Spojenie Sírius – Ra (5/7)

predchádzajúca časť

Vysoká Rada Síria prostredníctvom Patricie Cori (z knihy Rozhovory Hviezdnych Semienok)

Ako zažívate svoje otvorenie sa nám ako sa my otvárame vám? Môžete cítiť svoju lásku ku mne tak telesne ako Ja cítim moju lásku ku vám? Ja viem že spojenie sa deje v týchto okamihoch. Je to tu; je to teraz.

a

Nádherné dieťa hviezdne semienko, my cítime tvoju lásku ako sa prelieva cez nás. Je to láska vyžarujúca z ľudského srdca čo nás priťahuje ku vám a do vašej ríše a vo svojej čistote zámeru a emócii je čistá a jasná ako najdokonalejší kryštál.
My sa dokážeme na vás naladiť a dosiahnuť rezonanciu keď ste v strede – vo vedomí srdca. To spojenie je hudba a svetlo, ktoré prúdi cez dimenzie – nepozná obmedzenia alebo rozdelenie. Sladkosť tej melódie brnká v nás na struny súcitu a nehy, ktoré sú tak pôvabne ľudské, tak úplne pôsobivé v ich emocionálnom vyjadrení. Nemôžeme popísať takú skúsenosť ako „telesnú“; skôr je to nespútaná radosť nepodmienečnej lásky a poznania, že všetko je dokonalosť v rozľahlosti Všetkého Čo Je.

Takže keď nás cítite, v láske, aký je príbeh, ktorý zozbierate z toho zážitku?

Nie je žiadny „príbeh“ v láske prestupujúcej dimenzie – žiadna minulosť ani čas ani miesto nesmiernosti ktorou je Láska. Je len svetlo: len krása a rozpínanie Všetkého. Čím vyššie vyšplháme na Veľkej Špirále návratu do Zdroja, tým jasnejšie je svetlo Zdroja … a my si spomenieme. Spomenieme si na zmysel a na hudbu a tanec. My cítime vašu lásku: prechádza cez nás, ozveny zvuku, vlny svetla. Vy cítite našu tiež. My cítime, že ju cítite, že cítite nás, že sme Jeden. Keď sa zhromaždíte vo vašich kruhoch svetla, my cítime lásku prenikajúcu celý priestor, celý čas. Keď objímete dieťa, hovoríte ku zvieratám, oslavujete jemný vánok ako nežne hladí vaše líce, my cítime zlatý jagot vašej lásky na kozmickom vetre naprieč bezčasom. Keď bojujete za lepší svet, keď voláte v smútku, keď dosahujete výšiny ľudskej skúsenosti, bojujete s nespravodlivosťou, hľadáte Pravdu – tam vás tiež cítime: cítime vašu lásku a bolesť, pretože obe sú zrkadlá srdca. Obe zrkadlia nesmiernosť ľudských emócií. Intelekt môže spochybňovať krásu, ale srdce ju objíme – bezpodmienečne. Láska je všetko čo je.

Ako môžete povedať, že všetko je krása a svetla keď pred sebou vidíme taký úpadok, ničenie a smrť? Mnohí z nás cítia, že ľudstvo je vo svojej najtemnejšej hodine a na konci tohto tunela nie je žiadne svetlo. Ako od nás môžete očakávať, že prijmeme myšlienku, že v násilnom svete ako je náš je všetko Láska?

Nie je žiadna výzva v hľadaná krásy vo svetle, keď je všetko zaplnené žiarou a zázrakom Ducha. Duše sa večne vyvíjajú, skúška, ktorú sme predložili pred naše vlastné oči je nájsť krásu aj v temnote, pretože to je naše pole učenia.

Tam sa učíme zodpovednosti za naše vlastné výtvory a nie je to náš pravý cieľ – náš dôvod existencie? Toto sú skúšky pravého zasvätenca. My prijímame temnotu (do tej miery, že sa učíme našej vlastnej zodpovednosti za našu časť v nej) a snažíme sa žiariť svetlo vedomia do temných kútov. Sme vďační, že vieme ako veľkolepo sme sa nakoniec dostali za ňu – zážitok, ktorý vy, prebúdzajúci sa, budete čoskoro s nami zdieľať. Nemáme očakávania čomu by ste mali veriť alebo prijať ako Pravdu, pretože sme vám vždy hovorili, že tá sídli vo vašich srdciach. Avšak, milé duše, vyzývame vás aby ste vystúpili nad svoje zúfalstvo, aby ste:

Hľadali svetlo a budete cítiť ako na vás žiari.

