Aktivácia Bodu Gaie -Nová Anjelská Čakra

Vylepšenie Hviezdneho Semienka

prijala Shekina Rose / Modrý Lúč –  27-September-2011

Bod Gaie“ je z „Meridiánov Božieho Kódu“, božskej úľavy od rodiny Zdroja Stvorenia Modrého Lúča a Shekinah. Toto vylepšenie Anjelského Človeka vyvažuje elektromagnetickú frekvenciuvo vašom tele na Kristovu Mriežku Srdca Gaie/Zeme prostredníctvom vašej posvätenej rodiny a spojenia Zdroja, aby ste vzostúpili prostredníctvom milosti a ľahkosti. Toto je váš stredný bod rovnováhy so Zemou a pôsobí ako mocná ochrana keď sa závoje stenšujú počas 2012 a ďalej, pretože posilňuje vašu základnú podstatu vo vašom tele. Určité rodokmene duší boli kódované, aby zladili a liečili isté stránky genetiky ľudstva, aby prebudili Božské Kódy a zrodili nový vek svetla na Zemi. To je dôvod prečo sa niektoré rodiny nepripoja na určité informácie a iné ich budú považovať za významné.

Modré lúče a mnohí nositelia svetla a empati hviezdne semienka začínajú byť citlivejší na elektromagnetické frekvencie a evolučný proces na planéte. Toto zvyšuje napätie na energetických poliach a nervový systém, čo môže spôsobovať, že prehnane citlivý empat nie je prítomný vo svojom tele, a zvyšuje stiesnenosť, čo otvára ich pole pripájaniu negatívity. Bod Gaie vás stavia do vašej božskej moci prostredníctvom Vysokého Srdca a stredného vyváženého bodu tela, ktorý je aktivovaný ako hviezdna brána ku Zdroju Stvorenia, ktorá vás prenesie do ďalšej úrovne vášho vzostupu.

Pre citlivého emapta je pri spájaní sa na Kristovu Mriežku Srdca Gaie dôležité dbať aby nenasnímal premenu vzostupného procesu Zeme, čo môže spôsobiť pocity zdrvenia a strachu, pretože toto môže byť prekážka pri nie úplnej prítomnosti vo vašom tele, uzemnení a zladení s Mriežkou Srdca Gaie, pretože vzostúpiť na ďalšiu vibračnú úroveň je zvýšiť vibračnú frekvenciu tela so zemou ako podporou a spojencom.

Dôležité je tiež pamätať, že vy ste ten kto pomáhal pri tvorení Vzostupnej Kristovej Mriežky Srdca Gaie pred dobou skazenia a narušenia „Pôvodnej Božskej Predlohy“. Vaša svätá Božská DNA pečať je v Kristovej Mriežke Srdca, aby ste sa prebudili a pomohli v ustálení nových svetelných kódov pre Gaiu a ľudstvo. Toto je ako môžete byť tu na planéte; inak by vaša bytosť vyššej svetelnej frekvencie nemohla zniesť genetické odpojenie a pokrivenie v tele voči Bohu a Zdroju, často nazývané pád z milosti. Toto je dôvod prečo ste prišli, hromadné vtelenie hviezdnych svetelných bytostí a anjelov z celého vesmíru, aby ste obnovili Božskú DNA v čase veľkého posunu vekov. Ako ustálite svoju frekvenciu, vytvoríte základný vibračný stupeň uzemneného Božského svetla, na ktorom budete stavať vy a ostatní, pripájať vyššie ríše, nebo, Božstvo prostredníctvom Stvoriteľa Zdroja.

