COSMIC AWARENESS III.

Když organizace Awareness přestala fungovat z důvodů nedostatku financí a nesouhlasu mezi jeho důstojníky týkající se toho, jaká sdělení by se měla zveřejňovat, vznikl velký počet odštěpených skupin, například „Služebníci vědomí“ /Servants of Awareness/ a Organizace vědomí a.s. /Organization of Awareness Inc./. Ačkoliv tyto skupiny dělaly dobrou práci s omezenými zdroji, byly signály, že by mohla vzniknout nová skupina, která by působila jako ústředna pro sdělení přicházející prostřednictvím různých kanálů a která by zveřejňovala takové informace kosmického původu, které pomohou lidem zjistit KÝM, V PODSTATĚ, OPRAVDU JSOU a pochopit jejich kosmické poslání. Byly signály, že v nadcházejících měsících a letech budou poskytnuty bytostem na této úrovni informace nejvyšší důležitosti prostřednictvím kanálů spojovaných s komunikací Cosmic Awareness. Tato informace nebyla nikdy předtím poskytnuta a týká se dramatické změny ve vědomí a vlivu na všechny živé osoby na této úrovni.

Bylo uvedeno, že se blíží biblická proroctví, že začala rozsáhlá purifikace této úrovně, která bude kulminovat v roce 2000, kdy přijde New Age. Tato informace má smysl, aby pomohla bytostem přestát krize, které přijdou. Bylo uvedeno, že purifikace/očista, která začala na některých úrovních, se eventuelně rozšíří na všechny úrovně.  Pro ty, kteří nedovolili svým vlastním úrovním povědomí vzestup a srovnání se s novou vibrační hladinou planety, mohou být intenzity tak velké, že se budou zdát nesnesitelné a mohou vést k šílenství. Ale pro ty, kteří jsou otevřeni a umožní těmto silám, těmto novým motorům, pohyb bez odporu, budou intenzity menší, dojde ke zvýšení úrovně povědomí a mohou se stát Novými Bytostmi, které zdědí pozemskou úroveň na dalších 2000 let. Sekundárním smyslem sdělení Cosmic Awareness je pomocí příkladu ukázat, že tato síla je tvůrčí láska a ti, kterých se dotkne, tak začnou žít. Toho je třeba dosáhnout pomocí projektů „tady a teď“, které se zabývají lidmi, kteří mají dilema, kteří jsou ztraceni a nevědí, co hledají: Lidé, kteří jdou sem a tam bez účelu, bez směru, kteří nevědí, že to, co hledají je touha vrátit se k tomuto aspektu v sobě, který je součástí Boha stvořitele. Pro to bylo uvedeno, že pouze člověk vyšší povahy může začít žít tyto kosmické zákony a může přežít na této rovině nebo se rychle rozvine na jiné.

Počáteční snahy těchto projektů budou zaměřeny především na mládež. Proto bylo uvedeno, že mnozí jsou starší duše, které žily mnoho životů na této úrovni, ale nepodařilo se jim poučit se z nabízeného poznání. Toto je jejich poslední šance „dát to dohromady“, že se buď rozvinou k Nové Bytosti nebo budou vykázáni na jiné úrovně, aby vyčkávali tisíciletí a zůstali pouze jako společníci. Sdělení jsou připravena se snahou vysvětlit mladým lidem jejich vlastní božství a jak jej realizovat sledováním zákonů a přikázání, jak je uvedeno v Cosmic Awareness. Bude jim vysvětlena povaha „temných sil“ a jak je mohou pohltit, když se identifikují s jejich nižší povahou prostřednictvím určitých léků, sexualitou, vzpourou a pohrdáním vším, co představuje zdvořilost k ostatním, dodržování zákonů a těch institucí, které lidstvo zavedlo v průběhu let, které představují to, co považujeme za dobré. Tato sdělení nejsou jen písemná, ale budeme je šířit verbálně těm uvědomělým, kteří budou pracovat přímo s mladými lidmi.

