Kódovaná Kristova energia prichádza cez telá mnohých

-cez Wes Annac-
28.december

Koncoročné slávnosti a sviatky sa blížia a mnohý z vás máte pocit, že je správne si vychutnať oslavu sviatkov s prestávkou od duchovných disciplín. Povzbudzujeme vás k odpočinku, pretože v roku 2012 nás toho čaká veľa. Nabádame vás k relaxu a dobitiu vašich buniek, ale ako vždy pripomíname, že je veľmi dôležité udržiavať duchovné disciplíny, jednoducho pretože plnenie týchto disciplín vám uľahčuje samotný proces vzostupu. Veľká časť vášho procesu vzostupu je naučiť sa vzdať sa pozemských záväzkov a pripútanosti, ktoré len dočasne kŕmia potreby na vašu materiálnu stimuláciu. Niekedy ste testovaní pre vás ťažko pochopiteľnými cestami a spôsobmi, ale keď sa pozriete na lásku v pozadí, a keď si hlboko vo vnútri uvedomíte, prečo sa dané veci dejú pred vašimi očami, na základe preskúmania zistíte, že v každá udalosť, ktorá sa stala, bola mienená pre vaše vyššie dobro, pre vaše vlastné učenie a rast.

Opäť platí, že mnoho z vás je testovaných v náročných cestách. Mnohí z vás si naďalej doprajú pozemské veci, ktoré vás môžu udržiavať „dole“. Nechápte nás zle vážené duše. Sú pozemské veci, ktoré vedú k radosti a k lepšiemu spojeniu s láskou a k harmonickým a radostným pocitom, ktoré existujú v ríši vedomia, ktorú budete čoskoro obývať. V celku veľa vecí, ktoré mnohí z vás považujú v mnohých prípadoch za normálne a samozrejmé, boli v skutočnosti privedené do vášho sveta z iných svetov, z iných slnečných sústav, a dokonca aj galaxií vo vesmíre. Veľa potešení, ktoré dnešný človek môže zažívať, boli prinesené do vášho sveta z vyspelých svetov, ktorých občania zdokonaľovali tieto „luxusy“ pred šírením bohatstva. Mnohí z vás sú denno-denne lákaný pozemskými vecami, ktoré sa na povrchu zdajú byť príjemné a nádherné, ale v skutočnosti sú zložené z komponentov, ktoré sú určené k oslabeniu organizmu.

To bude jedna z mnohých právd, ktorá bude ťažko prijímaná ľudstvom, a to že mnoho potravín, ktorým sa človek teší po celom svete, obsahuje veci, ktoré sú navrhnuté tak, aby priemerný človek, ktorý trávi také potraviny, bol zámerne oslabený. Mnohí z vás, ktorí sú citlivejší, si začali všímať ťažkého alebo kyslého pocitu v žalúdku, pri požívaní mäsa či iných ťažkých a mastných jedál. Je to preto, že sú vaše vibrácie teraz zamerané na vzostup, a ako také začínajú vaše telo obývať stále čisté sféry vedomia a ako Logos energia prúdi cez vášho ducha, pokračuje v modernizácii vašej DNA. [Začnete byť nezlučiteľný s nižšími vibráciami mäsa a ťažkých jedál, ako tento proces pokračuje.]

Niektorí z vás majú pocit, ako by ste nemali žiadne prepojenie s týmto Logom energie, ktorá pozdvihuje DNA mnohých, a prajeme si, aby ste vedeli, že pokiaľ máte záujem a zámer smerovať k ceste vzostupu, ak budete mať skutočný záujem o vzostup a rozhodli ste sa, že si prajete vzostúpiť, potom máte stabilné prepojenie a tok s vysokou energiou Logos, ktorá prichádza skrze vaše Slnko do sveta a všetkých vašich tiel. V mnohých prípadoch táto Logos energia nielenže nájde zdravú energetickú bránu vo vašom Slnku, ale teraz skrze komplex duchov mnohých z vás, ktorí ste začali vnímať Boží fialový plameň, ktorý stúpa vo vás, vyhlasujete vaše ďalšie používanie tohto svetla, čím povznášate seba a vašu realitu.

Na váš svet teraz prichádza ohromné množstvo Kristovej Logos kódovanej energie cez telá a duchov mnohých bytostí a tento Logos je udržiavaný nielen v jadre Gaii, ktorá používa túto lásku na liečenie oblastí, ktoré to potrebujú najviac. Táto láska je tiež pripravená sústavne napĺňať aj vašu energetickú sieť. Matka Zem udržiava obrovské množstvo energie Logos na ohlásenie pri otvorení viac čistých a svätých brán energie v súlade s dátumami kozmického kalendára. Keď je človek schopný odpojiť sa od pozemského rozptýlenia, televízia a pod., keď je človek schopný jednoducho odpojiť sa od všetkého toho hluku všetkých nižších frekvencií tónov, ktoré vás napádajú na dennej báze, nájdete v sebe vyššie sféry života, ktoré čakajú na prepuknutie vo vás a následne vo vašej realite, ktorú si prajete vidieť pozdvihnutú.

Keď sa človek vzdá významnosti matérie, čo chápeme je veľmi ťažké pre mnohých z vás urobiť, človek tým zistí, že to stojí za to. Nájdete lepší a ľahší prístup a prúd do nebeskej ríše a k nám bytostiam, ktoré obývajú tieto oblasti, ktoré vás tak veľmi milujú a starajú sa o vás tak veľmi drahí. Všetci sme jedno, je ľahké to povedať, ale skutočne to žiť a cítiť, to je časť, ktorá je ťažká pre mnohých na svete. Nižšie vibrácie majú veľmi presvedčivú ilúziu a mnoho vecí, ktoré vás testujú, aby ste sa vzdali, sú súčasťou tejto ilúzie a slúžia na to, aby vás udržali ako prostredník pre iluzórne energie.

Táto hustejšia energia cez vás preteká, keď sa zamestnávate čímkoľvek, čo produkuje tóny napádajúce vašu myseľ a miesto využívania jej prirodzenej sily upadáte viac do ilúzie. Nalaďte sa a nájdite cestu k zdroju, cez vaše pozemské nástroje (myseľ), aby mohli byť vaše telá a vaša realita pozdvihnuté. Akonáhle ste schopní to urobiť, uvidíte ako tvoríte nový svet, ktorý všetci chceme vidieť, skôr ako zachovávať starý svet, iluzórne paradigma, ktoré sa prejavuje cez väčšinu vašich svetových médií. Vieme, že mnohí z vás prišli a prídu k týmto záverom a skutočne to cítia, ale veľmi si želáme drahí, aby ste to realizovali teraz, predtým než bude akokoľvek ťažšie existovať v 3D realite, ktorá v skutočnosti prestáva existovať na tomto svete, aby ste sa udržiavali v zdravom spojení so Zdrojom a s nami, vašimi bratmi a sestrami z hviezd a mnohých z vás uvidíme lepšie vybavených a pripravených na rozsiahle zmeny, ktoré sú na dosah ruky .

Ďakujeme SanJAsKa.

Preklad: AvaLele

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

2 Responses to Kódovaná Kristova energia prichádza cez telá mnohých

  1. anitraM píše:

    Krásny Silvester a ešte krajší Nový rok želám. A okrem toho želám plný košík lásky na rozdávanie. 😳

    Ďakujem za múdre a podnetné články a dúfam, že budú pribúdať aj v ďaľšom období. 😉

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s