SaLuSa 5-December-2011

Naši spojenci naďalej uskutočňujú pokrok vo svojom úsilí ukončiť činnosti temných. Odpor je odtlačený nabok pretože my sme v prevahe, a niektoré veľké ťahy by kľudne mohli otvoriť Pandorinu skrinku a odhaliť tých, ktorí boli v pozadí plánu na svetovú nadvládu. My samozrejme obkľučujeme tých zodpovedných a tentokrát im peniaze nevykúpia cestu von. Tak veľa bolo odhalené o dianí, ktoré vám odňalo vaše práva, a úplatkárstvo hralo v dosiahnutí toho veľkú rolu. Čestná politika zmizla dávno, ale to neznamená, že nie sú žiadni čestní politici. Žiaľ ich hlasy sú často utlmené a pravidelne prehliadané, ale ich deň príde veľmi rýchlo a buďte uistení, že my poznáme každého jedného po mene.

Každý deň teraz ponúka možnosť vzrušujúcich správ a Odhalenie je energetizované vašim sústredením naň. To znamená, že čoskoro vytryskne na javisko, pretože už ho nie je možné viac zdržovať. Raz a navždy dokáže našu existenciu a odstráni návrhy, že máme skryté motívy čo sa týka vás a vašej Zeme. Akonáhle budú naše pravé motívy potvrdené, dúfame, že uspokojíme tých, ktorí mali pochybnosti, že prichádzame v mieri. Vy nás potrebujete, a v každom prípade je nariadené, že sa zídeme spoločne v Bratstve Svetla. Vaša budúcnosť vás zavedie do ríš Kozmu, to je váš pravý príbytok a tam znova dosiahnete svoj pravý stav. Takže ako môžete vidieť, je treba veľa vykonať a Vzostup bude prvý veľký krok, ktorý vás pozdvihne hore. Bude to veľký skok vpred vo vašej úrovni vedomia.

Každému bude v nejakej fáze ponúknutá tá istá príležitosť pozdvihnúť sa, ale to prichádza s podmienkami, pretože vy sa musíte venovať zdvihnutiu vašich vibrácií. Nemôžete len tak vkráčať priamo do Vzostupu, pokiaľ nie ste zlučiteľní s novými úrovňami. Už sme vám povedali, že na začiatok je všetko čo potrebujete zámer vzostúpiť, ale musíte zmeniť váš život na taký, ktorý zrkadlí nové vibrácie. To znamená postupne nechávať za sebou tie pripútania, ktoré vám už neslúžia. Tie, ktoré sú azda návykové ako užívanie drog alebo oddávanie sa zvykom, ktoré majú nízku vibráciu. Ak sa rozhodnete prepásť šancu vzostúpiť, je to vaša voľba a budete nasmerovaní na cestu, ktorá vám umožní pokračovať v súčasnom smere.

Niektorí nasledovníci náboženstva očakávajú, že na Zem zostúpi Boží hnev, ale my si prajeme vyjasniť, že váš pravý Boj je Celý Láska. Ten scenár má biblický pôvod a pochádza z falošných učení, alebo starých predpovedí, ktoré už nie sú viac platné. Prirodzene budú fyzické zmeny, pretože to je prirodzenosť Matky Zem, ktorá je zodpovedná za ich uskutočnenie. Avšak ich zámerom nie je zničiť Zem ale sú časťou nutného čistenia pre prípravu na Vzostup. Vlastne čím viac Svetla je prineseného na Zem, tým ľahšie budú, a okrem toho budú ľudia varovaní keď budú v nebezpečenstve. Niektorí na to zoberú ohľad, ale iní zostanú podľa svojich intuitívnych pocitov.

Drahí, zašli ste ďaleko, aby ste dorazili do tohto kľúčového bodu vo vašich životoch, tak prosím všimnite si čo sa deje okolo vás. Niektoré informácie sú úmyselne dané do obehu, aby spôsobili strach, a vy teraz už budete vedieť, že to je práve energia, ktorá živý temných. Môžete ich udržať na nízkej úrovni bez pohnutia prsta, tým, že im odopriete energiu, z ktorej žijú. Udržujte vaše Svetlo jasne žiarivé po celý čas a nikdy nedovoľte, aby váš zámer opustil váš cieľ. Rok 2012 zažije zrýchlenie úrovne Svetla posielanej na Zem, to znamená, že rýchlo zanecháte staré vibrácie za sebou. Keď sa ich zbavíte, všimnete si, že zavládne oveľa ľahší pocit a zostúpi na vás krásny pokoj. Ak už ste to dosiahli, hovoríme dobrá práca a že robíte všetko vhodné, aby ste sa pripravili na Vzostup.

My z Galaktickej Federácie sa ku vám naďalej blížime a zriadili sme priamy kontakt na Zemi s početnými Bytosťami Svetla, ktoré majú hrať hlavnú rolu pri Odhalení. V prípade nutnosti môžeme zistiť všetko čo sa dá vedieť o ktoromkoľvek jednotlivcovi, takže si môžete byť istí, že ktokoľvek hovorí v náš prospech je autentický. Kde sa niekto druhý snaží vniknúť s dezinformáciou, budete sa cítiť inak kvôli energiám, ktoré ich slová nesú. Rozlišujte a pamätajte, že temných je ľahké zbadať a majú v úmysle vytvárať strachom zaťažené správy. Pochopte, že kým tento cyklus nedosiahne koniec, temní stále majú slobodnú vôľu robiť to čo si prajú. My dúfame, že čoskoro uvidia, že Svetlo sa chystá prevziať na Zemi vedenie, a nemôžu nič získať zo snahy vytvoriť viac neporiadku a zmätku.

Pre mnohých prichádza čas dobrej vôle, a ľudia pozerajú na Nový Rok, aby prediskutovali svoje túžby a čo si prajú priniesť do svojich životov. Pracovníci Svetla, ktorí vyjadrujú svoju vieru, že budúcnosť prinesie mier na Zem nesmierne pomôžu upokojiť strachy, ktoré by mohli inak povstať vzhľadom na nestálosť, ktorá je všade vôkol. Povzbudivé slovo tu a tam môže pomôcť odľahčiť stiesnenosť a pesimizmus, ktoré mnohí ľudia práve teraz cítia. Vaše Svetlo je žiara, ktorá siaha ďaleko a kdekoľvek ste spôsobí pocit kľudu. Keď sa mnoho z vás zíde spoločne za účelom vysielania Sveta, jeho sila sa zvýši desaťnásobne a budete robiť veľkú službu pre Ľudstvo. Verte nám, ste oveľa mocnejší ako si dávate zásluhy.

My vieme, že podmienky sú veľmi náročné pre mnohých ľudí, ale prosím, nedovoľte im aby vás stiahli dole, pretože už nie je treba ďaleko chodiť, než sa to všetko zmení. V skutočnosti dopadnete oveľa lepšie ako v ktoromkoľvek období vo vašich životoch. Dostanete mier na Zem a vaše obavy a problémy budú upokojené až nakoniec prestanú existovať. V priebehu mesiacov uvidíte ako nastanú ohromné zmeny a my vám zaručujeme, že všetko čo sme sľúbili bude uskutočnené. Keď hovoríme o „nás“ to zahŕňa všetky Bytosti, ktoré pracujú s nami z vyšších ríš Svetla. Koniec časov bol božsky naplánovaný, a čo sa týka Stvoriteľa, v tom nie sú žiadne chyby.

Ja som SaLuSa zo Síria a prajem vám všetko dobré a všetko čo tvorí vaše sny a lásku, ktorú hľadáte.

Ďakujem SaLuSa

Mike Quinsey

Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s