Féva – 10.11.2011 – Informácia pre všetkých ľudí.

10.11.2011

V rámci informácií, ktoré mi dnes boli odovzdané som položila otázku, čo vlastne človek má počas zajtrajšieho dňa – nesúceho tak významný dátum – robiť, alebo urobiť. Dostala som túto odpoveď.

Len tíško “stáť” a prijímať vibrácie ukotvujúce človeka s jadrom Gaji a súčasne so slnkom Plejád /Alcyon/. Slnkom novej dimenzie svetla. To je všetko čo človek potrebuje zajtra urobiť. Len prijímať svetlo galaktického stredu. Žiara, ktorá prichádza zo stredu galaxie Vás posunie do inej vibrácie – vibrácie galaktickej, ktorá spúšťa nanebovstupovanie. Triedením elektromagnetickej a magnetickej vibrácie, kedy elektromagnetická vibrácia predstavuje 3D realitu a čiste magnetická predstavuje realitu 5D. Tzn., že všetci, ktorí sú v tejto chvíli na Zemi, stanú sa súčasťou žiarenia prichádzajúceho z galaktického stredu a ukotvujúceho ich v jednej línii / jednej priamke/ s protipólom, čiže Plejádami. Uvedomte si, že všetko čo sa v tejto chvíli odohráva Vás prenáša cez ilúziu času do novej reality. Zdieľate posolstvá univerza, aby ste vedeli čo sa v danej chvíli odohráva, aby ste chápali celý proces. Ukotvovanie sa v jadre matky Zem je veľmi dôležité, pretože Zem odovzdáva túto Vašu energiu cez kozmický kanál smerom k Plejádam a tým sa ukotvujete aj na novom mieste. Človek, ktorý sa nedokáže sám ukotviť – ak tento spôsob neovláda – toho ukotví Gaia, sústredením nebeskej vibrácie na miesto, kde sa tento človek nachádza. Ak je vzostupujúcim vedomím.

 ” Katetrizácia ” je proces, kedy srdce Zeme je plne prepojené všetkými tepnami, cievami, žilami s celým telom Zeme a naplnené svetlom /žiarením/. Srdce žiari ako kryštál a “usmieva ” sa na srdce človeka. Prepája svoju vibráciu do jeho srdca a umožňuje mu pochopiť čo je láska. Tým, že vysiela svoju láskyplnú energiu. Nikto z Vás si nevie predstaviť ako tento proces prebieha. Predstavte si malé dieťa, ako naťahuje rúčky k matke a chce aby si ho k sebe zobrala. Dala mu najesť, napiť, poláskala svojou dlaňou. Spojila, ukotvila tak so svojím srdcom. Stávajú sa v tej chvíli jedným srdcom, jednou vibráciou matky a dieťaťa. Matka a dieťa. Dve bytosti, ale jedno srdce. Jeden celok bezpodmienečnej materinskej lásky. A Zem vie, že je matkou. Láskavou, milou, dobroprajnou. Matkou objímajúcou svoje deti, ochraňujúcou, milujúcou, volajúcou do neba slová lásky….ako veľmi ľúbi svoje deti…..a svoje nové dieťa. Novú Zem prichádzajúcu v ústrety, aby prevzala zodpovednosť za svoje malé deti, ktoré sa budú učiť na nej žiť. Novonarodená Zem ako dieťa Zeme bývalej, ukotvujúcej všetkých, ktorí sú jej súčasťou. Uvoľňujúcej zo svojho náručia tých, ktorí už dospeli. S láskou.

S láskou Vás objímam

Vaša  Féva

(Ja som tu a teraz pevne ukotvená/ý v Zemi a jej jadre a v jadre svojho galaktického systému.)

Odkaz je možné v neskrátenej a neupravenej verzii ďalej šíriť nekomerčným spôsobom, len za podmienky uvedenia aktívneho odkazu www.anjelska.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s