Zlatá Dušička – Chtějte a buďte

V tomto období se projevuje velice mnoho faktorů. Na jedné straně z Vesmíru přichází další silná vlna energie, na straně druhé se zesiluje očista Země. Dále ovlivňují lidi na Zemi události, které je potkávají. Čistí se karma vztahová, také mnoho lidí se přemisťuje na nová místa. Změny jsou velice rychlé, mnohdy akční, duše odcházejí a přicházejí. Je to běžný koloběh, který provází zrození a život. Mnozí se upínají na pomoc zvenčí a dosud se nenaučili spoléhat se jen sami na sebe. Mnozí naopak nechtějí do svých životů vpustit nikoho. Každý se snaží se svým životem vypořádat tak, jak dovede. Mnohde lidé mají starosti jen o své přežití a nemají čas zabývat se svým okolím. Každý zkrátka řeší to, co je pro něho aktuální. Stejně tak, jako Země, jako Vesmír. Přesto všechno však zde je něco velmi důležitého, procesy, které výrazně ovlivní budoucnost celé planety. Tyto procesy jsou koordinovány z různých směrů.

Z jedné strany manipulace mysli, z druhé strany probouzení jednotlivých duší. Dále nevíra v naopak plné odevzdání se Bohu. Mnozí považují své okolí za blázny, někteří jsou již za hranicemi, kdy byli ochotni připustit svou proměnu. Je to velký mišmaš, který je nyní tady všude kolem. I tak existuje světlo, které v dáli svítí na všechny, kteří ho chtějí vidět. Díky výše uvedeným procesům se může mnoho změnit. Za přispění vás všech stačí jen, pokud začnete chtít a začnete žít. Žít svůj život a chtít změnu, chtít pro sebe lásku a to, co život přináší. Být přítomný a aktivní. Nenechat a nedovolit manipulaci a šíření strachu.

Tímto vás voláme k zodpovědnosti za své životy. Toto je volání na vás, kteří můžete rozhodnout, jaká Země bude. Vytvořte vizi a šiřte ji dál. Šiřte ji každou volnou chvíli vašeho života, nabijte ji vaší vnitřní silou a věřte. Věřte sami v sebe.

To je váš úkol.

Maytreia

Zdroj

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s