Archanděl Gabriel, 24. november, 2011

Milovaní. Rád bych k vám promluvil o hodnotě Lásky zvané VŮDCOVSTVÍ. Tato vlastnost Člověku umožňuje pozvednout a inspirovat své okolí vlastním nadšením a zanícením, nezlomnou laskavostí, upřímností a bezúhonností. Dobrý vůdce má schopnost udat směr a nescházet z vytčené dráhy. Dobrý vůdce vždy volí hlavní cestu a reaguje z místa vnitřní harmonické rovnováhy. Je ochotný „vést debatu“ a nikdy nepožadovat po ostatních něco, co by sám nebyl ochoten neudělat. Na dobrého vůdce se můžete spolehnout v každé situaci, vůdce věnuje své organizační schopnosti a nadání ve prospěch nejvyššího výsledku. Osoba, jež vyvolává hodnotu lásky VŮDCOVSTVÍ, přichází z místa nejvyšší poctivosti a pravdivosti. Tento člověk má odvahu a schopnost povzbudit nejlepší vlastnosti svých bližních tak, aby vystoupily do popředí. Dobrý vůdce na sebe vždy bere zodpovědnost za všechny své činy a rozhodnutí a nebojí se těžké práce. Vůdce, který zná každou stránku své práce, věci či plánu, je schopen prosadit vhodnou zkušenost a má povědomí o celkové obrazu daného problému, a rovněž je schopen tento obraz rozčlenit na menší, postihnutelnější díly. Je také schopen přetavit ideu do hmatatelné podoby. Dobrý vůdce vytrvá ve svém úsilí až do uspokojivého konce.

Ve společenství se nachází mnoho vynikajících vůdců. Třeba žena v domácnosti, jež chystá jídlo pro svou rodinu, pak jej krásně naservíruje, žena která udržuje svůj domov dokonale čistý a beze zmatků. Jde o ženu, jež je vedená k tomu, aby byla platná své rodině tím nejlepším možným způsobem. Ženino nesobecké chování k jejím bližním je dokonalé, ovšem její rodina je k této nejúžasnější hodnotě Lásky nevšímavá. Jen skrze ženinu neutuchající práci její bližní vzkvétají, a ona sama je radostná pouze z jejich štěstí a spokojeného žití.

Dalším příkladem dobrého vůdce je mužský protějšek rodiny. Muž představuje dobré hodnoty vůdcovství tím, že pravidelně chodí do práce, aby jeho rodina měla požehnaný život. Ve své domácnosti dává dohromady a opravuje rozbité či nefunkční věci, a rodina na něj spoléhá, neboť ji udržuje v pořádku po všech stránkách, jež pak přímo doplňují vlastnosti jeho ženy. Muž si najde čas k tomu, aby si pozorně vyslechl člena své rodiny, když si tento potřebuje promluvit, poté učiní rozhodnutí, s jehož pomocí lze dojít ke zdárnému řešení všech možných výzev. Každý člen rodiny se pod jeho péčí rozvíjí. V dnešním světě dochází k výměně ve vztahu mezi oběma partnery, a tak se mezi sebou dělí nejen o vlastnost vůdcovství, ale rovněž i své povinnosti. Tímto způsobem se navzájem doplňují, opečovávají a milují jeden druhého. Jsou si jeden druhému denně příkladem. Vyjadřují si uznání tam, kde je ho třeba. Pracují v míru, Lásce a jednotě pro zlepšení všech, jež Milují, a na kterých jim záleží. Jejich rodiny vědí, že jejich společným nejlepším a nejvyšším zájmem je aktivně předvídat a vytvořit podmínky pro nejvyšší dobro všech. Jsou vždy čestní, a pravdiví, přímí a nápomocní ve vzájemném spolupůsobení s okolím.

Toto byly jen malé a krátké ukázky hodnoty Lásky zvané VŮDCOVSTVÍ, s vysvětlením, co mohou znamenat. U dobrých vůdců se vždy můžete spolehnout na jejich přítomnost a zodpovědnost, a také na jejich ochotu převzít zodpovědnost za své činy. Nyní vás nechám přemítat o hodnotě Lásky zvané VŮDCOVSTVÍ, a věřte, že vás vedu správným směrem.

JÁ JSEM Archanděl Gabriel ©2011 Marlene Swetlishoff

Z www.therainbowscribe.com pro www.vzostup.sk přeložila Karel ☼

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s