POZOR: CBS žádá o fotografie chemtrails – Palte!

Jak dlouho budeme sprejováni a blokováni od slunce? Už toho bylo dost!OK, chtějí fotky. Tak jim pošleme fotky! Následující článek je z atlantské pobočky CBS (já vím…), která požaduje více informací. Tak jim je dejme. Následuje výňatek z dnešního intelhub post (anglicky). „Vypadá to, že se chemtrails dostávají do mainstreamu díky atlantské pobočce CBS, která v TV odvysílala detailní příběh. CBS – „Tohle jsou doslova zločiny proti lidskosti, proti přírodě, „řekl Michael Murphy, výzkumník chemtrails z Los Angeles. Murphy natočil dokument o tzv. utajování chemtrails. Řekl, že věří, že kvůli chemikáliím v chemtrails jako jsou hliník, barium a další, jsme nemocní.

CBS žádá, aby fotky chemtrails obsahovaly i informace o vzniku a poznámky. CBS Atlanta chce vaše fotky chemtrails. Pošlete je na pics@cbsatlanta.com Posílejte přátelé! Poslal jsem jich pěkný balík a oni je zveřejnili! Možná někdo bude poslouchat!

Důležité: Poté kontaktujte vaše místní noviny, předpověď počasí, hygienu, místní zastupitelstva a zeptejte se: „Proč VY něco neděláte ohledně zveřejnění takové ohavnosti, stejně jako oni?“ Pokud si vygooglujete kontakty na vaše místní noviny, získáte seznam reportérů a editorů a jejich e-mailové adresy. Dejte do kopie všechny! Ale buďte slušní a dejte najevo, že jste „tak šťastní, že někdo konečně upozorňuje na toto téma, kvůli kterému už tak dlouho máme otrávené ovzduší atd.“ Na tohle oni zaberou. „Bude někdo z vás natolik statečný?“ … nebo tomu dejte formu jakou chcete.

Tohle je velká příležitost. Můžeme to alespoň zkusit ještě jednou a možná přílivová vlna pravdy dosáhne pobřeží! Buďme zodpovědní a udělejme, co je v našich silách. Učiní to lidi velmi zodpovědnými a stejně tak ty v zákulisí. Udeřte jak jen budete moct a buďte v tom upřímní… Zen

PS: BIN (Before It’s News) bude zveřejňovat aktuální fotografie chemtrails, aby je bylo možné aktuálně dohledat a odhalit jejich program. Stáhněte si aplikaci (zatím jsem ji nenašel – pozn. LF) je velmi jednoduchá. Najdete v ní spousty skvělých stránek o chemtrails, které vám pomohou a můžete informace z nich použít, abyste lidem mohli ukázat, co se doopravdy děje.

Ale ať uděláte cokoliv, zveřejněte, co můžete, mluvte k lidem, foťte, každý maličký dílek hraje VELKOU roli!

Zen Gardner

Související odkaz (anglicky): The Chemtrail Conditioning Program

www.zengardner.com

Zdroj:http://beforeitsnews.com/story/394/953/Alert:_CBS_Outlet_Calls_for_Chemtrail_Pics–Fire_Away.html

Překlad: probuzeni.blogspot.com

http://probuzeni.blogspot.com/2011/02/pozor-cbs-zada-o-fotografie-chemtrails.html

This entry was posted in Zaujímavosti. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s