Mistr Hilarion – poselství pro týden od 20.2. do 28.2. 2011

Milovaní Světlonoši,

probíhající změny budou pokračovat a všichni zjišťujete, že jste schopni vyjadřovat svou obrovskou lásku a odpuštění lidem kolem vás, se kterými žijete a také sami sobě, zatímco vaše povědomí nadále expanduje do vyššího vědomí a zkoušíte se obout do bot druhých, abyste zažili jejich pohled na svět a naučili se rozumět jejich starostem.

Nyní je vše v pohybu a všechno, co zažíváte a na čem pracujete, se vám rychle realizuje, takže buďte ve svých myšlenkových procesech umírněnější, aby vaše myšlenky přinesly to, po čem skutečně toužíte a ne opak. Každý den si napište seznam všeho, za co jste vděční a vše, co považujete za požehnání ve vašem životě, toto procvičování zároveň s jeho rychlým připomenutím si během dne vám pomůže zůstat soustředěni na to, co je skutečně důležité, místo abyste zůstali v závěsu toho, co vás drží stranou. Mnoho lidí právě vstupuje do této oblasti a jak se Probouzejí a objevují svou vlastní sílu přinést řešení dlouhodobým nespravedlnostem ve svých každodenních životech od těch, kteří je měli v moci, tak nyní říkají “už toho bylo dost” a tak to bude pokračovat ve vlnách celý letošní rok. Je čas Velkého Probuzení, o kterém jsme mluvili vloni a  teď to probíhá na celé této Planetě. Takže v současné době je pro vás nejdůležitější, naši Milovaní Světlonoši,  abyste pevně stáli a drželi své Světlo a svou vizi Nejvyšších cílů a Nejvyššího dobra pro všechny. Dovolte, ať vaše Světlo a záměr nepřetržitě pomáhá mírovým a harmonickým účelům.

My, z vyšších dimenzí, své Milované Služebníky Světla sledujeme a tleskáme nadšením z vaší vrozené schopnosti adaptovat se na všechny změny probíhající ve vašich tělech, myslích a emocích. A také schopnosti stále denně posílat Světlo do všech oblastí Světa, které to potřebují v duchu nejvyššího dobra a výsledků pro všechny své bratry a sestry v těchto oblastech. Vaše Světlo vytváří změny a Zemí je velmi ceněno, neboť jí pomáhá udržovat lepší harmonii. Energie Lásky roste stále více na své intenzitě a je v této době vnímána všemi Lidmi a začíná docházet k velkým změnám.

Většina z těchto změn bude začínat nejprve v mysli a srdci každého člověka a to začne být patrné u lidí kolem vás, kteří začínají chápat a rozumět tomu, o čem jste léta hovořili. Užívejte si a radujte se z těchto momentů propojení vašich myslí a srdcí, neboť bude růst a expandovat do vyšší a vyšší reality. Každý den se dějí úžasnější události a zázraky a to dodá odvahu a impuls “tiché revoluci”, která probíhá v srdcích a duších všech. Energie Lásky je nejmocnější síla ve Vesmírech a svým šířením je schopna vyřešit veškeré neshody.

Vždy pamatujte, že nikdy nejdete sami, Milovaní, neboť my vám jdeme po boku. Pokud toužíte po větší akceleraci ve svém duchovním pokroku, nezapomínejte nás každou noc žádat o asistenci tak, abyste mohli cestovat do našich Chrámů Učení a Léčení, zatímco vaše fyzická těla spí a regenerují a vy se mohli dozvědět více o tom, co má přijít a odejít ve vašich každodenních životech a širší společnosti a jak můžete růst a zvyšovat svou schopnost stát se Božským Člověkem.

Do dalšího týdne…

JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s