Arkturiánsky koridor – Sťahovanie Svetla (6)

predchádzajúca časť

Multidimenzionálne správy od Dr. Suzan Caroll  –  Jún 2011 (časť 6 zo 7)

Ideme do veľkých podrobností vysvetliť ako vedome stiahnuť naše prenosy, pretože tieto pokyny sú nutné na to, aby ste jasne prijali a pochopili naše správy. Znova, predstavte si päť dimenzionálne JA, s ktorým sa spájate ako stojí pred vami. Ako vnímate túto oktávu vášho JA? Sleduj svoje JA ako sa pohybuje ku tebe s otvoreným náručím, aby ťa objalo. Cíť dotyk jeho rúk na svojich aby si spojil Svetelné telo s pozemským telom. Dovoľ tomu dotyku ísť hore po tvojich ramenách a do tvojho Vysokého Srdca. Ako sa uvoľníš tento pocit stúpa hore do tvojho otvoreného Tretieho Oka. Preciťuj načítanie informácií do tvojej Koruny a dovoľ svojmu päť dimenzionálnemu JA, aby ti pomohlo pri aktivácii tvojho Multidimenzionálneho Operačného Systému pre lepšie pochopenie správy. Keď sa staneš dôverne prepojený s týmto vyjadrením tvojho Multidimenzionálneho JA, môže to značne uľahčiť tento proces. Preto ťa teraz žiadame, aby si použil svoj dych, svoju životnú silu, na splynutie s dychom života tvojho päť dimenzionálneho JA

Dýchaj do obrazu svojho vyššieho dimenzionálneho vyjadrenia so zámermi bezpodmienečnej lásky a jednoty. S tvojim ďalším nádychom dovoľ aby do teba vstúpil duch tvojho päť dimenzionálneho JA. Pojmi tú podstatu do tvojej zemskej nádoby. Ste teraz JEDNO s vašim Svetelným telom. Ste JEDNO so svojim Svetelným telom vo vašom Jadre a JEDNO s vašim Svetelným telom v piatej dimenzii. Venujte teraz chvíľu prepusteniu vašej viery v čas, priestor a oddelenosť, aby ste lepšie objali túto skúsenosť. Uvoľnite sa a dovoľte svojmu Vysokému Srdcu CÍTIŤ správy, ktoré ste dostali. Keď sa naladíte na svoje multi-dimenzionálne svetlo/vedomie počúvajte tóny a pozorujte farby týchto správ. Cíťte a viďte ako sa bunky vášho tela posúvajú ďalej od seba a lesknú sa svetlom. Predstavte si, že vaše vnútorné Svetelné telo sa rozpína za hranice ilúzie vašej fyzickej nádoby a vyžaruje von z vášho Jadra vo všetkých smeroch.

Keď cítite žiariť svoje svetlo cez formu vašej zemskej nádoby, cíťte Svetlo žiariace do vás z vášho päť dimenzionálneho JA Svetelného Tela. Pozorujte, ako dva zdroje svetelných lúčov zapadnú do JEDNÉHO. Tieto vzájomne zaistené lúče svetla sa rozpínajú do tela Gaia a do Jej Svetelného Tela Jadra. Cíťte ako sa lúče päť dimenzionálneho Svetelného tela Gaie vzájomne prelínajú s vašim päť dimenzionálnym Svetelným telom.

Teraz ste pripravení pochopiť našu správu.

Preklad: SiR

pokračovanie

www.ee.dunres.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s