R12 – Pochopenie Brány 11/11

Správu Rady 12ich prijala Selacia

11/11 vy a ľudstvo vstupujete do energetickej brány. Je to jedna z množstva brán, ktoré zažijete v prichádzajúcej dobe. Čo brány skutočne znamenajú a ako sa môžete pripraviť? Ľudia naprieč planétu sa prebúdzajú. Ako sa deje toto prebúdzanie, svetlo žiari na veci, ktoré boli predtým temné. Toto je prirodzený proces. Vy ako božský zmenotvorca ste neoddeliteľnou časťou tohto procesu. Vaša energia je kľúčová v tom čo sa odvinie ďalej – s dopadom na váš vlastný duchovný vývoja posun Zeme. Keďže je vaša energia taký ústredný činiteľ, je užitočné pochopiť vývojové cykly a brány ako 11/11.

Prebudenie, ktoré teraz prebieha je v chode v priebehu času, získava hybnosť ako sa viac ľudí duchovne vyvinulo. Tento proces je teraz rýchlejší, z časti vďaka evolučnému vývoju ľudstva počas desaťročí a tiež kvôli zrýchleniu času. Zmeny, ktoré vidíte teraz sa neudiali za noc – odvíjali sa kúsok po kúsku. Zmena počas procesu odvíjania sa môže vyskytnúť takým nepatrným spôsobom, že pozemské zistenie na ne nestačí. Naučiť sa dekódovať nepatrné prvky existencie vyžaduje rozlišovanie, výcvik a skúsenosti.

Poznanie vo Vašej DNA

Počas vekov bol ku obrazom a číslam a dátumom priradený symbolizmus. Zaznamenali ste vo vašej DNA poznanie týchto vecí. V inom čase a mieste ste mohli mať chápanie numerológie, astronómie alebo iných ezoterických štúdií týkajúcich sa energetických cyklov a dátumov. Vo vašich štúdiách ste sa mohli dozvedieť o symbolickej komunikácií v duchovnom svete.

Čísla 11/11 sú dlho spájané s predstavou synchronicity, ktorá sa ukazuje na hodinách alebo dokonca v oku mysle ako druh budíčka. Je to akoby vám vaša vnútorná bytosť pripomínala, že ste božskí. Keď vidíte 11/11 blikať na hodinkách keď prechádzate svojim dňom, je to akoby duch chcel preniesť vašu pozornosť ku vášmu božskému ja. Ste napokon božskí! Keď sa spojíte s tou predstavou, celá vaša bytosť je energetizovaná, máte väčší potenciál duchovne pokročiť, a preto môžete prejsť do väčšej harmónie a radosti.

Číslo 11 je jedno z majstrovských čísel a vzťahuje sa ku duchovnosti, osvieteniu a vyváženiu protikladov. Príklady protikladov zahŕňajú muža a ženu, aktívne a pasívne, lásku a strach. Pridať 11 ku 11 pri dátume 11/11 vytvára mocné otvorenie pre duchovný rast a prebudenie. Zážitok 11/11 počas roka 2011 pridáva ku tejto sile, čiastočne preto, že 2 v 2011 je spojená s dualitou. Spojenie 11/11 s 2011 preto pomáha osvietiť dualitu.

Čo to znamená osvietiť dualitu a a ako toto vplýva na vás a každého koho milujete?

Mega kríza ktorej vy a planéta teraz čelíte zahŕňa prebudenie ku ničivej sile prístupov starej paradigmy obsahujúcich strach. Len keď dokážete vidieť nefunkčné štruktúry a spôsoby bytia také aké sú, ich môžete zmeniť. Čokoľvek čo je založené na strachu je polárnym protikladom toho čo je potrebné na vytvorenie láskou poháňaného sveta, ktorí sa snažíte osídliť.

Dualita sa musí stať Viditeľnou

Musíte byť schopní vidieť nefunkčnosť aby ste vedeli, že je to niečo čo nechcete. Dualita sa musí stať viditeľnou, aby ste ju mohli osloviť.

Aby ste to jasne a úplne videli, nefungujúce musí byť osvietené. Osvietenie sa deje práve teraz všade naprieč planétou – ukazuje vám čo nefunguje vo vzťahoch, v podnikaní, v politike, v náboženstve a viac. Toto odhalenie sa deje pre vás osobne, pre tých, ktorých milujete a pre ľudstvo všeobecne. 11_11 v 2011 je ako zväčšenie účinku osvietenia, ktoré je prúde už nejaký čas. Je to preto brána – príležitosť pre vás spojiť sa s ostatnými naprieč planétou aby ste sa sústredili na láskou a svetlom naplnené spôsoby bytia.

Keď tak urobíte 11/11 a v iné dátumy ako slnovrat, poskytne vám to mocné príležitosti žiariť vaše svetlo – spôsobmi, ktoré môžu katapultovať vás a ľudstvo do láskyplnejšieho usporiadania. Zakaždým keď sústredíte vaše energie týmto spôsobom významne prispievate ku posunu vo vedomí.

Aby sme to doplnili, pridávate ku týmto pozitívnym energiám tým ako žijete svoj každodenný život. Zakaždým keď urobíte voľbu byť viac láskyplní, viac milí, zvyšujete frekvenciu a prispievate ku tvoreniu nového typu reality založeného na láske. Zvážte čo môžete urobiť dnes, aby ste pridali ku tejto hybnosti – toto je dokonalý okamih na to, aby ste začali.

Jalové Názory na 11/11

Nepravdivé názory na 11/11 a ďalšie prichádzajúce dátumy zahŕňajú množstvo predstáv založených na proroctvách, poverách a zbožných prianiach. Naučte sa byť všímaví a rozlišovať mediálne správy o dátumoch ako 11/11 roku 2011. Internet je plný článkov odkazujúcich na 11/11 s následkami, ktoré nie je možné opodstatniť.

Tu je niekoľko príkladov jalových názorov, ktoré treba spytovať:

  • Každý na ceste svetla 11/11 vzostúpi
  • Keď vzostúpite zanecháte za sebou milovaných, ktorý ešte nie sú pripravení
  • 11/11 budete zjednotení s vašim dvojplameňom
  • Celá vaša práca je hotová – 11/11 je vyvrcholenie vášho poslania

Zvyknite si hlbšie spytovať čo počujete a čo čítate. Naozaj si myslíte, že každý na planéte, vrátane tých, ktorí sa ešte musia naučiť milovať seba, budú automaticky zjednotení s dvojplameňom 11/11. To je nezmysel. Tiež nie je automatický vzostup. Veľký posun, ktorý je teraz v chode je postupný a neudeje sa za jediný deň. Každý človek má svoju duchovnú cestu. Môžete pomôcť ostatným a ukázať im cestu ale d vyššieho duchovného hľadiska nie ste zodpovední za to ako rýchlo sa duchovne vyvinú. Nikto nie je vynechaný – každý človek má božskú iskru a je jeho alebo jej konečný osud spomenúť si na to a žiť ako duša.

Nie ste na Závode

Nie ste na závode. Všetko a cesta každého človeka má božské časovanie. Ako sa otvoríte vašej vlastnej vnútornej múdrosti a konáte podľa nej, spojíte sa s vašim vlastným božským časovaním. To je to na čo sa chcete teraz a v prichádzajúcej dobe sústrediť. Ako pokračujete na ceste objavovania vašej božskej povahy, obklopujeme vás našou láskou a požehnaniami. My sme Rada 12ich.

Copyright 2011 by Selacia * All Rights Reserved

Preklad: SiR

http://www.ee.dunres.sk/clanky.php?id=3212

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s