Salusa, 1. august, 2011

Brána ke změnám se stále více otevírá a vy si začínáte uvědomovat, že není návratu ke starým způsobům života a myšlení. Začíná být čím dál víc zřejmé, že na počátku Vzestupu se civilizace musí posunout do nového vibračního stupně. Světlo vás volá, aby jste se pozdvihli a zanechali všeho, co vám již déle není k užitku. Je zřejmé, že staré zvyky a cesty selhaly, avšak ne kvůli vám, coby jedinci, kteří si neudrželi svou sílu. Staré zvyky postrádají svůj smysl kvůli systému, který již nemůže být dále podporován penězi, které byly v rukou vládnoucí menšiny. Uskutečňují se změny, které by mohly brzy umožnit nezbytné kroky k nápravě, a ty pak budou veskrze ovlivňovat nový finanční systém – jediný spravedlivý a přesný systém, k ochraně vašich financí před neúměrnými daněmi a zákony. Vše je již připraveno ke spuštění a nemůže být déle pozdrženo.

Vlastně vás ujišťujeme, že v následujících měsících máte před sebou velmi poutavé období. Chaos pokračuje, což se vyznačuje tím, že lidé hledají odpovědi, dožadují se jich od svých vlád, jež se zdají být pro tuto chvíli akce neschopné. Důvodem je jejich lpění na starých postupech o zlepšení systému, které jsou již nefunkční a neschopné opravy. Vládní představitelé mají malou či vůbec žádnou představu, jak tuto krizi zvládnout, a nyní je čas, aby na řadu přišly vlády nové. Změna je tady i když ji zatím nevidíte. Po několik let jsme pomaloučku formovali naše plány, jež budou nyní rychle růst a vy budete překvapeni, jak rychle bude vše do sebe zapadat. Jste mimořádné duše, které mají v dualitě téměř vše splněno, a jste oprávněni k velkému skoku vpřed, jenž vás pozvedne do vyšších vibrací. S blížícím se datem 11.11.11 si budete uvědomovat, že se jedná o velkou příležitost, kdy zažijete nečekaný vzestup.

Díky kontrole nad úrovněmi vašeho vědomí víme, že je letošní rok viděn coby rok dramatického vzestupu těchto úrovní, a díky tomu se pak odráží vaše schopnost mnohem snadněji ovládat nižší vibrace. Jste daleko lepší v udržování své pozornosti ve Světle, a proto jste nižšími vibracemi nedotčeni. Vlastně teď vědomě rozšiřujete Světlo a tím pomáháte ostatním duším v růstu. Jednoduše být v přítomnosti dalšího člověka je dostačující k tomu, aby jste na něj měli v tomto směru pozitivní vliv. Rovněž hodně Indigových dětí je v tuto chvíli dostatečně starých na to, aby do hry vnesly své jedinečné schopnosti, zároveň jsou tyto děti obdařeny rozsáhlou moudrostí a jsou připraveny se o ni s námi podělit. Nicméně takto pokročilé duše jen zřídka hovoří o svých schopnostech a svou práci dělají téměř nepozorovaně. Mnoho z nich bude v nejbližší budoucnosti velmi důležitých a jejich vůdčí kvality budou více než vítány.

My z Galaktické Federace se též budeme na vašem plánu podílet, a to velmi brzy. Nyní spíš hlavně, zdá se, půjde o uznání naší existence. Což je důležité pro to, aby jste upěli a my jsme zase zodpovědní zajistit těm, kteří touží stát se součástí Vzestupu, aby byli včas připravení. Pravda, bude to poněkud riskantní, a dokonce i my se postupně staneme částí většího spojení, které by bylo v případě potřeby možné. Vaši Temní mohou skrývat myšlenky snažíc se zastavit náš postup, ale upřímně, oni nemají žádnou představu o tom, před čím opravdu stojí. Mohou být ve své práci zastaveni, čelíc naší daleko dokonalejší technologii, takže nemějte žádné obavy, protože Světlo zvítězí.

Pravidelně se setkáváme na tajných schůzkách, abychom projednávali vaši situaci, a v případě nouze jsme připraveni pomoci. Může zabrat nějaký čas než se k tomuto konkrétnímu bodu dostanete, ale celkově jsme spokojení s plánem vašeho vzestupu. Momentálně se toho děje mnoho, a Temní již začínají být unavení svým neúspěchem. V mnoha směrech se stali svými katy, přestože se po dlouhou dobu cítili nepřemožitelní. Spiknutí proti vám (jakým se stalo 11. září), jehož byli součástí, poukázalo na jejich aroganci a lhostejnost k lidskému životu, což nalomilo jejich vlastní sebevědomí. Věří, že svými útoky a lžemi zakryjí své činy, a tímto by rádi oklamali jedince, kteří prohlédnou skrze jejich záměry. Jediný právoplatný postoj, který je třeba zaujmout, je proti Iluminátům a je třeba je svrhnout z jejich mocenských pozic. Tento okamžik přijde a naši spojenci jsou na danou chvíli připraveni.

Již jsme zahájili náš plán, abychom byli na vaší obloze viděni co možná největším počtem lidí. Zahrnuje to více přeletů a jejich soustředění na místa, kde jsme dosud nebyli příliš často viděni. Bude období, kdy nás neuvidíte vůbec a to jen potvrzuje jak jste si na naše lodě zvykli. Stali jsme se více akceptovanými přátelskými návštěvníky na vaší Planetě. Od doby, kdy začaly kampaně, jež se nás snaží očerňovat a nazývat nás zlými mimozemšťany, je to docela úspěch a všechna zásluha patří vám všem, kteří pracujete na zachování rovnováhy. Pro lidstvo je důležité mít na paměti, že v případě Šedých, nejde o členy Galaktické Federace! Šedí jsou zde na Zemi na pozvání USA, která s nimi mnoho let spolupracuje v rámci vzájemné výměny technologií.

Ve chvíli kdy přistaneme na Zemi, půjde o pozvání vašeho Prezidenta. Je nutné pokračovat v plánu Vzestupu a je třeba, aby byl tento plán plně pochopen a akceptován. Budeme otevření ve svých záměrech a vy budete zcela jasně vědět, co děláme ve všem, co se vás týká. Fakticky budeme promlouvat k národu, aby znal důvod naší přítomnosti zde na Zemi a aby každý jedinec dané situaci rozuměl. Získáme mediální pokrytí a přijde svoboda tisku, aby vás o všem bez cenzury pravdivě informoval. V tomto mlžném oparu neinformovanosti se zatím nacházíte, hlavně díky Iluminátům, kteří stále mají pod kontrolou převážnou většinu médií. Dosud si z vás tropili blázny, lhali vám po mnoho let. Přijde však čas, kdy budete mít jak přístupnou vládu, tak pravdivé zpravodajství, aby jste se opět naučili věřit ve svobodu slova.

Já jsem SaLuSa ze Síria, a těším se z příležitostí k vašemu probuzení k pravdě. My jsme s obtížemi rozrušili úrovně, a vaše skutečné dějiny vás zcela jistě překvapí. Mějte stále na paměti, že Temní měli vaši Planetu pod kontrolou po mnoho tisíc let, postupně budující totální kontrolu nad populací a jejím bohatstvím. V dřívějších cyklech Temní způsobovali obrovskou zkázu, dokud celá civilizace nebyla zničena. Tentokrát se to však již nestane!toto je slovo Stvořitelovo.

Děkuji SaLuSa.  Mike Quinsey.

Zdroj: www.treeofthegoldenlight.com

pro vzostup.sk preložila Karel

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s