Arkturiánsky koridor – Hovorí Galaktická Federácia

My z Galaktickej Federácie sme vyššie dimenzionálne vyjadrenia vášho Multidimenzionálneho JA. A teda my sme vaše Galaktické JA a vaša Galaktická Rodina. Dávno pred vašimi písanými dejinami sme žili a/alebo navštívili planétu Zem. A tak v mnohých smeroch sme vaši predkovia. Na Zemi sú teraz niektorí, ktorí nie sú v našej evolícii, ale oni sa v čase Planetárneho Vzostupu tiež vrátia do svojich pôvodných Domovských svetov. Tí, ktorí budú slúžiť starým cestám Službu-Sebe budú vrátení na časové línie vo svojich Domovských svetoch, kde frekvencia Služby-Sebe stále existuje. Avšak tento starý vzorec sebeckého separatizmu sa nebude môcť spojiť s rastúcim vyšším frekvenčným vyjadrením Galaxie Mliečna Dráha. My všetci, naša celá Galaxia, prechádzame do vyššej oktávy vyjadrenia.

Inými slovami, tretia a štvrtá dimenzia sa stávajú piatou dimenziou. Svety piatej dimenzie sa stávajú šiestou dimenziou a svety šiestej dimenzie sa vracajú ku svojim Naddušiam v siedmej dimenzii. Nadduše siedmej dimenzie prepúšťajú svoju potrebu formy a prechádzajú do oktávy ôsmej až desiatej dimenzie. Naviac tí z ôsmej až desiatej dimenzie sa vracajú do Zdroja jedenástej a dvanástej dimenzie. V dimenziách z siedmou je forma nepotrebná a dimenzie sa miešajú ako molekuly vášho vzduchu. My vidíme, že mnohí z vás postúpili svoje vedomie do šiestej dimenzie, aby pomohli Gaii a jej obyvateľom liečením oslabených oblastí Božského Matrixu šiestej dimenzie. Tiež vidíme ako ste začlenili svoju službu Planetárnemu Vzostupu do vášho denného života. Vidíte aké veľkolepé Bytosti multidimenzionálneho svetla a bezpodmienečnej lásky ste? Chcem vám zatlieskať za vašu účasť v procese osobného a planetárneho vzostupu. Keď Gaia vzostúpi, tí, sa ktorí dokážu vyrovnať Jej rezonancii vzostúpia spolu s Ňou, aby zažili zriedkavý jav zjednoteného osobného a planetárneho vzostupu.

V príprave na váš veľký okamih vzostupu, ktorí sa rýchlo blíži so slávou a nádejou, blaženosťou lásky a silou svetla, by sme radi povedali viac o zlučovaní s vyššími dimenzionálnymi vyjadreniami vášho veľkého Multidimenzionálneho JA. Prostredníctvom tohto zlučovania budete môcť stretnúť vaše prvotné Galaktické vyjadrenie JA, s ktorým zdieľate váš proces vzostupu. Hovoríme „prvotné vyjadrenie“, pretože máte veľa vyšších dimenzionálnych vyjadrení vášho JA na nespočetných planétach, galaxiách a dimenziách. Mnohí z nás vo Federácii sme poslali iskru nášho Svetla do fyzickej formy, aby pomohla v planetárnom vzostupe. Keď sa dokážeme spojiť s našimi uzemnenými vyjadreniami, môžeme pomôcť tej verzii nášho JA, a tiež mať osobný zážitok významnej udalosti Planetárneho Vzostupu.

Príprava na Vzostup 3     –   Zlúčenie s Vašim JA

Preklad: SiR

http://www.ee.dunres.sk/

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s