Féva – Smaragdová Zem, 29.7.2011

Féva –  Smaragdová Zem

29.7.2011

Meníš sa, človek. Ku prospechu seba, svojho Ja. Ešte ponorený do hmoty, ešte čakajúci, ale už zdieľajúci nový svet svetlom, ktoré prichádza a súčasne sa budí v Tebe. V jadre Tvojho srdca. Aby si dospel do veku, ktorý Ti dovoľuje vidieť to čo Ti doteraz nebolo dopriané. Si tu a teraz v tomto svete polarít kĺbiac dva svety, aby si našiel cestu, dokázal sebe svoju silu a uchopil do dlaní svetlo prúdiace k Zemi. Obalil ním všetkých a seba súčasne. Jeho pohladením. Vzdávaš sa všetkého čo tento svet tvorí jeho priľahlou časťou k láske. Jej protipólu. Jeho polarít. Aby si plne načítaný láskou vošiel cez bránu času UNIVERZA do sveta nového, ktorý Ťa očakáva.

Zem je pripravená, Ty si plne aktívny. Každé vlákno Tvojho tela svieti láskou. Zohrieva Ťa, chráni a ver, že všetko čo s ňou súvisí je len Tvojím prianím, čistým úmyslom hľadajúcim pravdu, ktorá prichádza….a lieči…..a dáva na vedomie………..

Že všetko čo si doteraz prežil, čím si trpel je v závese dejín čakajúce na ďalších, ktorí touto cestou potrebujú prejsť. Nadýchni sa a vojdi. Do svojho srdca, do jeho svetla, na okamih sa zastav. Nadýchni a vydýchni a rozhliadni sa po svojom chráme svetelných zázrakov. Po jeho kryštálovej sieni umožňujúcej Ti byť, existovať, tvoriť, milovať a dávať i prijímať súčasne. Všetko rovnakou mierou, rovnováhou absolútna. Jednoty, splynutia, uvedomenia si svojho a všetkých “JA” s ktorými si doposiaľ zdieľal i zdieľať budeš svet zázrakov. Bez polarít, negativity, chudoby, nešťastia a prázdna bezduchej hmoty. Vo svojej bublinke svetla nesúcej Ťa a vpúšťajúcej do harmónie absolútna. Tvojho sveta nového – jeho prvopočiatku.

ZDIEĽAM, ZDIEĽAŠ, ZDIEĽAME. JEDEN CIT, JEDEN POHĽAD, JEDEN SVET A ŽIVOT V ŇOM SPOLOČNÝM ÚSILÍM LÁSKY VŠETKÝCH, KTORÍ DOŇ PATRIA A NESÚ JEHO POCHODEŇ SVETLA.

Ja som ten, ktorý túžil a chcel objaviť, aby neskôr až príde čas mohol porozprávať svojim deťom a vnukom, ktorí prídu, aký bol ten predtým. Aby vedeli kde žijú, tvoria a milujú. Aby v sebe zakódovali pamäťou času všetko čo je potrebné. Narodením sa do nového sveta. S pamäťou predkov, ktorí budú učiť, vysvetľovať, ukazovať ako po ňom kráčať. Ako sa pohybovať. Čoho sa dotknúť a čoho nie. Ktorý drahokam je najdôležitejší pre smaragdovú Zem.  Všetkých, ktorí prídu – “narodia” sa – ako deti nového sveta. Na križovatke svetelného chrámu univerzálnej jednoty a spojenia lásky.

S láskou Féva

Ilona Pálušová

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu    www.anjelska.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s