Zěmětřesení v Denveru a Virginii – aktualizace

David Wilcock 21.09. přidal ke svému článku následující informaci:

UPDATE WEDNESDAY, SEPTEMBER 21, 2011

Negativní elita si sáhla na dno. Co se bude dít dále, je ve hvězdách, ale doufejme pro jejich rychlé vzdání se, takže nebude ztraceno více životů. Bohužel, jejich tendence je nevzdávat se, a nemůžeme učekávat, že to udělají. Může být nutná další destrukce. Jsou důkazy, že plánují další kroky, o čemž budu mluvit.

Nebyl to nukleární úder

Jsem rád že můžu oznámit, že nejvyšší zdroje z spravodajských služeb, na které máme kontakty, hlásí, že na ani jedné lokaci (Denver, Virginia) nebyla naměřena žádná radioaktivita. Namísto toho v bunkrech nalezli velkou záhadu. Došli nyní k závěru, že podzemní báze byly zničeny náhlým dvacetinásobným zvýšením tlaku vzduchu. Dovolte mi to trochu vysvětlit. Ani na jednom místě nic nezůstalo. Vše bylo rozdrceno na jemné částečky sutě. Nemá absolutně žádný smysl se nějak tyto bunkry pokoušet obnovit. Poškození je totální. Nikdo neví, jak se něco takového mohlo stát. Není znám žádný útok podobného druhu, a to ani v rámci černých projektů a tajných prostředů. Fulfordovy zdroje mají zdá se velmi jasno, kdo to udělal a proč. Nicméně, tento útok nepřipomíná jakoukoliv technologii známou na zemi – bez ohledu na to, jak moc tajná a klasifikovaná může být

Mohlo to být provedeno s pomocí ET

Proto, mohl to být ET-asistovaný útok – v souladu s čínským říjnovým překvapením, které jsem zde dokumentoval.

Mohlo to být tak, že na základny bylo přeneseno (teleportováno) masivní množství vzduchu. Takové technologie existují, ale s jistotou nebyly nikdy dříve použity podobným způsobem – a není ani jasné, jak by to mohlo být realizováno.

Je také možné, že byla použita nějaká neznámá technologie, která zvětšila 20x velikost molekul vzduchu. Ruské “skalární” technologie mohou něco výrazně ochladit nebo ohřát, a vytvářet ničivé pulsy, ale neexistuje záznam o nečem toho druhu, jako se stalo na dvou podzemních bázích.

Lidé mohli být zachráněni

Pokud je to práce ET, a použili pokročilou technologii, je možné že někteří nebo všichni lidé na základnách mohli být přeneseni jinam ještě před útokem. Pokud je to takto, ještě jim nebylo dovoleno nikoho kontaktovat.

http://leva-net.webnode.cz

This entry was posted in Zaujímavosti. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s