Arkaim swastika city – Tajemná civilizace z oblasti ARKAIM

Před osmnácti lety objevili ruští vědci starobylé kruhovité stavby obrovského města v oblasti Arkaim. Toto sídlo je časově položeno do stejného údobí jako Babylonská Říše. Objev je natolik zásadního charakteru, že se svého času na místo dostavil osobně i ruský prezident Putin. Oblast  Arkaim se nachází nedaleko města Čeljabinsk. Historici, archeologové a dokonce i ufologové se již po mnoho desetiletí snaží pochopit a rozluštit záhadu tohoto starobylého sídla. Fantastické jsou poslední zjištění, které ukazují, že se na tomto místě již před 4 tisíci let nacházela duchovně i technologicky velmi pokročilá civilizace, která by si s troškou nadsázky nezadala nic se soudobou společností. Tvrdí to vedoucí expedice prof. Vadim Chernobrovy. (Přátelé pamatujete si na nedávné informace o objevení podobné civilizace v místě Střední Evropy včetně Česka, Moravy a Slovenska? pozn. red..). Více již v připravené reportáži.

Údolí Arkaim nacházející se na jihu Uralu mělo být vlastně již dávno zaplavené. Uvažovalo se o tom v roce 1987. Místní komunistická samospráva se tenkrát snažila prosadit výstavbu obrovského vodojemu pomoci kterého by se zavlažovala přilehlá rozsáhlá pole. Při geologickém průzkumu lokality však geodeti a později i archeologové byli šokováni tím co nalezli. Zvláštní kruhovité stavby. Úřady dali odborníkům tenkrát 12 měsíců na to, aby lokalitu prozkoumali. Tak se stalo, že byla nalezena historická památka ze stejného období jako je Babylon a starší než Řím či Troja.

Předseda archeologické expedice Genadij Zdanovič musel velmi tvrdě u tehdejších úřadů obhajovat aktuální teorii, které způsobila ve vědeckém světě velký rozruch. Následné vykopávky ukázali, že Arkaim představoval zvláštní větev indoevropské civilizace, která bylo shodná s tzv. “Aryjskou civilizací”. (Tato informace je velmi zásadní s esoterického hlediska a z hlediska alternativního výzkumu historie. Aryjská civlizace je stále předmětem obrovských dohad a spekulací. Stále jasněji se ukazuje, že především technický pokrok, ale i prvky manipulace, propagandy a tzv. “Velké dílo Věků”, které stálo u zrodu NWO již v prehistorických dobách bylo směrováno k Babylonu a dále do prostředí blízkého východu a středomoří a odtud do všech koutů světa právě z této oblasti kde existovala tato záhadná civilizace. Taxonomii Aryjské civilizace bude nezávislý internetový deník Matrix-2001.cz v budoucnosti věnovat mimořádnou pozornost. pozn. redakce).

Ukázalo se, že Arkaim nebylo jenom obrovské město, ale také unikátní astronomická observatoř a chrámový komplex. “Letíte-li helikoptérou nad touto oblastí naskýtá se vám úchvatný pohled na něco zcela mimořádného. Město i přilehlé okolí je koncipováno do souřadných kruhů (podobné urbanistické řešení výstavby bylo charakteristické i pro atlantskou kulturu, pozn. red.). Někteří výzkumnící hovoří o tom, že tyto kruhy sloužily také jako přistávací dráha možného kosmodromu”, říká Vadim Černobrovy.

Badatelé také zjistili, že město bylo vybavené tzv. “bouřkovou kanalizací”, takže se v pohodě vyhnuli záplavám. Lidé byli chránění speciálními architektonickými prvky proti šíření požárů a na velmi vysoké úrovni byla kanalizace a vůbec sociální podmínky společnosti. Každý dům byl vlastně vybaven na takové úrovni, která by se v mnoha ohledech vyrovnala dnešní průměrné společnosti. Nezanedbatelným objevem bylo zjištění,  astronomické orientace města, což je charakteristický rys snad všech historických a prehistorických společenství a civilizací na této planetě.

       Jaké poselství na vlnách věků k nám záhadný Arkaim posílá?

Převzato: Pravda.ru

http://www.matrix-2001.cz

 

Arkaim swastika city 1

Arkaim swastika city 2

Arkaim swastika city 3

http://www.youtube.com/watch?v=kp_d8EstjwI&feature=related

Arkaim swastika city 4

http://www.youtube.com/watch?v=APKYVp348wg&feature=related

Arkaim swastika city 5

http://www.youtube.com/watch?v=QB7xK_G85D8&feature=related

Arkaim swastika city 6

http://www.youtube.com/watch?v=vNNns4F7yXI&feature=related

This entry was posted in Dejiny. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s