Velká pyramida v Gize

Velká pyramida (Chefrénova pyramida) byla postavena kolem roku 10 050 př.n.l. Tím, že stavitelé do pyramidy zabudovali tytéž základní míry, jaké nacházíme u naší planety, zvýšili účinnost pyramidy tak, že se pyramida stala prvkem harmonizující s planetou, a tedy je schopna vibrovat v harmonických frekvencích se základní frekvencí Země. Velká pyramida reaguje na vibrace z hlubin Země, je vodivá a vede skrze svoji hmotu široké spektrum vibračních frekvencí.


Pyramidy plnily úlohu generátoru energie a byly zařízením, které povznáší vibrace celé egyptské společnosti. Pyramidy byly mezi sebou v kontaktu a pracovaly dohromady jako celek. Při záplavě Nilu, které trvalo kolem tří měsíců, se zaplavily kanály pod pyramidami. V této oblasti je pórovitá hornina se škvírami, a proto voda protékající pod pyramidami, přes den shora svítící slunce a v noci světlo z hvězd a planet – to vše generovalo energii. Nil byl v té době o 9 km blíže než je v současném Egyptě. Tato energie byla transformována a povznášela vibrace celé společnosti, byla jejím zdrojem energie. Nasměrování energie ve Velké pyramidě také sloužilo k Velkému zasvěcení a konečnému vzestoupení. Obyvatelé, kteří postavili Velkou pyramidu, věděli, jak ji postavit, aby se tato stavba udržela. Měli schopnost vhlédnout do budoucnosti a na základě těchto poznatků ji postavit.

Tyto pyramidy prokazují vyspělé znalosti matematiky, geometrie, astronomie a technologie. Ti, kteří plánovali stavbu této obrovské pyramidy, měli schopnost vyjádřit své výjimečné matematické a astronomické znalosti ve stavebnictví. Stavitelé pyramid užívali technologii harmonické rezonance a užívali sílu zvuku, aby překonali sílu gravitace a nadzvedli těžké kameny. Vycházející zvuk sladili s rezonanční frekvencí kamenu a pomocí zvukové rezonance zvedli daný kámen. Nevnímali velký kus kamene jako těžký předmět, ale spíše jako zhuštěnou formu energie. Pyramidy byly postaveny s pomocí mimozemské civilizace a stavitelé užívali při její stavbě energii z hvězd a hvězdných seskupení.

Stavitel a laserový technik Christopher Dunn v knize Elektrárna v Gize uvádí, že na proražení žuly bylo použito ultrazvukového vlnění, a ne laser. Křemen vpuštěný do žuly vibruje souhlasně s vysokofrekvenčními ultrazvukovými vlnami a nebrání aktu řezání. Říká, že Velká pyramida je největší, nejpřesněji postavená a nejpřesněji seřízená stavba, která na Zemi existuje. Velká pyramida je otisk extrémně velkého přístroje, který nemusí mít vnitřní komponenty, a která byla postavena velmi přesně s minimální tolerancí.  Dunn uvádí, že Velká pyramida byla velkým akustickým zařízením, a že svou velikostí a dimenzemi tato krystalická stavba vytvořila harmonickou rezonanci se Zemí a přeměnila vibrační energie Země na mikrovlnné záření. Dále uvádí, že komnaty a chodby pyramidy byly postaveny a nasměrovány s velkou přesností, aby maximalizovaly její akustické kvality.

Pyramidy v Gize jsou vyrobeny z vápence, který částečně vede elektřinu a na povrchu jsou pokryty jiným typem vápence, který má skoro nulový obsah magnézia a funguje jako izolant. Pyramidy v Gize byly postaveny jako izolovaný drát. Granit v chodbách pyramidy je lehce radioaktivní, čímž napomáhá ionizaci vzduchu v chodbách (doslova elektrizuje vzduch). Pyramidy mají schopnost generovat, rozšiřovat, soustřeďovat a přenášet energii a vytváří pole, které povznáší celé lidstvo. Tato energie se postupně aktivuje. Starodávné civilizace potřebovaly tuto vysokofrekvenční energii pro svůj život, např. sloužila ke schopnosti maximálně využívat smysly, energizovala žlázy, orgány, rozšiřovala mysl a byla celkově nezbytná pro zdravý styl života, k čemuž svým vývojem postupně směřujeme.

