Spojenie Sírius-Ra (1/7)

Vysoká Rada Síria prostredníctvom Patricie Cori

(z knihy Rozhovory Hviezdnych Semienok)

970968_383066968480860_1725555452_n

Z troch jasných hviezd v sústave Sírius len jedna prebýva v hmotnej ríši, ako ju chápete vy z troj-dimenzionálneho hľadiska. Na tento nebeský oheň sa vo vašich vedeckých spoločenstvách odkazuje ako na „Sírius A“. My Síriania ho poznáme ako božstvo, Sothis, a tak ho poznali aj starovekí Egypťania, ktorí vedeli tak veľa o našich civilizáciách a ich vlastných spojeniach s nami ako hviezdnych semienok. Sothis, ktorý sa nachádza v kvadrante Vesmíru, ktorý vy určujete ako súhvezdie „Veľký Pes“, je možné, v kozmickom zmysle, považovať priamo „hore proti prúdu“ od vašej slnečnej sústavy, ku jej pomernému postaveniu v galaxii Mliečna Dráha. Vysoko nabité hviezdne pole, vylieva svoje vysoké elektromagnetické prúdy na telo Ra (vašu slnečnú sústavu), pričom ovplyvňuje slnečnú aktivitu a planetárne odozvy všetkých zložiek vašej slnečnej rodiny.

My, ktorí sedíme vo Vysokej Rade Síria, sme bytosti so svetelnými telami, ktoré aktívne zažili vzostup sesterskej Sírianskej Hviezdy, Satais, ktorú vaši vedci objavili len nedávno ako „trpasličiu“ hviezdu a nazvali ju „Sírius B.“ My sme si predstavili nepredstaviteľné, spoznali nepoznateľné … a prešli z hustoty do svetla. Veľkolepá nebeská udalosť – prechod Satais cez astrálnu šnúru, spojenie jej hmotného vyjadrenia s vibráciou jej vyššej duše – vyslalo vlny nesmiernych energií naprieč tými troj-dimenzionálnymi poľami kde udržovala rezonanciu až do toho slávneho okamihu jej prechodu von z vesmíru hmoty. Pri opustení hmotného tela Satais vyslala nevýslovné množstvá svojich ťažších plynov (prvkov ťažších ako vodík), ktoré preleteli galaxiou, ktorú voláte „Mliečna Dráha“, keď sa celý jej systém zvliekol z hmotného plášťa a preniesol na nové miesto vo vyšších ríšach sebavedomého uvedomenia. Vaš Slnečné Božstvo, Ra, priamo po prúde, bolo nesmierne ovplyvnené, rovnako ako susedné hviezdne telesá, ktoré tvoria galaxiu hviezd v jej spletitosti: všetko čo vyžarujú, vymieňajú a prijímajú v prúde vedomia, ktoré určuje kozmické more. Táto medzihviezdna energetická výmena je jedna zo základných stránok spojenia Sírius-Ra. Je to nebeské pozadie pre naše vedomé zapletenie s vnímavými bytosťami vašej slnečnej sústavy.

Otázka:Je tak veľa protikladných informácií, ktoré obklopujú otázku vzájomného pôsobenia Síria s udalosťami, ktoré sa odvíjajú na vašej planéte. Veľa ľudí hovorí o „Planéte“ Sírius a nie o hviezde alebo hviezdnom systéme; ďalší neodkazujú na Sírianov ako na „svetelné bytosti“ ale ako „temných bojovníkov“ – varujúc pred ich zasahovaním do záležitostí Zeme. Môžete vrhnúť viac svetla na hybnosť a usporiadanie hviezdnej sústavy Síria a súčasnú úlohu Síria v pozemských záležitostiach?

Odpoveď: Máme zložitú hviezdnu rodinu: multidimenzionálnu trojicu paralelných vesmírov, v ktorej naše tri hviezdy v súčasnosti udržujú rezonanciu. Ako také Sírianské Sesterstva „vtláča“ Kozmu vibračnú signatúru nelineárneho fraktálneho dizajnu, neustále spolu-vytvára multidimenzionálny Vesmír v dych vyrážajúcom poli hviezdnych a planetárnych harmónií a kozmometrických pomerov.

Môžete pochopiť prečo sme naladený na poňatie trojuholníka, živé vzájomné vzťahy stránok, ktoré tvoria numerickú pečať trojky … a prečo je to také veľmi zásadné pre poznanie, ktoré sa snažíme s vami zdieľa keď komunikujeme prostredníctvom tohto nástroja, sprostredkovateľky, ktorá vám prináša túto správu. Je to spojené vedomie našich troch hviezdnych božstiev, ktoré definuje Jedno a ako také, evolučný pokrok každej je určený Všetkými – Sesterstvom Troch. Ak môžeme použiť metaforu spojených tónov symfónie, tri sesterské hviezdy by bolo najlepšie opísať ako hudobný akord troch harmonických tónov na diatonickej stupnici, ale každá znejúca z inej oktávy. Žiadame aby ste si predstavili ako je každá odrazom druhej a ako hviezdny rámec tvorí multidimenzionálnu merkabu svetla, zvuku a duše. Tá hudba znie večne naprieč dimenziami, zjednocuje vedomé jednotky tejto nebeskej sféry – basový akord v hudbe nekonečna. Spolu ako Jeden (pretože my sme Jeden, napriek našim odlišnostiam), všetky vedomé bytosti ríše tvoria akord, tvoriaci našu melódiu ako orchester hrá hudbu Stvorenia pod veľkolepým vedením Prvotného Stvoriteľa … Veľkého Maestra.

Preklad: SiR

-pokračovanie-

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s