Féva – 12.8.2011

12.8.2011

Človek tu nie je preto, aby prepadal panike, strachu, obavám, ale aby sa učil. Keď vstupuje váhanie, pochybnosti, odchádza viera – klesá vedomie. To čo ste doteraz vytvorili svojím umom, vedomím, je príznačné pre tretiu dimenziu. Pre toto pásmo času v ktorom dokazujete do výšky svojho vedomia všetko čoho ste schopní. Tvoríte hmotný svet hmotným vedomím. Ako celok populácie. Ďaleko siaha pamäť Vás všetkých, kedy svet bol iný. Viac transparentný. Prenikali ste vedomím do sfér, ktoré Vám ukazovali smer a cestu. Teraz je na Vás či chcete zdieľať intenzitou svojho vedomia i následujúce chvíle. Môžete si vybrať či budete pokračovať ako doposiaľ, alebo sa nenásilne preniesť vyššie do inej sféry vedomia. Ste blízko premeny. Všetci pripravení, aktívny, očistení. S dušou zharmonizovanou kódom posvätnej geometrie, ktorý sa preniesol Vaším zrakom do kolektívneho vedomia populácie. Kontaktom.

Cítite v sebe väčší kľud. Akoby Vám bolo jedno čo sa deje a bude diať. Už nie ste tak podráždení a zúfalí. Už tvoríte s kľudom. Harmonicky sa napájajúc vedomím svetla na všetko čo so zmenou súvisí.

Je čas sa zastaviť, vnímať,sledovať zrakom, prijímať seba i druhých jednou rovnovážnou rovinou duše, ktorá sa zharmonizovala. “Zmierila” so všetkým čo bolo a je. Súčasne naladila na nový svet. Vygumovala svoje minulé ja – minulé životy ich prijatím. Toto všetko sa dialo uplynulé dni, ktoré vôbec neboli ľahké. Plné nervozity, napätia, stresu. Z očakávania niečoho čo príde a súčasne nedočkavosti. Zrýchľovaním samých seba s pocitom už chcem…už musím…ešte toto treba. Hnanie sa dopredu a súčasne zostávanie stáť.

Je čas si vydýchnuť. Vaša duša je čistá, Vaše telo pripravené konať. Vaše vedomie prijímajúce všetko nové. Staré, minulé – akoby zabudnuté. Mali ste pocit  omámenia. Mozog pod tlakom, závrate. Miestami sa Vám hojdal celý svet so všetkým čo k nemu patrí……hore dole….hore dole. Bolo to gumovanie, mazanie minulosti duše a Vy ako jej súčasť ste to samozrejme cítili. Je čas spomaliť už – nie bežať. Nadýchnuť vôňu svetla. To nie je len poetické prirovnanie. Ale nové žiarenie, svetlo, jeho výška vibrácie prenikajúca z galaktického stredu k Vám. Aby Vám uhladilo to čo sa minulé dni tak intenzívne dialo. Ste vo svojom strede, v strede písmena “K”, ktoré vrchnou časťou Vás spája s novým vedomím a spodnou ukotvuje so Zemou. Preto ste mali tieto dni problémy s očami, chrbticou, hlavou a boli ste celí ubolení. Bolo to prelaďovanie na inú dimenziu, čistenie duše pri dvierkach brány. Tretí stupeň brány v ktorom čakáte je ako treťou izbou v domčeku Vášho vedomia smerujúc ku dverám. Prešli ste prvou, druhou a čakáte v tretej  s výstupom von. Tu sa všetko odohrávalo. Vaša premena, pocity, tieseň, apatia, podráždenosť, tlak.

Ste tu za účelom zmeny. A zmena všetko mení. Vo Vás i v okolí. A má svoje zákonitosti. Svoj priebeh. Uvedomte si koľké stáročia ste žili určitým spôsobom. Ako v mašinérii hmoty. A zrazu skok a prichádza niečo diametrálne iné.

Do nedele bude prebiehať dolaďovanie. Budete prenášaní do vízií. Z ireality tohto sveta do sveta reálneho – nového času. Teraz si naplno uvedomte čo chcete. Tu a teraz – tak často v posledných dňoch spomínané a nesmierne dôležité. I keď sa to mnohým nezdá. Čelíte zmene a naučiť sa chápať, vnímať, cítiť tieto slová má pre Vás mimoriadny význam.

Tu a teraz som a cítim a vnímam myšlienkou, vedomím to čo chcem a má pre mňa význam. Ostatné odsúvam, nevidím, nepočujem. Len tu a teraz vnímam svoj svet. To čo príde bude chránené vedomím zajtrajška. To čo bolo je navždy vygumované z mojej mysli. Bolo záťažou, ale už nie je. Stáva sa prázdnou stránkou mojej minulosti. Ničím nevstupujúcou do môjho života, žiadnym spôsobom už nezasahujúcou.

Stojím pod kupolou dúhy v strede písmena  “K” a vyberám si ničím nerušený farbu, ktorá sa mi páči. Aby vo mne doladila to čo ja potrebujem. Vpíjam sa do nej a vnáram. Vizualizujem si ju a obaľujem ňou samého seba i Zem. Vidím ju, cítim a plávam v nej ako v mori spomienok. A ona ma hladí, čistí, umýva. Vystupujem na breh a som pripravený.

Adresný odkaz pre nás ženy :

Darujte tieto tri dni sebe. Žena vedie transformáciu, žena ju istí, žena spája. Ženský princíp, znovuzrodenie ženy, žena bohyňa. Žena milujúca, …..ŽENA  DARUJÚCA  NOVÝ ŽIVOT.

Uvolnite sa, oddýchnite si, buďte “za peknú”.Všetko ostatné Vás počká. Vy všetko vediete – ako matka, dcéra, sestra, partnerka, priateľka, vnučka,……ako očarujúca bytosť. AKO ŽENA. Žena upravená, tancujúca, veselá, plná optimizmu, oblečená do svojich najkrajších šiat. Spokojná sama so sebou. Je to tieto tri dni veľmi dôležité. Ladíte, dolaďujete celý proces premeny. Každá z Vás v prepojení na ženu, ktorá prináša nebo na Zem. Na ženu, ktorá celý proces v spojení so Zemou istí. Na ženu, ktorá z jednej i druhej strany všetkých spája a ochraňuje.

S láskou Féva

Ilona Pálušová

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s