Umístění tří hlavních pyramid v Gize je na Zemi seřazeno v přesném poměru tří hlavních hvězd v pásu Orionu. Spousta dalších hvězdných seřazení je zrcadlovým odrazem přesných umístění posvátných staveb, chrámů a památek. V knize s názvem “The star mirror” od Marka Vidlera je velmi dobře vysvětleno spojení nebe a Země. Pokud užíváme slova posvátná geometrie, říkáme, že stavitelé užívají v plánu stavby a při samé stavbě ten samý poměr a proporce, jaké se nacházejí v přírodě. Proč bychom neměli žít v rezonanci se zbytkem vesmíru a být v souladu s fraktálními (matematicky popsanými grafickými útvary) vzorci tvorby, aby to, co je v nás a mimo nás, odpovídalo, hodilo se, ladilo, rezonovalo a tvořilo naši společnou božskou přirozenost? Tvar pracuje jako anténa přijímající jemnohmotný tok energie. Kombinace krásy, tvaru a funkčnosti vytváří půvabnou rezonanci.

Velká pyramida a Chefréova pyramida jsou uspořádány do přímky a jsou takřka stejně velké. Menkaureova pyramida je menší a odchýlená od nich tak, že odráží prostorový vztah tří hvězd Oriónova pásu. Na stavbě je vidět, že stavitelé pyramid byli obeznámeni s množstvím precesí rovnodenností a věděli o jejich důležitosti, např. to, že 1x  za 24 hodin tři hvězdy v konstelaci Orion přešly přesně přímo přes osu šachty. Ze spirituálního hlediska to označuje, že “s touto pomocí mohl král vzestoupit do své božské oblasti a zase se navrátit kdykoli si to přál”, o čemž píše starodávný nalezený text: “Král je hvězda…Král je hvězda, která osvětluje nebe…Král je zářící hvězda, která cestuje do dálek…Král se zjevil jako hvězda…Pohleďte, král se zvedá jako hvězda, která je na spodní straně oblohy…Má duše bude jako živá hvězda…Jsem duše…jsem zlatá hvězda…Ó králi, ty jsi ta Velká hvězda, společník Oriónův, který společně s Orionem putuje oblohou, který se plaví společně s Osiridem…”

Nikola Tesla byl přesvědčen, že lze využít elektrický potenciál Země a přenášet skrze ni a atmosféru elektrickou energii bez použití drátů. Vhodná přijímací zařízení by umožnila využití elektřiny i v nejodlehlejších částech planety. V roce 1905 napsal: “Naše planeta je, i přes svoji úchvatnou nesmírnost, pro elektrický proud pouze malou kovovou koulí. Celé lidstvo oněmí úžasem, až bude vybudována první stanice, která na jakékoliv místo na zeměkouli přenese telegrafní zprávu, jejíž privátnost a přesnost bude stoprocentní, až bude kamkoliv věrně a okamžitě přenesen a reprodukován lidský hlas i se vší intonací a modulací hlasu, až dojde k přenosu světla, tepla či hybné energie na jakékoliv místo, ať už bude na pevnině, na moři či vysoko ve vzduchu. ” V současné době znovu získáváme schopnost účinně užívat solární energii, zemskou magnetickou energii a sílu zvuku.

Lidé zabývající se egyptologií, geologií, starodávnou májskou kosmologií, fyzikou, bioenergetickým inženýrstvím, elektromagnetickým polem a i běžný Egypťan mluví o účinku a stavbě pyramid a megalitických stavbách v dokumentu The pyramid code. Další poznatky – Atlantis and Lemuria – Shirley Andrews, Elektrárna v Gize – Christopher Dunn

http://earth.tym.sk

 

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

1 Response to Velká pyramida v Gize

  1. Petr Beran píše:

    Hm akorát na fotkách máte převážně Rachefovu pyramidu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s