Medicíny Svetla

Ochrana a Liečenie pred Otravou Radiáciou, Neurotoxínmi, Baktériami a Vírusmi

Planetárnu Správu Hathor prijal Tom Kenyon

Je jasné, že so zemetrasením na Novom Zélande a zemetrasením v Japonsku ste vstúpili do zložitejšej fázy Chaotického Uzlu. Radi by sme vám udelili postup na ochranu a liečenie od otravy ožiarením a tiež ďalších telesných stavov. Voláme to Medicíny Svetla. Toto sa zjavne vzťahuje ku súčasným udalostiam v Japonsku, avšak, ako sa odhaľujú ďalšie zmeny Zeme, môžete čeliť podobným výzvam vo vašej blízkej budúcnosti z iných oblastí po celom svete.

Tento postup vám pomôže chrániť a liečiť sa z vystavenia, nie len rádioaktivite, ale tiež neurotoxínom a mutujúcim formám baktérií a vírov. Z nášho hľadiska môžete očakávať, že budete svedkami ich nárastu vo vašej blízkej časovej línii. Postup zahŕňa spojenie s vašou Nebeskou Dušou, BA. Tento čin e spojenie s ríšami svetla, ktoré sú časťou vášho bytia.

Na všetko čo je vo vašom kozme sa dá pozerať ako na vymedzenie alebo energetické vyjadrenie svetla – dokonca aj vaše najhustejšie formy hmoty sú v podstate formou svetla.
V tomto postupe sa spojíte so svojou Nebeskou Dušou, udržujúc zámer a očakávanie, že vám udelí energetiku, ktorá vás chráni a/alebo lieči. Vyšlete tento zámer ku vašej Nebeskej Duši s emocionálnou vibráciou vďaky alebo uznania. Toto je jednoducho vibračná rezonancia, ktorá aktivuje túto vyššiu stránku vašej bytosti.

Akonáhle pošlete tento zámer spojený s uznaním alebo vďakou vášmu BA, posuniete svoje uvedomenie do vašej srdcovej čakry, prijmete energetické liečenie alebo ochranu do srdcovej čakry. Mohli by ste zažívať túto energetiku ako formu svetla, alebo geometrické vzory, alebo môžete mať pocit zostupu energie. Môžete tiež zažívať túto energetiku jednoducho ako myšlienku/pocit. Akonáhle je energetický stav prijatý vo vašej srdcovej čakre, je pripravený na vyslanie. V tejto fáze budete potrebovať nejakú číru vodu, pretože voda udržuje tento druh informácie mimoriadne dobre. Držiac nádobu s vodou vo vašich rukách, prostredníctvom zámeru, vyšlite túto energiu, ktorá je v srdcovej čakre dole do paží a rúk a cez čakry, ktoré sú v strede každej dlane. Energetický stav vstúpi do vody touto cestou.

Doporučujeme, aby ste zosilnili tento energetický stav opakovaním tohto postupu tri krát, celkovo tri krát – ešte dva krát po prvom. Potom vypite vodu. Voda prenikne element vody vášho tela, a liečivé a ochranné vlastnosti napokon vstúpia do každej bunky.

Týmto činom vymedzujete svetlo, spôsobujete, že zostupuje cez strednú cestu vášho tela do vášho srdca a do vášho srdca a posielate ho do elementu vody. Vedomie vody prijme tento energetický stav a keď ju vypijete, prijme ho telo.

Ak sa ocitnete v situácii, že ste boli vystavení rádioaktivite, mali by ste nasadiť tento postup ako sme ho popísali, vymedziť energiu, ktorá zostupuje z Ba na ochranu a liečenie seba od akejkoľvek možnej rádioaktívnej otravy. Ak máte iné prostriedky na svoju ochranu, samozrejme by ste mali použiť aj tieto, ale aj keď vám nezostane nič len nástroje vášho vlastného vedomia, môžete sa chrániť a liečiť.

Keď ste boli vystavení neurotoxínom, mali by ste robiť to isté. Ak ste uprostred epidémie, ktorá je zapríčinená bakteriálnymi alebo vírovými nákazami, doporučujeme, aby ste robili to isté.

Ako kolektívne vstúpite hlbšie do tejto zložitejšej a intenzívnejšej fázy Chaotického Uzla, baktérie a vírusy budú mutovať rýchlejšie. Tento postup vám umožní chrániť a liečiť sa pred týmito mutujúcimi životnými formami. Je dôležité pochopiť, že vytvárate ochranu a liečenie prostredníctvom síl svojho vlastného vedomia. Máte priamy prístup ku svojim vlastným svetelným ríšam. Máte zvrchované právo zapojiť tieto svetelné ríše vo svoj vlastný prospech a v prospech svojich milovaných.

Ak sa ocitnete v jednej z týchto náročných situácií, ktoré sme popísali, doporučujeme vám zobrať si Medicínu Svetla – ktorou je voda, ktorú ste nabili – niekoľko krát denne, ako vás vedie vaša intuícia. Je veľmi ťažké sa vysporiadať sa s fyzickým rozvetvením aktivity zemetrasenia v Japonsku a následenej tsunami. Ale prajeme si presunúť našu pozornosť od fyzickým ku mentálnym, emocionálnym a duchovným účinkom vytvoreným takou pohromou. Dôsledkom skutočnosti, že ste v Chaotickom Uzle a energie z hlbokého vesmíru spojené s činnosťou slnečných výronov ovplyvňujú vaše energetické telá, ste, ako kolektív, viac ovplyvnení. Mienime tým, že pozorovanie utrpenia vašich ľudských druhov drása srdce. Je tu uznanie, že ich ťažkosti by mohli byť ľahko vaše. Toto uznanie môže vytvoriť otvor vo vašom srdci, a cez srdce – vaše srdce – sú uvedomované vyššie stavy vedomia, a tak zemetrasenie v Japonsku je v mnohých smeroch zemetrasením kolektívneho srdca.

Časy ktoré sú pred vami nie sú ľahké. Z nášho pohľadu sa blížia zvýšené zmeny Zeme. Ale jedným z výsledkov takých udalostí je, že ste otrasení až po korene a masová hypnóza sa na chvíľu zastaví. A pri takom úplnom a surrealistickom ničení mnohí z vás vidia veľmi jasne že vaša civilizácia spočíva na krehkých základoch. Myslíme tým doslova a tiež obrazne.

A tak naša rada pre túto fázu Chaotického Uzla je naučiť sa ovládať schopnosť vytvoriť si pre seba Medicíny Svetla, aby ste, keď príde čas, vedeli ako zapojiť túto silu ochrany a liečenia, ktorú máte vo svojej samotnej podstate. A doporučujeme vám prechádzať touto dobou nie len vo vašich mysliach ale aj vašich srdciach – a dovoliť, aby sa dotkla vašich sŕdc, pretože práve prostredníctvom vašich sŕdc vzostúpite po špirálovej ceste do vašej vlastnej veľkoleposti.

Hathor
16-Marec-2011

Preklad: SiR

http://www.ee.dunres.sk

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s