Arkturiánsky koridor – Uzemnenie Svetelnej Matrix (4)

predchádzajúca časť

Multidimenzionálne správy od Dr. Suzan Caroll –  Jún 2011 (časť 4 zo 7)

Naši drahí uzemnení,

My, Arkturiáni, vás chceme privítať späť v našom Arkturiánskom Koridore. Ak si pamätáte našu cestu, ktorú sme zanechali v šesť dimenzionálnej Božskej Matrix Zeme Gaie, Pomáhali sme vám vyliečiť minulosť liečením PRÍTOMNOSTI. V PRÍTOMNOSTI vstupujeme do Matrix, aby sme prepísali zranenia spôsobené Zemi v čase veľkého ničenia Lemurie a Atlantídy. Prajeme si vrátiť sa s vami do tejto šesť dimenzionálnej Matrix, ktorá je Matrix pre Gaiu, vaše Multidimenzionálne JA. Toto je vaša zemská nádoba, a pre Gaiu telo, Zem. Vy všetci ste JEDNO s Matrix a JEDNO so všetkým životom v šesť, päť, štvor a troj dimenzionálnom vyjadrení tejto Božskej Matrix. Ste milovaní, uzemnení, a brány do troj dimenzionálnej hry „Života na Troj Dimenzionálnej Planéte.“ Táto hra sa teraz končí, pretože vy na planéte sa vraciate Domov do vášho päť dimenzionálneho vyjadrenia JA. Venujte chvíľu predstave šesť dimenzionálnej Matrix pred sebou. Dokážete teraz vidieť ako sa víri okolo a vnútri vás? Žiadame, aby ste sa uvoľnili do bzukotu a žiary Matrix, keď sa odovzdáte jej kráse a divu. Z hľadiska jednoty s týmto šesť dimenzionálnym svetlom pozorujte piatu dimenziu presne pod vami v rezonancii. Môže vypadať veľmi odlišne z tohto pohľadu, pretože pozorujete najvyššie oktávy päť dimenzionálnej reality.

A teraz, ako list padajúci zo stromu, dovoľte svojmu vedomiu vznášať sa dole zo šiestej dimenzie a do piatej. Môžete teraz jasne vidieť mnohých Pracovníkov Svetla. CÍTITE bezpodmienečnú lásku, prijatie a odpustenie, ktoré vyžarujú z ich foriem svetla. Silou svojho zámeru ukotvite šesť dimenzionálnu Matrix do tejto oktávy piatej dimenzie. Keď to urobíte, cítite šíriacu sa radosť Svetelných tiel.

Pokračujte vo vznášaní nadol spektrom vibrácií kým vojdete do stredných a nižších oktáv päť dimenzionálnej Zeme, do ktorej sa zaiste vrátite v čase vášho vzostupu. Znova ukotvite šesť dimenzionálnu Matrix aj do tejto reality. Táto oktáva je viac ako vaša fyzická realita, až na to, že je naplnená len svetlom a láskou. Ako skúmate túto realitu, poobzerajte sa po Matrix, aby ste našli päť dimenzionálne vyjadrenie pre troj/štvor dimenzionálnu Zem, v ktorej sa nachádza vaša zemská nádoba. Teraz, ukotvite šesť dimenzionálnu Svetelnú Matrix aj do tejto päť dimenzionálnej oblasti. Ako pokračujete svoju cestu, vznášate sa dole do štvrtej dimenzie. Poznávate vyjadrenia emócií nedostatku jasnosti, ktorá sa vyskytuje v tejto frekvencii Zeme? Žiadame, aby ste používali silu vášho zámeru na stiahnutie šesťdimenzionálnej Matrix cez piatu dimenziu a ukotvili ju do štvor dimenzionálneho vyjadrenia Gaie. Odtiaľ môžete ľahko pozorovať troj dimenzionálne Ostrovy Svetla, nádherné miesta na Zemi, ktoré už začali svoj posun do vyšších dimenzií. Všetci sa radujeme a ďakujeme pri pohľade na tieto miesta, pretože prostredníctvom vzdania vďaky posilňujeme to za čo sme vďační.

Žiadame vás teraz, aby ste zažívali Matrix ako „chvost“, rozšírenie vášho veľkého multidimenzionálneho tela svetla, keď klesáte do tretej dimenzie. Nájdite svoju osobnú zemskú nádobu a ukotvite svoj „chvost svetla“ na svoje telo a do oblasti, v ktorej žijete a cez ktorú cestujete. Keď to urobíte, preciťujte vyššie frekvencie krásy a nádeje, ktoré vás vedú zosilniť tento zázrak uzemnenia vášho veľkého svetla kdekoľvek kráčate po pôde, plávate alebo jazdíte na Jej vode a/alebo lietate cez Jej vzduch. Teraz sústreďte svoju pozornosť na oblasti Tela Gaie, ktoré utrpeli škodu a zanedbanie. Požehnajte tieto miesta vašim svetlom a bezpodmienečnou láskou keď hlboko ukotvíte šesť dimenzionálnu Božskú Matrix NA tieto oblasti Zeme. Vidíte ako svetlo a láska Matrix lieči túto škodu a ničenie? Udržujte tú víziu vo vašom Vysokom Srdci, aby liečenie pokračovalo.

Na záver, zažívajte svoju troj dimenzionálnu nádobu ako JEDNO s vašou štvor dimenzionálnou aurou, JEDNO s vašim päť dimenzionálnym Svetelným telom a JEDNO so šesť dimenzionálnou Božskou Matrix. Keďže ste všetci JEDEN, kedykoľvek a akokoľvek uvoľníte svoje vlastné strachy, liečite svoje vlastné utrpenie a premieňate svoje vlastné telo, robíte to isté pre telo Gaie a jej obyvateľov. Rovnakým spôsobom, kedykoľvek Gaia lieči Seba, lieči tiež vás.

Preklad: SiR

http://www.ee.dunres.sk

pokračovanie

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s