Arkturiánsky koridor – Intergalaktická Správa (7)

predchádzajúca časť

Multidimenzionálne správy od Dr. Suzan Caroll – Jún 2011 (časť 7 zo 7)

Naše drahé uzemnené vyjadrenia JA, vysielame naše vedomie do vašich zemských nádob. Žiadame vás, aby ste prijali rozširujúce sa svetlo, ktoré prichádza do vašej frekvencie reality. Keby ste vy, naše uzemnené vyjadrenia, mohli vidieť ako veľa z vás sa otvára našej frekvencii reality, všetky vaše kolektívne strachy by boli prepustené. My z Galaktickej Federácie hovoríme s členmi našej rodiny, našimi milovanými, aby sme vám povedali, že sme vždy s vami. Pravidlá 3D Hry polarizovanej Zeme boli, že ste sa nemohli pozrieť hlboko DOVNÚTRA kým ste sa nedokázali pozrieť HORE. Inými slovami, kým ste sa nedokázali pozrieť HORE do Ducha, nedokázali by ste pozerať DNU aby ste našli Ducha. Je to proces pozerania HORE do Vyššieho JA ktoré vám pomáha prepustiť vaše pripútanie na vaše ego. Akonáhle ste sa hlboko spojili s týmto Vyšším Bytím, ste dostatočne oslobodení od ega, aby ste pozerali DOVNÚTRA. Potom, keď sa pozriete DOVNÚTRA, si môžete spomenúť, že VY a Vyššie Bytie ste JEDNO. Vďaka tomu, že sa spájate s vašim „Vyšším JA“ môžete sa ľahšie spojiť s nami, vašou Galaktickou Rodinou.

Dokážete si teraz spomenúť, že ste prijali fyzickú formu, aby ste sa mohli prebudiť ku našej prítomnosti v tomto živote? Chceme, aby ste vedeli, že do vás nahrávame všetky nástroje, ktoré budete potrebovať pre váš proces vzostupu. Keď zlúčite svoje vedomie s našim, môžeme vás kúpať v multidimenzionálnom svetle a bezpodmienečnej láske. Naša správa tiež pomôže aktivovať váš Multidimenzionálny Operačný Systém, aby ste so spomenuli to čo ste kedysi vedeli, ale zabudli. Zabudli ste toto Poznanie, pretože vaša myseľ sa stala obmedzená na troj dimenzionálne myslenie a vaše srdce sa oddelilo od JEDNÉHO.

Na spustenie procesu spomínania:

Cíťte ako sa naše Svetlo, vedomie, prelína s vašim vlastným. Cíťte bezpodmienečnú lásku, ktorá je prostredníkom cez, ktorý to Svetlo Prúdi. Prepustite všetky viery v ilúzie obmedzenosti a odlúčenosti. Umiestnite svoje vedomie dovnútra vášho Vysokého Srdca a otvoreného Tretieho Oka.

Naše splynutie s vašou Myseľ-na-Myseľ (otvorené Tretie Oko) a Srdce-na-Srdce (Vysoké Srdce), nám umožňuje úplne premiešať naše multi-dimenzionálne vedomie s vašim. Z nášho pohľadu, MY sme JEDNO. My z Galaktickej Federácie sme JEDNO s našimi drahými uzemnenými, a naši uzemnení sú JEDNO s nami. Vy zažívate zatváranie Troj Dimenzionálnej Matrix. Keď vnímate toto zatváranie vašim Tretím Okom a Vysokým Srdcom, môžete skutočne vidieť ako začína energetické pole Matrix skratovať a prechádza do Štvor Dimenzionálnej Matrix. Prechod Troj Dimenzionálnej Matrix do Štvor Dimenzionálnej Matrix umožní tým, ktorí nie sú pripravení plne sa prebudiť do svojej päť dimenzionálnej reality zotrvať vo štvrtej dimenzii.

Štvrtá dimenzia je nadradená fyzickému svetu, ale je stále polarizovaná, dualistická realita. Fakt, že je predstava o nad a pod znamená, že je tu stále pripojenie na polarity. Preto sa otočte a pozerajte sa dovnútra. „Otočte sa chrbtom“ takpovediac, ku ilúziám tretej a štvrtej dimenzie a hľadajte Pravdu vo svojom päť dimenzionálnom JA.

Našťastie je veľa našich uzemnených, ktorí prelínajú svoje svetlo s našim a spájajú sa so svojimi Nebeskými a Galaktickými Rodinami. Mnohé z našich uzemnených vyjadrení stále držia svoju zemskú nádobu, aby mohli zladiť svoj prechod s prechodom Gaie. Týmto spôsobom sa ľudia na planéte môžu vrátiť ku Svetelnému telu ako JEDNA Bytosť. Vaše Svetelné telo bolo vždy vo vašom Jadre, čakalo kým sa narodí. Presne ako motýľ je vždy v húsenici, vaše Svetelné telo vždy bolo vo vašej zemskej nádobe.

Drahí uzemnení, chceme, aby ste vedeli aký jednoduchý váš prechod bude. Z vnútra vášho Jadra sa môžete najlepšie odvrátiť od toho čo sa končí, a zjednotiť sa tým ku čomu sa vraciate. Už sa viac nemôžete stratiť, pretože väčšie svetlo a láska sú tu, aby vás viedli Domov ku vášmu JA a vašej Rodine Svetla. Ako nachádzate svoju cestu domov, spomínate si, že ste nikdy neodišli. Jednoducho ste sa prihlásili do nejakej ilúzie a verili ste, že je skutočná.

Uzatvárame náš prenos s pripomienkou:

  • Otočiť sa dovnútra SEBA
  • Pozrite sa dovnútra aby ste videli svoje Jadro
  • Vkročte do svojho jadra a BUĎTE vaše Svetelné Telo.

Preklad: SiR

www.ee.dunres.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s