Féva – posolstvá všetkým ľuďom 11.8.2011

11.8.2011 – 2 posolstvá všetkým ľuďom

1. …..Nič sa nedeje dvakrát, ale len raz sa opakuje. To ďalšie, nové – i keď je tým istým – je doplnené láskavým objatím. Obelisk v srdci zlepený priesvitnou páskou túžby a nádeje.

Sen spochybnený a pritom reálny vo svojej pravde. To všetko tušíš a máš, keď mať to chceš. Z tisícov kúskov pozliepaná dúha Tvojho šťastia. Hraničiaca bezpochyby s novou, krásnou a neporušenou. To len čas sa spýtal či túžiš, či chceš byť zajtrajškom Tvojho bytia. Behom, letom, letokruhom hviezd. Vánkom mozaiky zloženej z predchádzajúcich skúšok a učenia. To len on jemne mávol rukou a tíško zaspieval. Chceš ? Ty, pútnik nocou i dňom. Doráňaný všetkým čo život Ti chcel dať i ukázať, aby si vedel. Aby si nezabudol, kde hľadať nabudúce i teraz svoj kľúč…….ku šťastiu.  Aby si odomkol bránu svojho srdca a vpustil dnu lásku do mozaiky snov. A vypustil všetko čo tvorí strach a hraničí s ním.

Nikdy si nechcel viac či menej ako je láska. Nikdy si netúžil milovať nemilovane a chcel a strážil stále svoj sen. Tisíce liet i okamihov. Sám v sebe veriac i dúfajúc, že už zajtra,

už onedlho príde……Tvoj sen…….ktorý snívaš a tvoríš….. Ty sám…….svojím SRDCOM……………..

2.   Uvedomte si čo chcete, čo tvoríte pre seba, svoje deti, svojich blízkych. Je to dôležité. Teraz, kedy váhate, pochybujete a Vaše váhanie a stav napätia sa spätne prenáša späť k Zemi, ktorá obhajuje svoje právo existencie v inom, bezpolaritnom svete novej dimenzie.

Zem tvorí, Zem čelí všetkému čo prichádza. S otvorenou náručou lásky. I Vy ste jej súčasťou. Nanebovstupujúci majstri i žiaci učiaci sa na svojich chybách i chybách tých druhých ako má svet a život vyzerať. Plne pripravení, ale váhajúci. S napätím a nervozitou odhadzujúci späť do koša spomienok a zážitkov všetko čo doteraz bolo. Neúnavný zápas s hmotnou sférou.  Čím všetkým ste prešli, aby ste dosiahli tento bod. Čo všetko ste absolvovali, prežili, stále veriac v lepší svet a život v ňom. Teraz svojím váhaním a nedôverou vytvárate sami v sebe pochybnosti. Napätie vedúce Vás späť. Vťahujúce Vás tam odkiaľ ste sa dlho dostávali. Kým ste nevyplávali na hladinu zhlboka sa nadýchnuc a uvedomujúc si, že už len krôčik Vás delí od nového sveta.

A teraz stojíte, váhate, pochybujete, budíte v sebe vzájomne nedôveru vyvolávajúcu obavu z toho všetkého čo bude, či bude a ako bude. Slnko tiež má občas na čele mrak, tvár prikrytú búrkou, dažďom a hmlou. Ale má silu svietiť ďalej. Pretože vie, že je to len chvíľa a opäť sa ukáže v plnej kráse. Dávajúc teplo, úsmev a radosť. To ste teraz Vy. Zápasiaci so smútkom duše, ktorá Vás vťahuje späť do minulosti nesúc svoje závažie. Tieň pochybností.

Skúste sa nadýchnuť. Nedá sa ? Tak vyjdite von. Utekajte, rozbehnite sa do lesa, kde Vás čaká iný vzduch, strom, krík, dávajúci Vám toľko sily. Tiež má svoju dušu i keď sa to nezdá. Objímte ho. Vyžalujte sa a on Vám dá požehnanie svojej sily. Verte, že všetko čo sa odohráva vo Vás má svoje opodstatnenie späté nielen s Vami, ale i so Zemou. S jej prírodou. Ona tiež žaluje a lieči seba i Vás. Vaše životy i minulé sú s ňou spojené do jedného celku. Tvoria jej súčasť a ona vie a pozná každý Váš bôľ i pochybnosti. I napätie, ktoré Vás teraz tak intenzívne láme a trhá na dve strany.

Nič už nie je tak ako bolo a neviem čo zajtra, pozajtra, o týždeň……v čo všetko veriť….a má to vôbec zmysel a význam…….celý tento dej ? Podarí sa……nepodarí…..neviem….a čo teraz s tým, keď váham a pochybujem, či vôbec chcem a či je to tak, ako bolo všetko povedané.

Jediné, čo potrebujete teraz je zpomaliť. Ísť do seba, do svojho vnútra. Do svojej komôrky v srdci. Zkľudniť sa. Zastaviť a uvedomiť si, že ste pod ochranou. Chránení, uzemnení, čakajúci. Relaxujúc.

S láskou Féva

Ilona Pálušová

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s