Spojenie Sírius -Ra (6/7)

predchádzajúci článok

Stalo sa vtedy (v roku 2000) niečo čo umožnilo tento rozšírený kontakt s nami?

bytosti-prirody-ilustracne-foto-3

Áno. Na prelome tisícročí, označenom vašim kalendárom o polnoci 1999 sa udiala veľkolepá udalosť, ktorá spôsobila, že sa cez ľudské vedomie prevalila prílivová vlna svetla a vytvorila nové pole kmitavých prúdov prechádzajúce medzi nami. Sírius prešiel priamo nad poludníkom Egyptskej Gizy presne v tom okamihu Zemskej časovej línie, keď vaše hodiny odbili koniec 24ej hodiny – čím sa aktivoval veľký Osemsten, ktorý vy poznáte ako Veľkú Pyramídu v Gize. Toto bolo zapísané v Akašickom Zázname – bolo to určené pred mnohými tisícročiami, že sa to stane presne týmto spôsobom. A bolo to tak.

 Aký účinok mal prechod Síria v tej stanovenej hodine na plán Temnej Vlády umiestniť na vrchol Veľkej Pyramídy zlatý uzáver?

Zvýšilo to vibráciu toho víru na taký vrchol, že projekt nemohol pokračovať a energie v pozadí zámeru boli premenené a zneškodnené. Línie prúdenia elektromagnetickej energie aktivovaného Osemstena (Veľkej Pyramídy v jej celistvosti) ju chránili pre akýmkoľvek zásahom. Vskutku, Veľký Osemsten v Gize vyžaroval v tom bode na časo-priestorovom kontinuu takú nesmiernu energiu, že mal v skutočnosti schopnosť rozbiť zlato. Toto bol Boží Zásah. Tento hlavný spínač energetického tela Gaie jednoducho nie je dostupný temnej sile, nezáleží aké usilovné sú ich snahy aktivovať ho. Nemôžu nájsť spôsob, pretože sa to deje cez srdce Gaie, od ktorej sa oni odcudzili úplne, načisto a neľútostne.

Prečo? Čo by sa stalo, keby to bolo umožnené uskutočniť?

Pravdepodobný výsledok toho činu, alebo môžeme povedať zámeru mocenskej elity, bolo zabrzdiť rezonančnú frekvenciu Zeme, zmenou časových línií vašej planéty. Bolo to nutnou časťou pretrvávajúceho a zúfalého plánu Anunnaki znížiť vibráciu planéty na tupú harmóniu s Nebiru, ustanoviť spojenie potrebné na pretiahnutie Nebiru cez vzostupné šnúry vášho Slnka. Nepodarilo sa im to. Alebo skôr, ako sme sa vám zdôverili, nebolo im dovolené pokračovať. Veľký Osemsten, keď je aktivovaný, je neprekonateľný stroj času. Tí z vás, ktorí tam vstúpili s nami zažili posun času a priestoru a vedia o čom hovoríme.

Vaše vysvetlenie zámeru Anunnaki lapiť Zem na laso aby ťahala vzdialenú planétu Nebiru do našej slnečnej sústavy bolo ohromujúce a náročné prijať ako možnosť v zákonoch fyziky, ktoré vládnu Vesmíru. Prosím, mohli by ste rozvinúť tento zásadný bod učení.

„Zákony fyziky“ alebo skôr vaše vnímanie fungovania hmotného vesmíru, sú založené na vašom trojdimenzionálnom vnímaní reality – o ktorom teraz zisťujete, že môže byť veľmi ľahko chybné. S výnimkou tých skvelých filozofov a vedcov, ktorí sa vzopreli tradicionalistom a myslia „mimo rámec“ dohody, vaši učitelia vesmírnych vzorov a mechaniky sa stále snažia obmedziť abstrakciu neznámeho do tesne stanovených predstáv toho ako funguje hmotný vesmír. Sú sotva schopní potiahnuť štetec cez plátno možností kde sa môže oku mysle objaviť nesmierne zložitý návrh multivesmíru. Počujeme vaše nekonečné debaty o začiatkoch Vesmíru a zdroji života v ňom. Pátranie ľudstva po odpovediach na neznáme nemá konca:

