Lehkost Bytí

Já jsem pírko, lehce pluji nebem, vesmírem a galaxií v objetí nekonečné lásky otce nebes. Pluji a letím plna důvěry v každý závan větru, v každé ofouknutí jemného chmíří velkého peříčka, přeci tak malého ve srovnání s nebem, vesmírem a galaxií. Přijímám vše, co ke mně přichází na mém krásném a svobodném letu. Má pírka svítí všemi barvami duhy a dávají požehnání všemu a všem, kde jen dolétnu. Tak jemné a přeci silné pírko mého bytí, šimrá a lechtá všechny dětičky smějící se přítomnému okamžiku bytí, jen tak bez důvodu a příčiny.

Směji se sobě samé a všemu kolem, vždyť svět je tak nekonečně krásný a zajímavý světem malého dítěte vesmírného a galaktického průzkumníka plujícího nekonečnou oblohou a potkávajícího další svobodné a zvědavé průzkumníky na své zvědavé cestě životem. Není žádný cíl a žádný směr, jen jedno lehké bytí v letu nikde nekončícím vesmírem bez prostoru a času. Pluji v lásce, kde mizí tyto dva prostory, otevírá se přede mnou nebe a země.  Je jen jeden čas, jedno bytí a žití teď a tady. Stojím ve větru života , nastavuji zlehka hrdě a statečně všechny své chmýří a pírka.

 Ani poryv větru ani vichřice nezdolá můj pevný a stabilní prostor ve mně samotné. Stojím zpříma s roztaženými křídly , v srdci klid a mír, nikde nekončící láska, která je tak silná k sobě samé, že objímám sama sebe. Objetí je tak velké, že přesáhne mně,  já objímám svět, vše kolem a vše objímá mně a já objímám vše.

Kde končí pírko a kde končí nebe a kde končí země. Vše plyne jemně v proudu života a kolébající se na vlnkách nekonečně širého prostoru všude kolem a ve všem kolem. Já jsem nekonečný oceán bytí, všude je nekonečný oceán bytí, v každém je nekonečný oceán bytí, ve všem je nekonečný oceán bytí. A přijde den, kdy zmizí pírko, zmizí prostor, zmizí čas a nastane čiré čisté a prosté bytí v čirém bezbarvém prostoru. Není nikdo kdo by mohl říci: Jsem tím kým jsem, není nic co by to mohlo zaregistrovat. Letím a přeci není nikdo kdo by mohl říci já letím. V samém středu mé bytosti je bod nekonečného ticha, klidu a míru, kde se dávno vše zastavilo a vše stojí.

S úžasem se dívám všude kolem, na ten vířící vir točící se všude kolem mé bytosti. Nikdo a nic mě nezasáhne v mém středu a nezmění můj střed, který je neměnný, pevný, opěrný a stálý bod mého bytí. Tady je můj domov, má láska, můj ochránce, můj rytíř v bleštivém zbroji, tady je ukryta veškerá moudrost světa. Lehké bytí je tady a teď otevřeno všem. My všichni jsme malí průzkumníci Planety Země, vesmírní a galaktičtí průzkumníci. A víte co je největším dobrodružstvím? Být průzkumníkem vlastního nitra a průzkumníkem srdce.

Toto je naše jediná cesta domů, jediný možný směr kam máme jít. Zde máme uloženy všechny naše odpovědi na všechny naše otázky. Pak zmizí naše nekonečné otázky mysli co a jak mám dělat. Jen stojím , letím a jsem pírko lehkého bytí, píšící tu nejkrásnější, nejsvětelnější, nejzábavnější a nejobrázkovější knihu života. Co a jak do ní napíšu je má svobodná vůle a mé rozhodnutí.

CITÁT OD NEZNÁMÉHO AUTORA: ” Klid a mír všem bytostem, nechť se všechny bytosti cítí dobře, jsou šťastné a beze strachu, v objetí lásky a plni nekonečné moudrosti od nejmenší buńky až po největší galaxie, zrozeným i nezrozeným, nechť všechny bytosti naleznou útěchu a klid pro všechny časy.”

Krásné a svobodné lety všem průzkumníkům, nové zemi, naší galaxii a všem galaxiím přeje AKADIA

Channeling Akadia 3.1.2011

Zdroj


This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s