Pyramidy

Základ slova pyramida tvoří slova pyro – oheň a amid – prostředek. Čiže pyramida je zařízení s ohněm uprostřed. Konstruktéři pyramidy byli zasvěcenci – lidé se znalostmi sahajícími daleko za hranice Sluneční soustavy, ovládající podstatné a základní stavební prvky vesmíru vzniklé z vesmírné hmoty. Tedy živly – oheň, vzduch, vodu a zem, zasazené ve vše objímajícím éteru. Znali dokonale průběh proudění sil na Zemi a pyramidy logicky projektovali a stavěli na základě těchto znalostí. Skutečnému středu pyramidy se říká královská komnata, a to proto, že se v ní koncentruje největší množství energie, která jakoby v podobě plamene svíčky stoupá k vrcholu pyramidy. Pyramidální energie harmonizuje a doplňuje úbytek energie.

Toto místo a jeho energie může být využito k mnoha účelům. Lze tam sušit jakoukoliv hmotu obsahující vodu, nabíjet zdroje schopné pojmout energii, ostřit nástroje, mumifikovat a konzervovat maso nebo těla lidí, zasvěcovat adepty do vyšších znalostí o kosmických principech. Pyramidy, nebo také „čtyřstěny“, jsou stavěny tak, že jedna strana míří přesně k jihu, další k severu a zbylé logicky k východu a západu. Na levé straně pyramidy najdeme negativní energii, na pravé pozitivní a na severu a jihu neutrální energii – harmonii poměrů sil. Můžeme tedy říci, že boky vyzařují opačné magnetické povahy.

Pohlédneme-li do teorie elektro, zákonitě nás napadne, že někde tady tím pádem musí být proudění elektronů a musí vznikat elektrická energie – mezi pozitivním a negativním, bude vznikat napětí. Ano, je tomu přesně tak, elektrickou energii najdeme právě ve vrcholu pyramidy. Délka vlny pyramidy 21 cm je stálá, stejně jako teplota v královské komoře 21°C. Pyramidy tedy byly, jsou a budou stroje či nástroje k zacházení s kosmickou energií. Nejsou to žádné hrobky faraónů ani orientační body. Nebyly postaveny otroky, ale za pomoci nejdokonalejších zařízení pracujících s kosmickou energií. Všechna tato zařízení byla po postavení pyramid zničena. Největší pyramida na Zemi stojí v Gize a její základní údaje mluví samy za sebe. Strana čtvercové základny měří 230,4m a do výšky má pyramida 137,7m. Je postavena na ploše asi 5,4 hektarů a k její stavbě bylo zapotřebí 2 250 000 kvádrů, které dohromady mohou vážit 5,625*109 kg. V době Zlatého Věku Atlantidy byly stavěny trojstranné a čtyřstranné pyramidy. Byly vyrobeny z mramoru, žuly nebo velkých krystalů.

Trojstranné pyramidy

byly užívány jako antény, které přitahovaly a znásobovaly energii, a vytvářely tak energetické pole pro různé účely, a tu odebíraly domácnosti, továrny atd. Velký Křišťálový satelit byl užíván tak, že odrážel vlny směřované hvězdné energie do této trojúhelníkové rozvodné sítě. V Atlantidě bylo přes 100 trojúhelníkových komplexů pyramidové sítě. Byly sestaveny v soustředěných trojúhelníkových vzorech po celé planetě. Vytvořily tak hemisferickou síť křišťálové a elektromagnetické energie, která působila na oblasti Atlantidy, Ameriky, Afriky, Středozemní Evropy a Jižní Ameriky, a to do různých demografických středů – pro zásobování energií center populace, pro úpravu počasí, přílivů a odlivů atd. Oblasti Mongolska a Tibetu byly také části tohoto komplexu, a byly s nimi spojené interdimenzionálními podzemními liniemi. Nicméně největší seskupení mělo místo v Atlantidě.

Čtyřstranné pyramidy

byly chrámové komplexy, byly postaveny jako osmistěny a Atlanťané je užívali k léčení, učení, regeneraci a ke spirituálním účelům. Byly postaveny na vrcholu hory nebo podél pobřeží, aby přijímaly telurovou a božskou energii. Část pyramidy byla pod zemí, a tak energeticky spojili “to nahoře i dole”.

Magazín WM, ročník VI, číslo 54/55. Článek “Moc a síla pyramidy” – Pavel Mácha, 

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s