Saša Amia Zezulová – 28.02.2011

Prijaté 28.februára 2011, Bratislava

Milovaní Slováci, Slovania,

prihovárame sa vám a cez Amiu, ktorá je „Prvá“ vám prinášame túto najdôležitejšiu správu. Dnešnou polnocou je ukončená Karma Slovanov a národa Slovákov a celé územie Slovenska je Tu a Teraz oslobodené a odpečatené zo všetkých pečatí temnoty a ega.

Národ Slovenska bol celé veky pripravovaní na jeho poslanie Svetla – byť majákom Svetla v tejto dobe. Celé veky útlaku, strachov, vojny, ega a nemožnosti byť samostatným národom bolo potrebnou lekciou a školou pre vás ako srdcovú čakru Zeme, aby vaše srdce mohlo vypuknúť z panciera temnoty a začať slobodne a naplno biť. Tu a Teraz vám prinášame Dar otvorených sŕdc, ktorý bol nakódovaný cez srdce Matky Zem na dnes. Tu a teraz, vaše srdcia sa otvárajú, praskajú všetky múry, pukajú všetky okovy, ktoré vám bránili dýchať a žiť cez srdce.

Milovaní, tak neopísateľný pohľad tu zhora na to máme, plne rozvinutý Kvet života nad celým Slovenskom. Srdce žiariace Kristovu energiu najvyššieho Svetla od vás a pre vás. Radujte sa, tancujte, už je všetko staré rozpustené a vy mesiacom marec nastúpite najnovšie energie Svetla aj v „realite“, ktorá vás obklopuje tu a teraz.

Všetko staré končí, starý systém je neudržateľný a už dávno nie je možné aby sa nič čo je v základe 3D ešte obnovilo. Len si precíťte seba tu a teraz, čo cítite.. po čom skutočne túžite? Nech ľahkosť a radosť sú vašou inšpiráciou. Dosť bolo otročenia a útlaku. Zhrbené chrbáty Slovákov sa vystierajú a vaše srdcia žiaria vpred. Milovaní, nesmierna radosť a ľahkosť, slovami v 3D neopísateľný pocit plynúci z Jednoty. Už len harmónia, slnko a tanec.

Zabudnite tu a teraz na všetko staré, staré rany, bolesti, spomienky. Všetko je odvanuté jarným vzduchom. Vy ste všetci v súlade s plánom svojej duše aktivovaní a vedení cestou Svetla. Milujeme vás. Prosím prepojte sa cez srdce vyslovte nahlas vetu : „ Otváram svoje srdce sebe, Svetlu a svojmu plánu duše, prosím o plnú aktiváciu Hviezdneho kódu a otvorenie môjho Kvetu života.“ Týmto povelom sa plne v potrebnom čase a rozpätí otvoríte a plne budete vedené a nasmerovaní k „rozpomenutiu sa“

Milovaní, čo viac povedať… Dôvera, načasovanie a láska, všetko je pred vami, stačí otvoriť srdce a oči. Už nie je potrebné nič odkladať a váhať. Vaša duša vie že toto je to prečo ste sem prišli. Milovaní, ste zahalení najvyššími vibráciami, energiami a objímaní všetkými bytosťami Svetla. Milujúca Matka Zem prepojila svoje srdce s vašimi a príchodom jari je uvoľnené všetko čo má. Načasovanie – denné zázraky vo vás a okolo vás. Pustite strachy, pustite záťaže tu a teraz. Všetko odchádza a už sa nič z toho nevráti. Milovaní, milovaní, milovaní. Tí čo sú Prví“ vám budú predstavení. Milujeme vás.

Nebeskí rodičia, Galaktická rada s prepojením 3158 galaxií.

S láskou

Saša Amia Zezulová

http://www.anjelska.sk/index.php/odkazy.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s