Portály – Čakry Země

Portály jsou místa, kde je přítomna vyšší energie a kde máme silnější přístup k učení, energiím, světlu a transformaci. Některé světelné bytosti k nám přístupují přímo a nepotřebují k tomu portály (např. Plejáďané), a k některým energiím máme přístup právě přes portály. Světlo, které vyzařuje na Zem z určité planety a hvězdy, obsahuje spirituální informace a vědění. Toto světlo působí na původního otisku Země, což umožňuje vzpomenutí si na nejvyšší možnosti vývoje pro planetu Zemi. Tento mix energie pak tvoří vyšší energii, která se šíří po celé Zemi. Informace z hvězd jsou přitahovány do původního otisku Země a lidé, kteří se naladí na vyšší frekvenci, mají přístup k vyšším údajům. Pokud se v mysli např. zaměříte na Egypt a telepaticky se spojíte se správnou vibrací v pyramidě, můžete si stáhnout část egyptské moudrosti. Spojení energie z hvězd a původního otisku planety uvolňuje karmu a plně transformuje staré přístupy. Existují bytosti, které pracují na Zemi, které pomáhají planetě vzestoupit, aby celý vesmír se mohl posunout do vyšších frekvencí.

Vesmírné portály:

Velká pyramida v Egyptě.

Hora Shasta v Kalifornii. Spojení s Archandělem Gabrielem a bílým světlem; přímé spojení s lemurskou energií a s Plejáďanama. Plejádské světlo přináší na Zem léčení. Světlo z Plejád připravuje jedince a Zemi na vzestup a učí je plejádským léčivým metodám – všechno plejádské léčení jde ze srdeční čakry.

Májská pyramida v Guatemale. Představte si, že jste v pyramidě; růžové světlo jde z vesmírného srdce; zlatý paprsek Krista vychází z vyššího aspektu Síria; jdou k vám symboly posvátné geometrie – energie z Venuše a Síria vámi prochází do jádra Země – Univerzální anděl Gersisa posílá tuto energii do magnetických linií a celá planeta pulzuje v růžové a zlaté barvě.

Agata v severním Rusku.

Vesmírná pyramida pod Panteónem v Řecku.

Vesmírná pyramida v Tibetu. Spojení s bílým paprskem, jednorožci a Lordem Maitreyou.

Vesmírná pyramida pod Machu Picchu (Peru). Spojení se Saturnem, Měsícem, stříbrným paprskem ženskosti, Velkým Centrálním Sluncem.

Portál, který se táhne Severní a Jižní Dakotou, Nebraskou, Kansasem a Oklahomou. Spojení se zdrojem přes Plejády a Sírius.

Portál v Honolulu (Havaj). Porozumění principům vyšší lásky Aktivace velkých lemurských krystalů – navrácení vědění, spojení se zdrojem, vyrovnat v sobě energie a šířit bezpodmínečnou lásku na Zemi. Představte si, že jste součástí lemurské energie a spojte se s lemurskými krystaly. Odkaz – léčení je proces, ve kterém se naše emoční nerovnováhy, množství negativních a opakujících se emocí, dostává do souladu a rovnováhy. Všechny domorodé národy nesou odkaz Lemurie – opětovné spojení se Zemí a s vlastními vyššími vibracemi.

Portál Dogónů v Mali, Africe. Spojeni se Síriem, přístup k vesmírné moudrosti.

Portál v oblasti Bermudského trojúhelníku. Někteří lidé jsou napojeni na informace, které byly přístupné v období Atlantidy a znovu získávají schopnosti, které tenkrát měli. Přístup k těmto informacím také získáváme napojením na portál v Bermudském trojúhelníku, kde je stále přístupný interdimenzionální portál Velkého krystalu z doby Atlantidy. Tento portál je spojen s planetou Neptun, který nám umožní spojení se moudrostí a spirituální technologií. Poté, co se přesuneme do 5D, můžeme stahovat informace o nových technologiích.

Portál v oceánu u Fidži. Spojení Plejádami a Alkyonem; modré léčivé světlo.

Čakry Země:

 • Čakra Země – Londýn
 • Základní čakra – poušť Gobi
 • Sakrální čakra – Honolulu
 • Čakra kolem pupku – Fidži
 • Solární plexus – Jižní Afrika
 • Srdeční čakra – Glastonbury, Praha – vesmírné srdce – Guatemala
 • Krční čakra – Luxor, Egypt
 • Třetí oko – Afgánistán
 • Korunní čakra – Machu Picchu
 • Příčinná čakra – Tibet
 • Čakra duše – Agra (Indie)
 • Čakra hvězdné brány – Arctic

Zdroj: The keys to the universe a 2012 – Budíček lidstva – Diana Cooper

 http://www.atlantskaskola.cz

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

1 Response to Portály – Čakry Země

 1. jana píše:

  Na čakry je třeba dávat neustále pozor, aby byly v rovnováze. Čakry harmonizace lze sladit i prostřednictvím speciálních předmětů jaké mají na http://www.nefertitis.cz/cakry-harmonizace/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s