Arkturiánsky koridor – Vzostup Síria B – Časť II (3/5)

predchádzajúca časť

Hovoria Starší

Keď Shaleem prvý krát ku nám prišla, bola na pokraji smrti. Žila svoj život obhajovaním príčiny oddelenosti. Vždy udržovala negatívnu polaritu veci a trojdimenzionálnu stabilitu. Keď sa spojila s Tarmaine v sieni, bola elektrizovaná jeho pozitívnym nábojom svetla. Všetky elektrické obvody v jej tele boli de-polarizované v tom okamihu ich stretnutia. Telo Tarmaine neutrpelo to zranenie, pretože jeho telo bolo viac éterické a dokázalo vstrebať krátku depolarizáciu. Avšak v tom okamihu jednoty bola myseľ Tarmaine otvorená a jeho myšlienky boli oslobodené od obmedzení. Bol beztvarý a zažíval sa ako číre vedomie v jednote s Prúdom Všetkého Čo Je. Od tej chvíle sa nikdy necítil oddelený od druhého – ani svojho „nepriateľa“ a dogma Rady Svetla mu bola odhalená ako separatistická, obmedzená a odsudzujúca.

Avšak čo na neho zapôsobilo najviac bolo otvorené srdce Shaleem. Rovnako ako sa otvorila myseľ Tarmaine, otvorilo sa srdce Shaleem, a ona zažívala okamih rýdzej, bezpodmienečnej lásky. V okamihu ich stretnutia mali obaja päť dimenzionálny zážitok. Avšak keďže boli obaja stále neúplní vo svojom vnútri, zážitok ich skôr odpudil ako zjednotil.

Otvorená myseľ Tarmaine spôsobila, že začal pochybovať o všetkom čomu predtým veril a vrhla ho do seba pochybností a zmätku, zatiaľ čo otvorené srdce Shaleem spôsobilo, že prepustila príliš veľa svojej životnej sily do Tarmaine. Táto náhla strata životnej sily bol dôvod prečo tak veľmi ochorela a prečo sa nedokázala vyliečiť. V ich krátkom stretnutí boli ich životy zmenené. Spoločne zažili niečo čo nemohli zažiť oddelene – piatu dimenziu. Avšak skôr ako mohli zostať spolu, ako JEDNA androgynná bytosť, museli každý násjť svoje JA – oddelene.

Preklad: SiR

www.ee.dunres.sk

nasledujúca časť

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s