GF – Svetlo v srdciach

Galaktická federácia – Svetlo v srdciach

10.2.2012

Buďte pripravený na zmenu, ktorá nastane čoby za okamih nášho času. Vidíte, že je to načasované tak, aby nevznikli veľké nepokoje, lebo v každom štáte to začína vrieť a ľudia začínajú pochybovať čo bude s nimi ďalej. Vy ste tu preto, aby ste to ukludňovali, máte stále prísun informacií so svetla a viete, že nastáva zmena, ktorá je potrebná. Všetko čo bolo dlho utajované kôli Vašej skúsenosti a dianu na zemi sa vyjasní a všetko sa v láske ukáže. Dostávate od nás správy už dlhé roky, ale aby sa to stalo skutočnosťou, je potrebné naďalej ukotvovať, aby dôvera narástla do skutočných fáz a všetci to brali ako normálne, aj keď to pre veľa ľudí bude ako invázia. Je to iba skutočnost, ktorá bola pred Vami dlhé stáročia ukrývaná.

Pokoj je dôležitý, preto ste hlavne tu, tí ktorí sa naháňajú a nevedia zastaviť majú toho veľa čo v sebe vyriešiť a silné prúdenie energií im nedáva šancu sa upokojiť. Lenže Vy viete čo máte robiť,  ako ostať stále v kľude pokoji a rovnováhe. Tak budete  pomáhať ďalej a rozširovať pokojné a láskavé informácie, aby nenastaval väčší chaos v celoplanetárnom vedomí. Je jednoduché prísť a povedať sme tu, pomôžeme Vám. Vy to viete a je to pre Vás samozrejmosť, lebo sa navraciate do svetla do svojej podstaty a vzostup je pre Vás už, normalna skutočnosť. Je Vás už veľmi veľa prebudených a viete čo máte robiť. Preto iba pripomíname, aby ste boli v kľude a zotrvavali v miery a láske.

Robte to čo Vás baví a robí radosť, to Vás posunie a naplní. Láska a svetlo vo vašich srdciach krásne žiary. Pomáhate úžasne a samy cítite zmenu v sebe aj okolí. Je to proces, ktorý sa posúva do ďaľšej fázy veľkej zmeny. Nepovieme Vám presný dátum príchodu, ale je to už tu a teraz. Takže pokoj a dôvera je Váš zámer na najbližšie dni. Prídeme tak ako je to dané.

Pripomíname, aby ste boli pokojný a aby ste pracovali na dôvere a trpezlivosti. Sú to posledné kvapky lásky na zem, aby sme sa ukázali a pomohli očistiť zem a naplniť naše posolstvá. Ste láska, ste svetlo vracajúce sa s hmoty domov, kde bude rozprávať svoje skúsenosti a zážitky s planéty lásky. Každý z Vás má slobodnú voľbu a môže sa rozhodnúť čo chce ešte pochopiť, alebo zažiť. Veľa sa zmení a pôjde to pre Vás ľahšie, lebo naplníte svoje poslania naplno a užijete si to v žiary svetla a lásky. Do daľších krásnych dní plných skúseností a nových poznaní Vám posielame požehnanie, lásku a pokoj majstri vzostupu.

Galaktická federácia, sme s vami ♥

Odkaz prevzal Braňo ><>

Zdroj

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s