Arkturiánsky koridor – Svetelný Jazyk

Arkturiánsky Koridor – Vaša Multidimenzionálna Realita –  Suzanne Lie August 2011

Skôr ako budeme pokračovať prajeme si venovať chvíľu tomu, že vám povieme viac o Svetelnom Jazyku. Svetelný Jazyk je výtvor svetla a zvuku, ktorý rezonuje v súvzťažnom frekvenčnom spektre. Hovoríme „spektrum“ pretože svetlo a zvuk sú merané odlišne na vašom svete. Avšak v našom svete nie je zvuk ako ho poznáte vy. My sme telepatickí a empatickí, takže slová nie sú dôležité. Avšak hlboko sa radujeme z foriem umenia vytvorených súhrou svetla a zvuku. V skutočnosti úžasné umelecké formy sú tvarované súhrou svetla a zvuku. V zásade svetlo nemá formu. „Na počiatku bolo Slovo,“ znamená, že zvuk je kľúčom ku tvoreniu formy na obklopenie a uzatvorenie svetla. Jedna z týchto foriem je Svetelný Jazyk. Vzduch, ktorý vydychujete má tiež formu. Avšak ako vydýchnete a zmeníte artikulátory vašich úst (jazyk, podnebie, ústa, atď.) je vytvorený zvuk. Keď ste boli dieťa, tieto zvuky nemali formu, pretože ste ešte nevedeli ovládať svoje artikulátory. Potom ako ste dospievali ste pozorovali svojich rodičov a naučili ste sa tvoriť slová zo „surovej hmoty“ zvuku a spôsobu ako ste pohybovali svoje artikulátory. Vrátime sa neskôr k tomu, aby sme vám povedali viac o tvorení formy prostredníctvom zvuku. Zatiaľ si prajeme zostať sústredení na našu krátku rozpravu o Svetelnom Jazyku.

Ak by ste umiestnili piesok na medenú tácku a pod ňu by ste dali ladičku a dotkli sa tej tácky, piesok by vyformoval obraz, ktorý vypadá veľmi podobne ako obrázok v Sanskrite. Tento obraz je výsledkom kombinácie tvorivých síl zvuku tvoriaceho formu. Svetelný Jazyk vypadá podobne ako formy, ktoré sú vytvorené v piesku tónom ladičky. Toto svetlo potom prúdi do vášho Vysokého Srdca, ktoré obsahuje spomienky na všetku Múdrosť, Silu a Lásku vášho Multidimenzionálneho JA.

Vaše Multidimenzionlne JA môže ľahko komunikovať prostredníctvom telepatie a empatie a prijíma správu ako „vnútorné poznanie“. Ak máte preložiť túto správu do vašej hovorenej/písanej reči, bude musieť poslať vnútorné poznanie späť do jazykovej oblasti vášho mozgu, ale musia to byť jazykové oblasti oboch hemisfér, pravej aj ľavej. Správa je pochopená vo vašom Vysokom Srdci ako emócia, čo je vaša pravá hemisféra. Preto ak chcete preložiť túto emóciu do slov musíte začať zdieľať tieto emócie s jazykovou oblasťou vašej ľavej hemisféry. Prostredníctvom toho myslenia celým mozgom môžete vyjadriť pocit, ktorý ste prijali v súvzťažných slovách.

Na druhej strane, preložiť zložité svetelné správy do slov vyžaduje veľkú prax. V skutočnosti mnohí z vás to nebudú robiť. Namiesto toho preložíte naše správy do krásnych obrázkov, hudby, tanca, činov a mnohých foriem tvorivých projektov. Len tí, ktorí majú byť učiteľmi musia dokončiť veľa rokov štúdia, aby dokázali prekladať naše správy do slov. Našťastie energie Zeme sú teraz oveľa vyššie a tento typ výcviku už nie je potrebný. Všetci teraz znova získavate svoje multidimenzionálne schopnosti telepatie, empatie, jasnovidectva, jasnosluchu a iných rozšírených zmyslov.

A tak keď komunikujete s nami, členmi vyšších dimenzií, nemusíte nás chápať prostredníctvom vášho zastaralého pozemského jazyka, pretože môžete použiť svoje rozšírené vnímanie. Chceme povedať, že my, členovia Galaktickej Federácie, sme pripravení komunikovať priamo s našimi uzemnenými. Preto vás teraz navštevujeme, aby sme vám pomohli vedome s nami komunikovať. Hovoríme „vedome“ pretože máme veľa rozhovorov s vašim snovým telom, ktoré zabudnete akonáhle sa zobudíte. To že si spomeniete na vašu vrodenú schopnosť komunikovať s vyššími frekvenčnými vyjadreniami vášho Multidimenzionálneho JA naznačuje vašu pripravenosť na vzostup. Preto vás žiadame, naši uzemnení, aby ste verili, že máte schopnosť prijímať a prekladať správy, ktoré vám posielame prostredníctvom multidimenzionálneho svetla a bezpodmienečnej lásky, ktorá neustále vstupuje do vašej reality. Zhrňme a rozšírme teraz to čo sme povedali tým, že vám dáme toto cvičenie:

  • Používanie vašej predstavivosti, čo je vaše päťdimenzionálne myslenie, pozorujte naše symboly Svetelného Jazyka ako vstupujú do vašej Koruny a otvoreného Tretieho Oka.
  • Pozorujte tieto symboly ako prúdia do vášho Vysokého Srdca.
  • Preciťujte náhly výbuch bezpodmienečnej lásky keď to robíte.
  • Odovzdajte sa tomu pocitu aby ste vytvorili empatické spojenie.
  • Preciťujte bezpodmienečnú lásku, aby ste mohli otvoriť vašu myseľ a srdce našim správam.
  • Teraz sa uvoľnite a dôverujte. Dôverujte sebe. Dôverujte zážitku. Dôverujte procesu.

Táto dôvera môže byť ťažšia ako si myslíte. Zistili sme, že mnohí z našich uzemnených, s ktorými sa snažíme komunikovať nedokážu dôverovať procesu komunikácie alebo svojej schopnosti počuť nás. Často majú myšlienky ako „Toto je bláznivé,“ „Ja si to len vymýšľam.“ „Neviem si predstaviť prečo by nejaká vzostúpená bytosť chcela so mnou niekedy hovoriť.“ Tieto na strachu založené myšlienky predstavujú pozostatky nespočetných životov troj dimenzionálneho naočkovania názorov, ktoré sú konečne prepúšťané do vašej vedomej mysle.

Naviac, po tisícročia Zem rezonovala vo veľmi nízkej frekvencii, ktorá umožňovala zavedenie mnohých pravidiel nadvlády. Bolo bežným postupom súdiť sprostredkovateľa /channel/ nášho Galaktického Hlasu ako blázna, podvodníka, alebo nejakým spôsobom ponižovať channel, aby mu alebo jej nikto neveril. Vodcovia Zeme nechceli vzdorovať vyššej moci a zastavili každého kto sa opovážil hovoriť pravdu mimo ich obmedzených dogiem a pohľadov. Preto sa tí, ktorí počuli náš hlas, naučili byť veľmi vyberaví s kýmkoľvek zdieľali svoju správu.

Preklad: SiR
http://www.ee.dunres.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s