Arkturiánsky koridor – Správa od Arkturiánov 10-November-2011

Suzannee Lie –  Naši Drahí Vzostupujúci,

Akonáhle prejdete Dverami, Bránou, Hviezdnou bránou (ktorá nie je viazaná na čas, takže pre túto cestu nie je žiadny „dátum“), budete 100% zodpovední za všetko čo prichádza do vášho života. Na Novej Zemi, čo je Svet na Prahu piatej dimenzie, sa prejaví každá náhodná myšlienka a emócia. Ak vaše myšlienky a pocity nesú akékoľvek na strachu založené vzorce, nebudete viac môcť rezonovať s päť dimenzionálnou Novou Zemou a váš zážitok tej reality sa skončí. V tomto výroku nie je morálka alebo súd. Je to jednoducho Zákon Rezonancie. Jestvujú nespočetné reality a vy si vyberáte realitu a/alebo reality, ktoré si prajete zažívať nastavením vášho vedomia na príznačnú frekvenciu tej reality.

Vlastne môžete pochopiť alebo hovoriť o multidimenzionálnych skúsenostiach, ako je vzostup, len z hľadiska multidimenzionálneho myslenia a bezpodmienečnej lásky. Myslite na to, že nemôžete behať ak neviete kráčať. Keď ste sotva dokázali kráčať tak beh presahoval vaše chápanie. Rovnako keď myslíte v pojmoch troj dimenzionálneho oddelenia, obmedzenia a na čas viazaných udalostí, je ťažké čo i len premýšľať o realite, v ktorej všetok život existuje a mieša sa v Jednote JEDNÉHO. Preto zažívať realitu, ktorej predstava presahuje mentálne programovanie. Našťastie sa všetci prebúdzate „rýchlosťou multidimenzionálneho svetla“ a objímate POCIT bezpodmienečnej lásky. Sú to kvality multidimenzionálne svetlo a bezpodmienečná láska, ktoré vás môžu najlepšie zladiť s realitou, ktorú by ste si najradšej vybrali. Pamätajte, drahí, realita, ktorú žijete je realita, ktorú vnímate. Toto vnímanie je založené na vašej viere, že ste Multidimenzionálna Bytosť. Táto viera rozšíri vaše vedomie do piatej dimenzie a ďalej. S týmto rozšíreným vedomím môžete očakávať, že budete vnímať vyššie reality. Potom vaše očakávanie smeruje vaše vnímanie. Vidíte ako celá táto cesta začína vašou vierou, že ste Multidimenzionálna Bytosť a umožňuje, aby vaše Multidimenzionálne JA prevzalo opraty.

Našťastie keď veríte a začleníte vaše Multidimenzionálne JA, váš multidimenzionálny operačný systém sa začne plne začleňovať do každej vašej myšlienky a emócie. Toto začlenenie je prirodzené, takže sa nemusíte snažiť. Všetko čo musíte „robiť“ je veriť vo svoje JA. Kedykoľvek urobíte rozhodnutie udržať stav multidimenzionálneho vedomia, volíte si zladiť a otvoriť vaše osobné Dvere na Novú Zem. Keď vaše vedomie klesne do troj dimenzionálneho stavu vedomia, Dvere na Novú Zem sa zatvoria. Týmto spôsobom budete žiť vo dvoch svetoch, a cestovať tam a späť medzi nimi tým, že si vyberiete stav vášho vedomia.

Vaša najväčšia výzva je byť majstrom každej vašej myšlienky a emócie, ktorej dovolíte spočinúť vo vašom vedomí. Z tohto dôvodu sa vzostupujúci v iných „dobách“ vo vašom troj dimenzionálnom svete zavreli v jaskyniach a vzdialených vrcholoch hôr. V hlbokej samote mohli ignorovať vravu na strachu založeného vedomia, ktoré neustále vyžarovalo z denného života v tretej dimenzii. Preto, náš najdrahší vzostupujúci, máš najväčšiu výzvu zo všetkých, pretože sa nemôžeš izolovať na vzdialených miestach, pretože tvoja spoločnosť nepodporuje takú voľbu. Pretože tvoj vzostup zahŕňa Gaiu, musíš nájsť pokoj vnútri, zatiaľ čo sa denne miešaš so „životom na 3D Zemi. Avšak vyžarovanie multidimenzionálneho svetla a bezpodmienečnej lásky, ktoré získaš z Odovzdania sa svojmu JA, ktoré je v procese tvorenia Novej Zeme TERAZ.

Preklad: SiR

http://www.ee.dunres.sk

http://suzanneliephd.blogspot.com/2011/11/messages-from-arcturians.html

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s