Arkturiansky koridor – Vzostup Síria – Správa GF (6)

predchádzajúca časť

Sila Lásky

Ich láska bola taká silná, že sa stala „silou“, ktorá sa preliala cez bojovníkov. Jeden po druhom sa títo bojovníci začali čudovať prečo a o čo bojovali. Pocit úplnej lásky súcitu, ktorý prichádzal z neznámeho zdroja bol oveľa príťažlivejší ak pocit strachu a oprávnenosti, ktorý prichádzal z bytia „dobrými chlapíkmi“ alebo „zlými chlapíkmi“. Jeden po druhom začali byť títo bojovníci unavení z bojovania. Chceli poznať zdroj tohto úžasného pocitu súcitu. Našťastie členovia nášho sveta sa vždy dokázali naladiť na Kolektívne Vedomie. Preto keď sa zlúčili s Kolektívom, aby sa pýtali na zdroj tohto pocitu, ich odpoveď bola, „Choď dovnútra a počúvaj.“

A tak to urobili. Začali zatvárať oči a uši pred zápasom boja vojny Rád, aby vstúpili dovnútra svojich vlastných sŕdc a myslí. Zistili, že zdroj tohto „pocitu“ bolo ich vlastné vyššie JA. Stále viac ľudí si uvedomilo, že zlúčenie s ich JA by im mohlo spôsobiť lepší pocit ako „mať pravdu“. Naviac, keď išli dovnútra spojili sa s rastúcim Planetárnym Vedomím. Jeden z hlavných príkazov nášho Planetárneho Vedomia, ktoré bolo zabudnuté Radcami, ale chránené Staršími, bol, že sme nevnímali našu rodinu ako nášho nepriateľa. Keď si začali spomínať na tento príkaz, zahodili svoje zbrane a opustili vojnu Rád. Čoskoro na to sa pridali ku Obyvateľom Prahu alebo Starším, aby zmenili fázu mimo nadvlády a ovládania Radcov.

Potom začali troj/štvor dimenzionálne symboly moci degradovať. Symboly Vysokých Radcov a Nižších Radcov začali vypadať presne ako vonkajšie znaky najjednoduchších občanov. Radcovia Svetla a Temnoty používali všetku svoju mágiu v márnej snahe napraviť „stratu“ svojich symbolov úrovne, ale ich mágia nevydržala. Ich svet sa menil a nemohli to zastaviť. Tí, ktorí chceli, aby troj/štvor dimenzionálna realita pokračovala sa spolčili. Uvedomili si, že vzájomným zjednotením by udržali 3D Matrix dlhšie. Avšak táto jednota napokon zvýšila ich vedomie v Kolektíve a Planetárnom Vedomí. Potom jeden po druhom ich členovia „zbehli“ do piatej dimenzie.

Dokonca aj vládnuce triedy zostávajúcich Radcov začali byť rozčarovaní zo starých spôsobov a začali byť zvedaví na „pocit“, o ktorom hovorili Druhí. Potom začali tiež vstupovať dovnútra a počúvať. V tej dobe bolo Planetárne Vedomie také silné, že ešte aj Radcovia si začali uvedomovať veľké obmedzenia, ktoré im spôsobila ich oddelenosť do „správnej cesty“. Tiež sa zlúčili so svojimi Božskými Doplnkami a začali si spomínať na svoje iné reality, iné svety a iné dimenzionálne ja. Prepustili prázdne symboly moci nad ostatnými za pravú moc poznania SEBA a zmenili fázu do piatej dimenzie.

pokračovanie

Preklad: SiR

-pokračovanie-

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s