Hilarion, 8. – 15. máj, 2011

Milovaní,

vaše překrásné Světlo září na vaší Planetě jako nikdy dříve. Mnozí se cítíte unavení a potřebujete spoustu odpočinku a to vám také vysoce doporučujeme, pokud se s touto situací setkáte. Rádi bychom, abyste věděli, že vaše extrémní únava může také znamenat, že cestujete do multi-dimenzionálních říší za účelem setkání a konzultace, zatímco vaše fyzické tělo odpočívá. To je nyní velmi vzrušující, probíhá mnoho konzultací, kdy se ujišťujete, že vše je v pořádku a to bude pokračovat i nadále.

Učíte se žít srdcem a to vyžaduje otevření vaší srdeční čakry způsobem, který vám přináší pocity zranitelnosti a nepohodlí. To si mnozí z vás neuvědomují, a tak pociťují napětí během svého každodenního života. Tyto pocity přicházejí z důvodu rozpouštějícího se obranného štítu kolem vašeho srdce a to také může vysvětlit rostoucí emocionální reakce z pozorování vlastního života, které vás nutí k slzám. To znamená, že vaše pocity empatie nyní rostou, aby obsáhly všechny aspekty života, dokonce i ty, kterým jste se dřív bránili.

Jak roste vaše empatie ke všemu v životě, cítíte silnější soucit, shovívavost a odpuštění a sdílení těchto pocitů s těmi kolem vás se stane druhou přirozeností. Vesmírné energie Lásky stále rostou na intenzitě a velmi vám pomůže každodenní vytváření a rozšiřování vlastního Pilíře Světla. Prostě si jen nastavte záměr a požadavek, aby se váš Pilíř nebo Sloup Světla rozšířil na 12 stopový průměr (1 stopa = 30,48 cm), zatímco se zabýváte svými denními aktivitami. Je to možné díky tomu, že jste během loňského roku značně rozšířili své energetické pole.

Oblasti kolem vašeho solar plexus se právě čistí a urovnávají, takže zde můžete během těchto procesů cítit nepříjemné napětí a úzkost. I nadále pokračuje proces čištění do větších a větších hloubek vašich fyzických těl. Vaše buňky se čistí, obnovují a koupou ve Světle a vaše těla začínají zářit. Když se vnímáte ve tmě, víte, že jste Světlo. Mnohé věci se mění pomalu, jiné se transformují rychle. To vše záleží na každého osobní cestě a práci, která již byla vykonána dříve, aby se mohl zahájit tento proces, takže neexistují daná pravidla, jak toto vše může vypadat. Pro každého z vás je to jiná, individuální zkušenost, ale některé události jsou ve svých účincích více univerzální. Pokračujte věrně ve svých zvolených rolích a vězte, že jsme stále s vámi, mnohem více, než kdy dříve. Pravidelně s vámi komunikujeme a jde to nyní mnohem snáze než dříve, neboť každý z vás nyní začíná vnímat naši Přítomnost, když k vám přicházíme. Pokračujte ve sjednocování se při světových meditacích, abyste předávali své Světlo a své energie Lásky celé Planetě a všemu na ní a Zemi a všem jejím královstvím. Jak víte, toto je nyní nejvíc potřeba.

Do příštího týdne… JÁ JSEM Hilarion

©2011 Marlene Swetlishoff, www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s