Archanděl Gabriel, 3. november, 2011

Milovaní.

Rád bych k vám promluvil o hodnotě Lásky zvané posílení. Tato vlastnost ukazuje vyšší vnitřní hodnoty jiného Člověka, a to činem povzbuzení a pomoci, nebo připomenutím, že je pevný a silný ve své vlastní ryzosti, a že je v něm víc než si právě teď může pamatovat. Tato vlastnost je nejuznávanější mezi těmi, kteří se cítili vyčerpaní životními výzvami a tajemstvími, a když je někdo posílil pouhou připomínkou jejich Božství a jejich vrozenou laskavostí a moudrostí, najednou jimi začíná proudit příliv pozitivní, hojivé a povznášející energie.

Vlastnost zvaná posílení je velmi účinná a silná, a jde o způsob, jak přinést léčení do namáhavých situací v časech nepřátelských (protichůdných) sil, které jsou jenom hrou mezi jednotlivci. Pouze několika málo vhodně zvolenými slovy milující inspirace, úsměvem, jemným něžným dotykem, člověk dokáže pozvednout srdce a mysl svého bližního ve chvíli, kdy má pocit, že cesta před ním je namáhavá a matoucí. Slova milující laskavosti mohou způsobit, že srdce, které bylo do té doby bolestně zkoušené, odletí na křídlech štěstí a odvahy. Vlastnost zvaná posílení obsahuje způsob, jak pokročit v práci tohoto zázraku u všech Bytostí ve chvíli, když na ně tato kouzelná síla začne působit.

Člověk může rovněž posílit sám sebe během období těžké výzvy a růst vírou ve své vyšší vlastnosti, a dále zesílením této víry skrze afirmace vytrvalým a pevným chováním. Tím pak staví most k vyšším vlastnostem jednotlivce a více posiluje chvíle odpuštění, až se v něm ujme synchronicita a Vesmír odpoví na tato opakovaná slova sesláním požehnání a nekonečné hojnosti toho, na co člověk zaměřil svou pozornost. Taková je síla povzbuzujících a podnětných myšlenkových vzorů a jejich dostatečné a pravidelné procvičování pak přináší procvičujícímu vše, o čem kdy snil, že je vůbec možné.

Je zde také množství posilující energie, jež proudí do Člověka z jeho Vyššího Já. Ve skutečnosti Vyšší já neustále posiluje svůj Lidský protějšek (protipól), aby šel cestou čistoty a záměru, aby se tak rozestřel Božský Plán, jelikož Člověk projevující se na Zemi je naplněním v Božím načasování. Vždy je zde na místě Plán pro každou Duši, která chodí po Zemi v Lidském těle. Nasloucháním svého vnitřního hlasu se uskuteční více pokroku v rámci růstu a zkušenosti jednotlivce. Jak posílení spolu s energií Lásky proudí shůry, pocit ryzosti Lidského života je známý a prožitý coby naplnění – dokončení.

Dokonce na vyšším stupni, Kosmické energie, které proudí dolů do atmosféry Země, jsou také energiemi posílení. Tyto energie přicházejí ze Zdroje, jež bezvýhradně miluje vše ve Svém stvoření, které Zdroj spatřuje jako rozšíření Sama sebe, a tak pokračuje věčnost. Skrze posílení vašich blízkých se odehrává změna v srdcích oněch posílených, a ti pak postupně chtějí zvěčnit tu úžasnou vlastnost uvnitř sebe, a rozšiřovat ji ve všech směrech do celého Světa, a to poctěním druhých tou samou vlastností Lásky zvanou posílení. Nyní vás nechám přemýšlet nad těmito slovy, zatímco usilujete o osvícení a posílení v těchto vzrušujících časech. Jste bezměrně milováni.

JÁ JSEM Archanděl Gabriel

©2011 Marlene Swetlishoff

Z www.therainbowscribe.com pro www.vzostup.sk přeložila Karel

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s