potom do hmotného tela vysoko prospešné energie, ktoré urýchľujú duchovný vývoj človeka.

Správa

Vstupujete teraz do výbušnej doby v zmysle planetárnej zmeny.

Vaše Slnko, slnečná hviezda vašej planetárnej sústavy zvyšuje svoj energetický potenciál a vstupuje do obdobia zvýšenej výbušnosti, slnečných výbuchov a magnetických búrok. Aj keď vám tieto činnosti vytvoria skutočné problémy v zmysle vašej telekomunikácie a vzorcov počasia, je v tejto slnečnej činnosti tiež obrovský vývojový potenciál, ktorý si prajeme prediskutovať. Rovnako ako vy, aj vaše Slnko má éterické telo, slnečné KA, ak chcete. Toto éterické telo Slnka siaha milióny míľ za hranice Slnka samotného. Vaša Zem je úplne vnútri tohto aurického poľa éterického slnka, a rovnako ako vás slnečné výbuchy a slnečné vetry, ktoré nesú nabité častice do vášho okolia ovplyvňujú fyzicky, tiež vás ovplyvňujú étericky. Vskutku, tieto veľmi nabité častice, ktoré predstavujú ťažkosti vo vašej fyzickej dimenzii sú druhom výživy pre vaše KA, vaše vlastné éterické telo.

Vaša mentálna nálada a emocionálny/vibračný stav je to čo určuje či sú tieto slnečné častice skôr zdrojom výživy a vývoja ako zdrojom podráždenia a úpadku. V tejto správe nemáme v úmysle hovoriť o mnohých fyzických ťažkostiach, ktoré sa vám objavia počas tohto obdobia zvýšenej slnečnej činnosti, skôr sa zameriame na veci, ktoré vám pomôžu využiť najväčšiu evolučnú výhodu toho čo sa deje so Slnkom vašej slnečnej sústavy.

Rovnako ako sú výrony ohňa a fotónovej energie zo slnka počas slnečnej činnosti, tak sú tiež výrony duchovného alebo interdimenzionálneho svetla z vnútra vášho tela KA. Vskutku z jedného hľadiska je možné zvýšenú slnečnú činnosť prirovnať ku zvýšenej činnosti vášho vlastného osobného KA.

Je niekoľko vecí, ktoré doporučujeme ohľadom výhodného využitia tohto evolučného katalyzátora. Tento katalyzátor, o ktorom hovoríme bude pokračovať ďaleko za 2012 a súvisí s prúdom toho čo nazývame slnečné vetry. Toto sú zvláštne prúdy fotónovej a magnetickej energie, ktoré prechádzajú cez a okolo vašej Zeme. Tým, že sa otvoríte týmto zvláštnym formám energie a začleníte ich do svojho Ka tela, posilníte svoje KA a značne urýchlite svoj proces vzostupu. Ako tieto slnečné energie narastajú, narastá aj vrtošivosť a neistota vášho hmotného sveta, a tiež vašich mentálnych a emocionálnych svetov. Nerozumnosť a výbušné správanie budú narastať. Počas zvýšených cyklov slnečnej činnosti nastanú tiež ťažkosti v poznávacej činnosti a pamäti.

Prvý krok ku využitiu týchto slnečných energií pre váš vzostup vo vedomí je pochopiť ich povahu a neodporovať ich účinkom.

Je dôležité pochopiť, že spôsobujúci činiteľ vo zvýšenej slnečnej činnosti v tejto dobe nepochádza zvnútra samotného Slnka, ale skôr pochádza z Centrálneho Slnka vašej vlastnej galaxie. Tento prúd vysoko katalyzujúcich energií z Centrálneho Slnka do vášho Slnka je hlavný dôvod pre evolučné možnosti tohto konkrétneho cyklu slnečnej činnosti. Následne je ovplyvnená tiež Zem samotná, hlavne cez jej KA – jej vlastné éterické telo.

Takže prvá vec, ktorú treba pochopiť je, že pred týmto evolučným katalyzátorom niet úniku. Ste tu, aby ste ním prešli, či sa vám to páči alebo nie. Takže prvý krok je neodporovať tomu čo bezprostredne nastáva.

