Energie na únor 2011

Stříbrný vítr změn

Únor přinese další změny a pohyb vpřed. Přinese také témata rovnováhy a učení se novým způsobům nahlížení na svět. Budeme mít možnost uvědomit si, kde jsme nepružní, váhaví a kde ještě neposloucháme svoji intuici. V těchto oblastech nás čekají náročné zkoušky. Abychom konečně „pochopili“, pustili to a pohnuli se z místa. Přijdou zkoušky, které budou po nás požadovat pohled z výšky. Povznést se nad běžnou úroveň vnímání, abychom viděli celou záležitost z vyšší perspektivy. Toto povznesení nám přinese jiný úhel pohledu. Možná se budeme muset znovu zamyslet nad tím, kým opravdu jsme a porovnat to s tím, za koho jsme se považovali.

To souvisí s dalšími lekcemi, které přinesou únorové energie. Jsou to lekce pokory.Jde o to, abychom si znovu uvědomili, že jsou síly mocnější, než jsme my. Ale také to, že nejsme bezmocní. Máme vždy možnost volby, jak budeme na co reagovat. Máme možnost volit si své myšlenky, učinit nová rozhodnutí, změnit způsoby nahlížení i uvažování a také způsob svého jednání.

Únor přinese do našich životů nový rozměr svobody. Vliv planety Uran nás osvobodí v mnoha oblastech. Uran je revolucionář, boří staré řády, staré způsoby myšlení, kácí staré pořádky. Přináší nové a originální myšlenky, nápady, nové způsoby vnímání. Pokud zůstaneme otevření a budeme připraveni přijmout změny, pak se můžeme v mnoha oblastech osvobodit a posunout dál. V našem myšlení a vnímání může dojít k dalšímu kvantovému skoku.

Také bude víc než kdy jindy důležité hledat mír v srdci, protože věci kolem nás se dají do pohybu. Může to přinést i velmi náhlé a nečekané zvraty a situace. Záleží jen na nás, jak se s tím dokážeme vyrovnat. Učíme se nelpět – na lidech, věcech, zvycích… To, co jsme vždy považovali za „jisté“, odchází. Změny, které se odehrávají v nás, mění i věci a podmínky kolem. Možná si někdy vnitřní změny hned neuvědomujeme, pouze tušíme, že něco je jinak. Protože se mnoho děje během spánku a nejprve na vyšších úrovních. Tento proces pak vyvolává situace a stavy v našem životě, které následně vedou ke změnám na vnější úrovni. Únorové události mnohdy budou připomínat tarotovou kartu Věž, která představuje dramatický průlom, rozlomení starých nánosů, osvobození ze strnulosti. I když nás tyto situace vynesou ze zaběhnutých kolejí, přinesou osvobození v místech, kde jsme stagnovali.

Únor přinese probuzení další vlny Duší. Také nové kontakty a setkávání spřízněných Duší i nové formy spolupráce. V tomto směru se máme na co těšit. Koncem roku 2010 a během ledna 2011 jsme měli možnost pozorovat, jak se mění způsob našeho ukotvení. Pomalu se zbavujeme zátěží, které nás až dosud „poutaly“ k Zemi. Slovo poutaly jsem dala do uvozovek, protože se skutečně jedná o jakási pouta. Vnímejte to. Nyní nás vše vede k tomu, abychom se odpoutali od závislostí na hmotě, abychom se stali více flexibilními, lehčími, snáze se pohybujícími. Vše kolem nás se mění, je třeba naučit se nelpět a nehromadit. To je náš úkol a únorové energie nám mohou v tomto směru pomoci. Pochopit, utřídit….. a propustit. Také nás to vede k tomu, abychom používali už výhradně jiný způsob „uzemění“. Nejlépe rovnou na zemský krystal v srdci Matky Země.

Události se daly do pohybu už koncem ledna, se vstupem Slunce do znamení Vodnáře. Celoplanetárně dochází k dalšímu čištění, aby následně mohlo dojít k rozlomení pečetí a otevření dávných energetických bran. Během února a jarních měsíců se probudí mnoho dalších světelných Duší ke svým úkolům a také se aktivují další energetická místa na planetě. V poslední době se opět výrazně hlásí aktivační kódy 11 a 22, únor je plný těchto číselných kódů.

První a velmi silnou energetickou bránu přinesl datum 2. 2. 2011. Tento datum spustil další energetickou aktivaci a spojení s velmi vysokými úrovněmi. To bylo ještě umocněno následným Novoluním se Sluncem i Lunou ve Vodnáři a zároveň podle čínského kalendáře vstup do Roku Stříbrného Zajíce.

Datum 11. 2. 2011 přinese další probuzení. Tento číselný kód souvisí se začátkem dalšího cyklu podle Mayského kalendáře. Vibrace mistrovského čísla 11 opět spojuje světelným mostem tento datum s významnou energetickou branou tohoto roku 11/11/11. Tato únorová energetická brána nás opět posune blíž k Jednotě a Celistvosti. Energie, které skrze ni budou proudit k Zemi nesou velmi vysoké vibrace Kristovské kvality a nepodmíněné lásky.

Úplněk 18. 2. s Lunou ve Lvu a Sluncem ve Vodnáři přinese energii ohně podporovanou vzduchem. Tato energie je podporující pro naše nové směřování, můžeme objevit zcela nový a originální způsob, jak naplňovat svoje životní poslání.

Následný vstup Slunce do znamení Ryb by měl přinést zklidnění, uvnitřnění a větší vnímavost. Datum 22. 2. 2011 bude klíčovým datem měsíce února a otevírá energetickou bránu, která přinese aktivaci další vlny světelných Duší a setkávání spřízněných Duší na všech úrovních. Tento den je vhodný ke společné meditaci zaměřené na podporu klidu a míru na planetě, na přátelství a spolupráci, na usmíření ve vztazích, na inspiraci…

Tak se pozvolna rozloučíme s posledním zimním měsícem, abychom mohli radostně a s očekáváním vstoupit do měsíce března, který už nám přinese jaro a další příjemná překvapení.

Pamatujte, cokoliv se v únoru bude dít, je pro dobro věcí kolem i uvnitř nás. Nepotká nás nic, s čím bychom se neměli potkat. Přijdou jen takové zkoušky, které jsme schopni zvládnout.  A pokud něco nebudete moci ustát – tak si lehněte. Naslouchejte svému tělu a dopřejte mu potřebný čas na odpočinek a regeneraci, když si o to řekne. Raději ještě dřív než začne křičet. Dejte sami sobě to, co běžně dáváte jiným – svoji pozornost a energii. A když budete mít dost vy, bude z čeho dávat i ostatním. Jen nezapomeňte na vhodné pořadí.

Tak směle do toho. Vítr změn nám vane do zad. A je to Stříbrný vítr z vyšších vesmírných úrovní. Přináší změny, na které jsme čekali a na které jsme již připraveni. Máme se opět na co těšit. Otevře se nám spoustu prostoru pro něco nového a ještě krásnějšího.

Tím se dnes rozloučím. Tento článek je možná kratší než obvykle, ale má to své důvody. Slov už bylo dost, teď nastal čas tvoření. Přišli jsme na svět, abychom tu vytvořili něco krásného. A máme k tomu vše potřebné. Nejdůležitější zprávy máme ve svých srdcích a naším nejmocnějším nástrojem je láska. Dotýkejte se srdcí kolem sebe.

Posílám objetí a vlnu světla…a prosím, pošlete to dál…

Z břehů Nové Země vás srdečně a s láskou zdraví Miriam

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s