Hľadali lásku a budete cítiť jej objatie.

Hľadali odpustenie a rýchlo sa spoznáte význam tieňa.

Sme vám takí vďační za to čo prinášate ľudskej rase. Akí sme požehnaní, že na nás žiarite svoje svetlo! Mohli by sme mať to potešenie a vedieť o vás viac – kto sedí v Sírianskej Vysokej Rade? Aký je váš vyšší cieľ?

My sme delegácia svetelných bytostí Galaktickej Federácie nesúca frekvenciu šiestej hustoty, a naša skupina má 144 predstaviteľov, medzi ktorými sú:

*     Osvietené pozemské duše

*     Vzostúpení Síriania zo Satais (z týchto sme my traja hlavný Hovorcovia, ktorí pracujeme    prostredníctvom nášho channelu Trydjya)

*     Mimozemskí Kristovia

*     Vzostúpené Delfínie Bytosti a Veľké Veľryby

*     Vzostúpení Majstri (Dozorcovia)

*     Anjelske bytosti (Strážcovia)

*     Majstri Aghartského Vedenia

Našim cieľom je:

  • zdvihnúť vedomie multivesmíru, ktorého sme časťou,
  • slúžiť kde môžeme a
  • zbierať čo môžeme z toho čo leží pred nami. Tí, ktorí idú pred nami, nás na oplátku pomáhajú viesť do jasného svetla. Taký je večný proces šplhania duše vyššie na ceste nekonečného návratu, proces bez začiatku a konca.

V týchto niekoľkých uplynulých rokoch bolo veľa otvorenia sa Sírianským informáciám. Prečo my, prečo teraz?

Svetelné bytosti zo Síria dlho pracujú s ľudskou rasou: od vášho osiatia, cez najskoršie generácie Atlantídy… do dnešného dňa. Naše komunikácie sú zdôraznené v rôznych kľúčových evolučných bodoch ľudského vývoja, vedúce ku mimoriadnemu času vzostupu vášho Slnečného Božstva. Objavili sme sa v hmotnej forme na Zemi ako ľudské „hviezdne semienko“, pretože vieme ako sa vrátiť do nižších hustôt a znova zapojiť kódy inteligencie – DNA – aby sme tam, v hustote, mohli držať frekvenciu ako je potrebné. Hliadky svetelných ríš, prišli sme do vašej reality v temných časoch, priniesli sme plameň skúsenosti, aby sme zažali dušu ľudského ducha. Prišli sme v časoch obrovských kvantových skokov ako pri zrodení Egypta, boli sme oslavovaní ako bohovia a bohyne starovekých panteonov. Objavili sme sa v jaskyniach, v horách, v údoliach ako Strážcovia Zeme a vždy, v každom bode vašej evolučnej cesty, sme vás bezpodmienečne milovali. Naša láska je trvalá a nekonečná.

Avšak na to, aby sme slúžili ľudstvu, už nemusíme dlhšie spomaľovať naše jednotlivé evolučné cesty tým, že sa sme prítomní vo forme, ako sme to robili v iných okamihoch ľudskej skúsenosti. Už to nie je viac potrebné, pretože váš prechod cez fotónový pás a bezprostredný prechod Zeme cez astrálnu šnúru Ra zjemnil vaše vibračné polia tak silne, že vás teraz začíname dosahovať na éterickej úrovni, zjavujeme sa vám na posvätných víroch vonkajšieho elektromagnetického poľa Zeme a hovoríme ku vám prostredníctvom vybraných channelov. Od prechodu tisícročia v 2000 (podľa vášho Západného kalendára) urýchľujeme náš kontakt s ľudskou rasou – a so zvieratami, pretože tie tiež naliehavo potrebujú našu pomoc.

Preklad: SiR

-pokračovanie-

http://ee.dunres.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s