Druhý krok je objať to a vyučiť tieto energie s majstrovstvom – takpovediac, pre jazdu na chvoste draka. V tomto prípade drak odkazuje na samotné Slnko a chvost na slnečné vetry. Môžete v tomto období vzostúpiť do veľkých výšin, ak nájdete odvahu a spôsob ako to urobiť.

Tretí krok v tomto využití slnečných vetrov je umožniť im ovplyvniť vaše KA priamo, prostredníctvom pozvania, a toto sa uskutočňuje prostredníctvom vášho srdca. Výslovne sa rozhodnete, prostredníctvom činu osobnej vôle, vstúpiť do vibračnej harmónie uznania a vďaky. Je dôležité pochopiť, prečo vám toto navrhujeme. Nevyjadrujete uznanie a vďaku vesmíru za slnečné vetry samotné.

Volíte si vstúpiť do jedného z týchto vysokých emocionálnych stavov pretože vytvoria Energetické Lákadlo. Inými slovami, vstupujete do stavu uznania alebo vďaky z účelných dôvodov. Tieto emocionálne stavy zvyšujú harmóniu vnímania vášho KA, čo premieňa celé vaše KA do vnímavého víru, priťahujúceho do seba fotónové a magnetické energie zo Slnka, čím rýchlo zrýchľujú stupeň vibrácií vo vašom KA, vašom vlastnom éterickom tele.

A do vzotupného procesu vstupujete cez vaše KA. Nie je nutné hovoriť, že sú mnohé cesty a spôsoby ako vstúpiť na rebrík, ktorý vedie do vyšších stavov vedomia, ale bez ohľadu na to ako sa to uskutoční, alebo prostredníctvom akej duchovnej línie je to dosiahnuté, KA, vaše KA, je základ.

Vytvorenie Energetického Lákadla

V tejto jednoduchej ale vysoko účinnej metóde premiestnite svoje uvedomenie do vášho druhého tela, vášho KA. Toto energetické telo má rovnaký tvar a veľkosť ako vaše hmotné telo, ale je energetickej povahy, a nie vytvorené z mäsa a krvi. Preniká celý priestor vášho tela a tak každá bunka vášho tela je vnútri KA. Vaše KA je tiež vysoko vnímavé na jemné energie hlavne na všetky formy svetla a nabité fotóny a magnetické energie, ktoré tvoria slnečné vetry.

Keď presmerujete svoje uvedomenie do svojho KA, vedome a zámerne vytvárate pocitový stav uznania a vďaky prostredníctvom činu osobnej vôle. Toto zmení harmóniu vášho KA na vyššiu vibračnú úroveň, ktorá je potrebná na to, aby ste sa stali Energetickým Lákadlom. Keď sa naďalej udržujete v emocionálnej harmónii uznania a vďaky, uvedomte si, že ste vnorení do fotónových a jemných energií slnečných vetrov. Doslova sa kúpete v týchto energiách, či už ste si ich vedomí alebo nie. Ako udržujete toto uvedomenie, spolu s emocionálnym stavom uznania a vďaky, vaše KA ku sebe automaticky pritiahne energie solárnych vetrov, ktoré podporujú vzostup.

Strávte tak dlho ako chcete v tomto stave vysokej vnímavosti, nasávajúc zo slnečných vetrov a dovoľte svojmu KA prijímať tieto premieňajúce a povznášajúce energie. Keď budete pravidelne a často využívať túto jednoduchú metódu, budete mať zo slnečných vetrov veľký prospech.

Meditácia Kryštálový palác vnútri

Tiež doporučujeme, aby ste z času na čas, pravidelne experimentovali so zvukovou meditáciou, ktorú sme vám dali v minulsoti s názvom Kryštálový Palác Vnútri. Viac TU

 

Zhrnutie

Ako pozeráme na vašu súčasnú prevdepodobnú budúcnosť, kolektívne stojíte pred veľkou búrkou. Zrodenie tejto víchrice je zo samotného srdca kozmu a nie je to nič menšie ako zvestovateľ obrovskej zmeny. Nebojte sa jej sily. Objímte ju a vyvezte sa na nej do výšin vášho vlastného vedomia. Tým činom sa stanete svetlom pre seba samotných a navzájom.

Hathori
3-Január, 2011

Preklad: SiR

http://www.ee.dunres.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s