Toho bude dosaženo vytvořením DOMU POHOSTINNOSTI, který se, doufejme, stane prototypem mnoha dalších takových domů rozmístěných po celé zemi. Koncept DOMU POHOSTINNOSTI zahrnuje mnoho věcí. Primárně se jedná o velkou budovu hotelového typu, kde mohou nalézt útočiště, bezplatnou stravu a nocleh mladí lidé, lidé bez cíle, a lidé na cestách bez prostředků nebo přátel. Podávaná strava je přírodní, čerstvá a bez chemických látek. Chemické látky v mnoha pokrmech a způsob jejich přípravy poškozují lidský mechanismus a potlačují duševní vývoj. Mnohým tato dieta pomůže očistit se od léčiv a chemických látek, které se v organismu po mnoho let usazovaly, prodloužit délku života a pomáhá rozvíjet vlastní vědomí. V DOMĚ POHOSTINNOSTI bude probíhat poradenství, objevování skrytých darů každé bytosti a pokus umístit je do zaměstnání a povolání, kde se mohou tyto dary rozvinout.

Další projekty C.A.C. zahrnují spolupráci s první New Age vysokou školou v Americe, kde jsou nabízeny spolu s běžnou výukou aktuální kurzy založené na informacích od Cosmic Awareness. Zahrnuty jsou kurzy v umění léčit: duchovní, přírodní a bylinné; kurzy v ekologickém zahradnictví, pravá magie, Tarot, ESP atd. plus základy bankovnictví, práva, vládnutí atd., všechny klíčové činnosti nutné k řízení jednoho světa New Age, který se blíží. Kromě toho jsou na vysoké škole k dispozici kompletní lekce Duchovního rozvoje daného Cosmic Awareness a tyto jsou k dispozici i jako korespondence prostřednictvím C.A.C.

Ale informace od Cosmic Awareness nejsou jen pro mladé. Naopak, většina informací poskytnutých čtením v tranzu se týká všech bytostí žijících v současnosti v této rovině. Například, Awareness nám říká, že bytosti mohou prodloužit svůj život o stovky let pouhým dodržováním pokynů, které nám říkají, jak zastavit proces stárnutí. Awareness nám také říká, jak předcházet chorobám, jako je artritida, rakovina, srdeční problémy atd. a jak se s nimi vypořádat. Zajímá vás Bible a život Ježíše? Awareness poskytl obrovské množství informací o těchto tématech, Informace, které objasňuje, vyplňuje biblický materiál z hlediska, které nebylo nikdy předtím většině subjektů na této rovině prezentováno. Je však pravda, že Cosmic Awareness není pro každého. Awareness samo o sobě říká, že zprávy z Cosmic Awareness jsou určeny pro ty, kteří dosáhli úrovně povědomí svého vlastního rozvoje, kdy je jejich mysl otevřená a kdy může smysl cítit “kruh pravdy”, když je konfrontována s tímto čtením.
Co je typické C.A.C. sdělení? Je to kosmický zpravodaj. Členové CAC „energizují“ a kladou otázky, zatímco tlumočník je v samovolně navozeném stavu tranzu. Cosmic Awareness zodpovídá otázky, které jsou nahrávány a potom přepisovány a tištěny do podoby zpravodaje. Současný zpravodaj zaslaný CAC členům obsahoval otázky a odpovědi na následující témata: Jaký je původ, příčiny a náprava záhadné nemoci ‘Legionella“? Co vlastně bylo příčinou známé exploze u řeky Tunguzka z roku 1908 na Sibiři, která vypadala jako atomový výbuch? Kdy budou obyvatelé Země kolonizovat planetu Mars? Vysvětlení nových kosmických “extází” nyní proudí na pozemskou rovinu. Expozice smrtící radiaci unikající z Fort Knox; jak odstranit „strie“ následkem těhotenství. Co si Cosmic Awareness myslí o vasektomii, regulaci porodnosti, antikoncepci atd. Awareness také zodpovídá otázku týkající se “návratu Krista na Zemi”, a otázku týkající se posunu zemských pólů, která byla předpovězena. Zpravodaj také obsahuje speciál 10 pokynů z Cosmic Awareness pro provádění určitých mentálních cvičení každou noc před usnutím, které mohou přinést uzdravení Matky Země od staletí trvajícího zneužívání ze strany bytostí na této úrovni.

Zdroj

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s