  • niektorí veria v Prvotného Stvoriteľa, zdroj inteligentného plánu života naprieč vesmírom.
  • Iní (teoretici „Veľkého Tresku“) sa držia predstavy svojvoľnej príčinnosti, pretože ešte neurovnali svoje názory na to čo existovalo pred „veľkým výbuchom“, z ktorého sa hmotný vesmír vynára, rozpína a nakoniec umiera do ich predstáv chladnej rozlohy ničoty.
  • A ešte ďalší chápu ľudskú skúsenosť ako nejakú formu osobného pokánia, veriac, že vy všetci ste vandrujúce duše na rušnej diaľnici hriechu a zla, hnané vzpierať sa súdiacemu bohovi, ktorý pozoruje a hodnotí každú vašu hriešnu myšlienku a zakázaný čin – pričom sa pripravuje uvrhnúť vás do temných jaskýň pekla: zbožštená teória Veľkého Brata!
  • Ďalší sa stále držia číro chladných myšlienok takzvaných „zákonov fyziky“ ktoré boli definované vašimi veľkými mysliteľmi uplynulých generácií a zušľachtené aby boli viac ďalekosiahle svojim rozsahom, v zhode s rozširujúcimi sa technologickými pokrokmi vášho dvadsiateho prvého storočia.

Avšak napriek nekonečným vrstvám interpretácie, technologickým pokrokom, debate a pokusom, vaše spoločnosti, v celku, zostali úplne rozpačité (ak nie nevedomé) nad povahou vedomého vesmíru. Len teraz, keď sa približujete ku najväčšiemu posunu aký planetárne telesom môže zažiť, začínate chápať, že

  •  realita je vedomá myšlienka;
  •  že myšlienky putujú vo vlnách;
  •  že vlny rezonujú v určitých frekvenciách; a tak ďalej –
  •  že multidimenzionálny Vesmír je more neustále vibrujúcich prúdov vedomia s neobmedzenými vyjadreniami a prejavmi v nespočetných dimenziách a paralelných svetoch.

Čo sa týka tvojej otázky: môžu Nebiruánci skutočne chytiť Zem na laso a dosiahnuť svoj cieľ? Povedzme, že taká možnosť bola oveľa viac uskutočniteľná pred prelomom tisícročia , keď bolo prerušené zakrytie Osemstenu v Gize. Čítame teraz, viac ako kedy predtým, že vibračná signatúra planéty Nebiru nemôže dosiahnuť rezonanciu so Zemou, ktorá, napriek zdaniam a manévrom temných síl pracujúcich na vašej planéte, rastie.

Keď čítam váš materiál ohľadom toho ako Anunnaki existujú a ako vytvorili armádne objekty vnútri Marťanského terénu, napadla mi jedna veľmi znepokojujúca myšlienka. Bude Mars vzostupovať, a ak áno, budeme im čeliť v ďalšej dimenzii? Potom čo sme boli naučení nemôžem zniesť myšlienku, že boj pokračuje v ďalšej dimenzii.

Anunnaki existujú na Zemi – a Zem vzostupuje. Prečo by ťa malo viac znepokojovať poznanie, že sú zahrabaní pod povrchovými vrstvami Marsu, ktorý tiež vzostupuje? My ťa žiadame aby si pamätala na to, že nezáleží na tom voči akému vyjadreniu dishramónie stojíš, si schopná sa povzniesť nad ňu a potom, ako pravý pracovník svetla, slúžiť aby si ju pomohla vyliečiť. Môžete im čeliť doma, na Marse, vo fyzickej, na éterickej rovine: pokiaľ nedovolíte strachu vrhnúť jeho temný tieň na vašu dušu. Keď ste v strede vášho srdca, slúžite ako maják pre stratených a spôsobmi, ktoré možno stále úplne nechápete ich vaše svetlo dosiahne. Pomôže rozšíriť ich zámer a podporí ich, na úrovni duše, aby hľadali vyšší dôvod. Aby sme odpovedali na tvoju otázku konkrétnejšie:

