Archanděl Gabriel, 12. január, 2012 – Mlčenlivost/Ticho

Milovaní.

Rád bych k vám promluvil o hodnotě Lásky zvané MLČENLIVOST/ TICHO. Když Člověk vstupuje do TICHA, koná tak pro sebe skutek Lásky, neboť během Své vnitřní práce, uvnitř Svého srdce, Člověk dokáže nalézt ryzí opravdové Já. Pravidelným procvičováním MLČENLIVOSTI/ TICHA, je zajištěno uvnitř vás spojení s Božským, a proudí k vám příval mocné pomoci a rovněž jste správně nasměrováni. V MLČENLIVOSTI/ TICHU pak (mimo světské ruchy) naleznete pravdy, jež posílí a dodají výživu Lidské Duši a Duševnímu stavu Člověka.

Procvičováním MLČENLIVOSTI/ TICHA Lidská Bytost vnitřně otevírá smysly a náhledy, které by jinak nikdy nemohly vyjít na Světlo. Pouze v MLČENLIVOSTI/ TICHU Člověk pozná sám Sebe, a to čistě a pravdivě (jakmile je všechen vnější hluk každodenních myšlenek a seznam všech povinností utišen). V tomto posvátném místě naleznete větší význam a cíl Svého života, spojení s vyššími stránkami Sebe, jež povznášejí, podněcují a posilňují Lidskou Bytost. Ve chvílích vnitřního TICHA se rodí mnoho úžasných myšlenek a prací, a tyto se pak objevují, aby mohly být sdíleny s ostatními.

Když Člověk zůstává v MLČENLIVOSTI/ TICHU, energie, která prostupuje jeho energetické pole či auru, je naplněná částicemi zlatého Světla, aby tak vnitřní spojení s Božským mohlo být stálé a vy jste mohli být zahrnuti pocitem blaženosti. Díky MLČENLIVOSTI/ TICHU v sobě naleznete spousty pokladů. Skrze MLČENLIVOST/ TICHO dochází k proudění Božské tvořivosti, která se pak dokáže plně projevit. V MLČENLIVOSTI/ TICHU vyplouvá na povrch vědomí mnoha skutečných a posílených myšlenek, spolu se vzpomínkou na vlastní Lidskou Božskou podstatu, a větší důvěra v Lidské schopnosti má tak odvahu vystoupit ze stínu.

Ve vzájemném působením mezi Člověkem a jeho okolím se častokrát jedná o čin Lásky, pokud zůstáváte MLČENLIVÍ/ TIŠÍ (zde jsou míněna slova, která by mohla bolet nebo ranit city ostatních). MLČENLIVOST/ TICHO může přinést harmonii a léčit vztahy s ostatními. MLČENLIVOST/ TICHO může přinést větší průzračnost a vědomí v jakékoliv situaci, ve které se cítíte nepříjemně. Skutek MLČENLIVOSTI/ TICHA zesiluje vnitřní vědění Člověka a jeho jasnozřivá povzbuzení. Když Člověk procvičuje tuto hodnotu Lásky, může proniknout do nesmírného bohatství. Vnitřní MLČENLIVOST/ TICHO, je chvíle k opečovávání a předávání Lásky sobě samým, neboť pouze v případě, že jste schopni Milovat sami sebe, pak jste také schopni upřímně Milovat své bližní!

Díky MLČENLIVOSTI/ TICHU se Člověk stává pozorovatelem toku života kolem sebe, a otevírá dveře jiným dimenzím vědomí, které odkrývají spousty divů a zázraků. Brány fantazie se naplno otevírají a tím se mohou uskutečnit radostné a hravé cesty do dalších říší. MLČENLIVOST/ TICHO je naplněno hluboce dojímavými a nekonečnými možnostmi, když Člověk s Anděly prochází paprsky Světla. MLČENLIVOST/ TICHO přináší hluboký dík za krásu ve všech jejích podivuhodných formách.

MLČENLIVOST/ TICHO je opravdový dar Lásky Sobě. Tento dar vás naplní vědomím míru, vědomím vyrovnanosti a také vědomím o pravosti vašeho místa na světě. Na křídlech MLČENLIVOSTI/ TICHA, vás nyní nechám přemítat nad mými slovy.

JÁ JSEM Archanděl Gabriel

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace.
Z www.therainbowscribe.com pro www.vzostup.sk přeložila Karel ☼

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s