Bod Gaie „Nová Anjelská Čakra“

 •  Zmierňuje Príznaky Vzostupu
 • Odstraňuje Obrátenie Energie a vedie vašu energiu vpred
 • Premieňa negativitu
 • Chráni pred bytosťami a privtelencami
 • Dostane vás do vášho tela a do vašej Božskej Moci
 • Vytvorí ľahkosť a rovnováhu v prehnanej citlivosti na zmeny Zeme
 • Zladí vašu elektromagnetickú frekvenciu
 • Ustáli vašu pravú podstatu počas prichádzajúcich energetických posunov
 • Harmonizuje zdrcujúce energie
 • Posilní vaše sústredenie
 • Zmenší Poruchu Nedostatočnej Pozornosti
 • Odstráni úzkosť/napätie
 • Spája prostredníctvom Lásky s vašou Posvätnou Rodinou, JA SOM~Božskou DNA
 • Aktivuje Božskú Pôvodnú Predlohu Zdroja

 Aktivácia Vášho Bodu Gaie, Vylepšenie Anjelskej Čakry

Krok 1: Harmonizácie vašich myšlienok/vyššej mysle s vašim vyšším srdcom

V stoji umiestnite jednu ruku na 3ie oko a jednu ruku na vysoké srdce, dýchajte a harmonizujte tieto energetické centrá, pozorujte, vnímajte a preciťujte obrazec 8 spájajúci vaše 3ie oko/vysokú myseľ s vašim vysokým srdcom. Povedzte: Ja harmonizujem moju vysokú myseľ a myšlienky s mojim vysokým srdcom ~ Ja som pokojný a prítomný.

Krok 2: Vytvorte Spojenia

Akonáhle ste zharmonizovali vaše 3ie Oko a vaše Vysoké Srdce, povedzte:

 • Ja sa spájam s mojim Vyšším Ja
 • S Bohom, prostredníctvom Slnka
 • S mojou Posvätnou Rodinou
 • So Zdrojom Stvorenia

 Krok 3: Nájdite a Aktivujte svoj Bod Gaie

Nájdite svoj Bod Gaie, ktorý je 2 až 2½ palca priamo nad vašim pupkom. Budete vedieť keď ste našli Bod Gaie, pretože môže byť citlivý a máte intuitívny pocit, že ste ho našli. Umiestnite obe ruky a spojte svoje prsty a položte ich na váš Bod Gaia. Povedzte: Ja teraz vediem všetky moje energie vpred; dýchajte a preciťujte ako sa dostávate do rovnováhy, môžete cítiť ako sa vaše telo nahýna dopredu alebo nejaké iné znamenie, že vaše energie teraz vedú dopredu, čo znamená, že ste v božskom prúde so Zdrojom. Povedzte: Ja ukotvujem môj duchovný dych, Ja som v strede mojej bytosti a môj život je v rovnováhe; Ja aktivujem môj Bod Gaie, Novú Anjelskú Čakru; dýchajte zhlboka.

Krok 4: Spájanie s Mriežkou Srdca Gaie

Nasmerujte ruky na Zem, ukotvite sa v Kristovej Mriežke Srdca Gaie, spojte sa s vašim Vzostúpeným Ja Krista, vašou „Božskou Pôvodnou Predlohou“ v Mriežke Srdca Gaie. Teraz ste spojení v posvätnom kruhu v Kristovej Mriežke Srdca Zeme s vašim Vyšším Ja, prostredníctvom vašej Posvätnej Rodiny vo vašom tele prostredníctvom Vášho Posvätného Srdca a Zdroja.

Bod Gaie je božská úľava, ktorá značne pomôže Gaie v jej vzostupe keď ukotvíte svoju základnú podstatu ducha vo vašom tele a aktivujete svoju božskú pôvodnú predlohu Kristovej Mriežke Srdca Zeme. Teraz je čas Starodávnych Posvätných Technológií, tajomné zázračné knižnice svätých síl archanjelov sa vám budú ďalej odhaľovať, pretože ste to Vy kto prebúdza spomienky zrodené vašim vyšším Ja. My sme jedno vami.

Gaia Point Activation Angelic Human Star Seed Upgrade~528 HZ Miracle & Love

 Copyright © Language of Light vocal sound transmissions by Shekina Rose of http://www.shekinaspeaks.com

Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s