Zlatá Dušička -Tvoření lásky

29.7.2011

Oblasti Země, které jsou nyní velice aktivní, jsou měněny. Aktivita spočívá v přírodních procesech. Zde již probíhají proměny, které přetvoří tyto kontinenty. Voda odnáší staré energie a vzniká zde prostor pro změny. Nová – vyšší energie již je součástí vibračního pole, které nyní začíná obklopovat Zemi. V každém takovémto místě dojde k propojení se zemskou sítí a budou zde i nadále přicházet mocné energie lásky. Všechna místa, kde již toto proběhlo, jsou připravena na další fázi, kterou je rozpad starých struktur a proměna celého systému. Lidé si začínají uvědomovat, že stav na Zemi takto je neúnosný. Bohužel někteří lidé mají dosud veliké problémy sami se sebou a svým přežitím. Tito se nezajímají o to, co bude se světem. Mnohé pomoci se dostane všem.

Zemské jádro je propojeno se Sluncem a přijímá energii slunečního systému, kam se napojuje mnoho dalších planet. Několik dalších dnů budete svědky dalších výskytů ufo a vaši lidé budou stále více získávat povědomost o tom, co se děje. Avšak vysvětlení některých odborníků bude tyto výsledky nadále zamítat. Každý z vás by si měl udělat sám svůj názor. Běžným okem je možné nalézt na obloze velké množství těchto předmětů a bude jich stále více. Jsou zde a hlídají Zemi a dění na ní. Každý jedinec má nyní vybraný svůj směr cesty. Na úrovni duše toto rozhodnutí padlo již před vstupem do tohoto zrození.

Mnoho změn je potřeba udělat, aby se svět změnil. Každý z vás by měl začít sám u sebe, nalézt svou rovnováhu a zbavit se strachu. Strach je velice silným ovládacím prvkem. Doba se mění a přiostřuje. Potýkáte se s mnoha problémy a někdy se váš život může zdát neutěšitelný. To je však jen přechodný stav, to si uvědomujte. Nenechte svou mysl vytvářet katastrofické scénáře. Učte ji vytvářet lásku. Rozvíjejte své srdeční centrum a nechte lásku proudit kolem sebe. Udělejte si čas a každý den lásku posílejte svému okolí. Je to velká síla a budete udiveni, jak se začíná měnit svět kolem vás.

Maytreia

Zdroj

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s