Arkturiánsky koridor – Správa od Galaktickej Federácie (5)

predchádzajúca časť

Multidimenzionálne správy od Dr. Suzan Caroll – Jún 2011 (časť 5 zo 7)

Drahí,

Hovoríme ku vám z Galaktickej Federácie. Preto hovoríme ku vám ako zjednotený hlas Arkturiánov, Plejáďanov, Sírianov, Androméďanov a mnohých ďalších. Sme tu, aby sme vás privítali späť do našej Galaktickej Rodiny. Prichádzame teraz ku vám pomôcť vám zladiť vaše energie s vašim päť dimenzionálnym vyjadrením JA, aby ste mohli ľahšie prijať a pochopiť naše komunikácie. Vaše päť dimenzionálne vyjadrenie JA je vo vašom Jadre a rezonuje naprieč vašou miechou a čakrami. Keď sa zladíte so svojim Jadrom, zlúčite sa s vašim Multi dimenzionálnym JA, v ktorom sme my vaša rodina a najdrahší priatelia. Vidíte a cítite teraz tú vzostpnú energiu vo vašom jadre? Nasledujte ten pocit vo vašom jadre hore do vášho Vysokého Srdca a Tretieho Oka. Vizualizujte tvar pyramídy so základňou pyramídy so základňou pyramídy na vašom fyzickom tele. Vidíme, že vaše troj dimenzionálne ja cíti potrebu vytvoriť pyramídu stúpajúcu HORE ku vyšším svetlom. Avšak prajeme si, ste videli ako pyramída smeruje DNU do vášho vnútorného sveta. Sledujte ako vrchol pyramídy smeruje do vášho Jadra. Týmto spôsobom sa otočíte dovnútra vašej zemskej nádoby, aby ste pozerali, nie von do ilúzií vášho vonkajšieho sveta, ale do pravdy vašej vnútornej reality.

Keď sa pozriete dovnútra, uvidíte vyjadrenie vášho päť dimenzionálneho JA, ktoré dlho očakávalo na vaše vedomé zlúčenie. Táto Bytosť je androgynná, ale môže sa rozhodnúť nosiť telo s pohlavím. Táto oktáva vášho JA, ktorá bola pravdepodobne vašim neviditeľným sprievodcom počas vášho celého života, slúži ako znižovací prevodník, aby vám pomohla prijímať a pochopiť obrovské načítania dát, ktoré neustále vyžarujú z vyšších dimenzií. My, Galaktická Federácia, prichádzame dnes ku vám, aby sme vám pripomenuli, že vy všetci prijímate tieto načítania multi dimenzionálneho svetla a bezpodmienečnej lásky. Pre prijatie a začlenenie týchto načítaní je dôležité, aby ste prepustili svoje troj dimenzionálne poznanie a spoľahli sa úplne na vaše multi dimenzionálne vedomie. Nesnažte sa spomenúť si na tento proces vašim Troj Dimenzionálnym Operačným Systémom poznávania. Radšej sa uvoľnite do Poznania, že váš Multi dimenzionálny Operačný Systém dokáže otvoriť tieto súbory informácie, ktoré my, Galaktická Federácia, premietame do vášho vedomia. Keď ste si plne vedomí vášho fyzického ja a zároveň vedomí vášho päť dimenzionálneho ja, budete VEDIEŤ, to čo ste načítali.

Keď začnete prijímať naše komunikácie, budú často v podobe obrazov. Prijmete informáciu  týmto spôsobom, pretože toto je spôsob, ktorým bola informácia načítaná. Žiadame vás, aby ste si pamätali, že vaše srdce a myseľ sa musia na „čítanie“ tohto materiálu sústrediť ako JEDEN. Vlastne, je to vaše Vysoké Srdce a otvorené Tretie Oko, ktoré sa musia sústrediť ako JEDEN. Vaše otvorené Tretie Oko, čo je vaša zjednotená Korunná čakra a čakra Obočia, ktorá prijíma Svetelný Jazyk a vaše Vysoké Srdce, ktoré používa silu bezpodmienečnej lásky na poznanie významu každého symbolu a obrázku.

Preklad: SiR

pokračovanie

http://www.ee.dunres.sk

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s