Hilarion, 19. – 26. február, 2012

Milovaní.

Mnozí z vás u sebe pociťují ospalost, která se dostavuje v podvečer, a vám nezbývá než jít spát, neboť tento pocit únavy je velmi silný. Jde o období, kdy my pracujeme na nastavení, seřízení vašich energetických polí, a nejlepší dobou pro naši činnost je právě v době, kdy je vaše fyzické tělo v hlubokém klidu. Pokud zažíváte výše zmíněné příznaky, pak vězte, že právě přišel čas k vašemu naladění a nastavení. Jednomu každému z naší Rodiny Pracovníků Světla je daná tato osobní pozornost kvůli urychlení procesu transformace. Pečujte o sebe a buďte k sobě tolerantní, během této změny. V žádném případě nejste zahálčiví nebo leniví, jde jen o součást procesu, proto tuto skutečnost přijměte a nechte ji být. Někteří z vás se cítí v určitých úsecích dne ve svých tělech nepříjemně – toto rovněž odezní. Naslouchejte znamením, jež jsou vám dávána a odpočívejte – pokud to bude nutné, jednejte – pokud se cítíte silní a udržujte se v pozitivní, povznesené náladě tak, jak jen to bude možné. V případě, že se negativní myšlenky vkradou do vaší mysli, neprodleně se snažte svou mysl povznést. Tímto způsobem ovládáte své myšlenkové vzory.

Každým dnem se stále více otevírají vaše srdeční čakry, což v této oblasti může způsobit až bušení srdce. Pokud se tak stane, pak se snažte uklidnit a odpočívejte dokud to nepřejde. I nadále se bude objevovat mnoho nevysvětlitelných bolestí, vstupujících do různých částí vašeho těla, což bude znamení, že probíhá naladění a přizpůsobení se. Přišel čas, aby jste přijali to, co přichází, než aby jste se tomu bránili. Mnoho plánů by mohlo být odloženo, zatímco každý z vás prochází tímto procesem. Vězte, že vše bude opět pokračovat, až přijde pravý čas, a zároveň vše bude plynule, lehce a ladně proudit.

Nejspíš jste zaznamenali, že osobní komunikace mezi lidmi došla kladných změn. Mnoho lidí teď daleko ochotněji nahlas vyjadřuje své nejskrytější pocity a myšlenky, což je velmi pozitivní krok směrem k jednotě vědomí. Pokud se všichni navzájem dokážeme tolerovat a přijmout bez kritizování a soudů, otevíráme tím cestu pro hlubší a smysluplnější komunikaci. To podporuje vzájemnou důvěru, díky níž skutečná osoba může odložit svou masku, za kterou se dosud schovávala, a tak mohla nechat své Světlo vyzařovat do Světa.

Buďte hrdí na to kým jste! V celém Vesmíru nikdo jako vy NENÍ! Jste jedineční a jste nedílnou součástí celku. Bez vás by v tomto Světě a v tomto čase chyběl důležitý díl Celku. Procvičujte se v udržování láskyplných a požehnaných myšlenek, a to tak často, jak jen to bude během celého dne možné, neboť to vám pomůže ukotvit se ve vašem Kristovu Já. Vciťte se co možná nejsilněji do vyšších vlastností svého Já, respektujte své Já a projevte je. Jste tam, kde se nacházejí vaše myšlenky! Toto období vyžaduje náležitou práci od každého z vás, a vy ji děláte. Naše srdce jsou plna lásky, když vás denně sledujeme, jak kráčíte v nejvyšší jednotě, Milovaní. Vězte, že každý z vás je obklopen Rodinou Světla, a že kráčíme s vámi.

Do příštího týdne…  JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace
Z www.therainbowscribe.com pro www.vzostup.sk přeložila Karel ☼

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s