Planéta Mars nie je domovom len Anunnaku, hoci potvrdzujeme, že tam majú armádne zariadenia. V Marťanskom podzemí sa nachádzajú ďalšie domorodé civilizácie, súčasné generácie, ktorých predkovia postavili mestá a posvätné miesta, ktoré boli pozorované na vašich teraz známych obrazoch z povrchu Cydonie – hoci môžete ešte považovať za ťažké tomu uveriť – sú tam tiež zariadenie ľudských bytostí vo vysoko kultivovaných, nesmierne rozvinutých podzemných mestách. Realita Marsu je úplná projekcia Zeme ako aby vypadala v hmotnej realite v budúcej existencii, keby bola predurčená zostať v tretej dimenzii hmotnej hustoty. Pozorovaním toho mála čo vám je ukázané z Marťanského povrchu, vám muselo napadnúť, že táto planéta (ktorej pravú minulosť teraz objavujete) je kvintesenciálna ukážka zneužitia energií planéty inteligentným druhom. Istotne to rozpoznávate (alebo prinajmenšom nad tým uvažujete) že je to miesto kde vládnuce inteligentné životné formy spotrebovali zdroje planéty, rovnako ako ľudstvo teraz pustoší vašu vlastnú. Zničili svoju atmosféru, ako vy ničíte vašu atmosféru na vašej vlastnej planéte, a nakoniec išli do podzemia, aby prežili. Ničenie biosféry je cesta neosvietených civilizácií nespočetných planét – je to Nebiru, je to Mars a áno, prebieha to na Zemi. Je to odraz duality tretej dimenzie, kde technologický „pokrok“ civilizácií nevyhnutne vedie ku izolácii a odlúčenosti od prírody a ktorý protichodne označuje jej rozpad. Vedzte, že to málo čo vám je ukázané z výskumov Marsu a udalosti prebiehajúce na planéte sú ilúzia. Skutočnosť toho čo sa tam deje – na povrchu a tiež vnútri – sú oveľa zložitejšie.

Nikdy nezabudnite, že veľa z toho čo presiakne ku ľudskému obyvateľstvu sú zostrojené a naplánované informácie, ktorých cieľom je udržať vás v nevedomosti, kým sa tí, ktorí v súčasnosti (zdanlivo) držia moc rozhodnú alebo budú nútení odhaliť vám pravdu. My chápeme, že všetky planéty vašej slnečnej sústavy, vrátane Marsu: vášho futuristického odrazu, boli spojené a pripravené na prechod. Pravda o mimozemskom živote, hlavne vo vašej vlastnej slnečnej sústave bude čoskoro odhalená a vy všetci spoznáte nádheru kontaktu. Uisťujeme vás, že sa nie je čoho báť od vašich vzdialených bratrancov a pri znovu zjednotení na vás všetkých čakajú nespočetné divy. Anunnaki na Marse, ktorých sa tak hrozíte, budú viac menej rovnakí ako tí, ktorí sú vám známi na Zemi. Nič viac. Nič menej. Viete ako pôsobia a zisťujete ako ich identifikovať. Oni sú tiež hnaní inštinktom prežitia; ani tiež hľadajú riešenie neutešenej situácie svojej planéty ako pozemskí vedci teraz začínajú uvažovať o osídlení vesmíru ako riešení vyčerpávania a ničenia nálezísk Zeme ľudstvom. To je jasný dôvod, chápete, že vaše vlády taja o Marťanskom povrchu.

Preklad: SiR

pokračovanie

http://ee.dunres.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s