Melchizedek 21-Február-2012

Radi by sme pohovorili o sile energií, ktoré sú smerované do atmosféry Zeme počas tohto obdobia. Tieto energie prichádzajú umožniť Ľudstvu ako celku prejsť hromadne do vyššieho vedomia. Toto bude obnášať pre Nich veľa mesiacov prírpav s mnohými rôznymi spôsobmi čistenia a čírenia preneseného na povrch cez chrípky, prechladnutia a podobné, spolu s potrebou prehodnotiť svoje vnútorné ja pre úprimnejší pohľad na to čo leží v ich vnútri. Toto môže byť pre mnohých nepríjemné, pretože väčšina ľudí v tejto súčasnej pozemskej dobe nie je zvyknutá skúmať svoje vnútorné pohnútky a čeliť pravde všetkých stránok seba. Je dôležité aby naši Milovaní Pracovníci svetla denne posielali energiu Lásky a prijatia týmto ľuďom, pretože oni nemajú poznanie o tom čo sa v nich deje a to môže byť pre nich veľmi mätúce. Predstavte si celú Planétu pokrytú krásnou zlato ružovou energiou niekoľko krát každý deň. Toto bude veľmi užitočné z celkového hľadiska a udrží to uzemňujúcu rovnováhu kým sa tieto činnosti prejavujú. My z vyšších ríš pracujeme s vami v týchto činnostiach a je možné dosiahnuť veľa dobra v pomoci Ľudstvu pohnúť sa vpred v príprave na to čo leží pred nimi.

Každý z vás je v inej fáze procesu uvedomovania a prepúšťania, a toto bude pokračovať ďalej. Privolajte Anjelské ríše, aby vám poskytli podporu v tomto procese keď ste v jeho pôrodných bolestiach a budete zahalení v ich láskyplnej energii a podpore kým sa toto deje. Počúvajte svoje vnútorné vedenie konajte podľa neho ak je to potrebné. Dostanete vodítka kúpiť istý produkt, ktorý vám môže pomôcť vo vašom procese. Budete vedení vo vašom prehľadávaní internetu ku presným informáciám, ktoré potrebujete na pomoc s vašou súčasnou ťažkou situáciou. Toto sú spôsoby, ktorými vám môžu pomôcť Anjelské ríše, ale musíte si byť vedomí a otvorení aby ste prijali tieto informácie.

Energia Lásky je hojná všade a ona je katalyzátorom Prebudenia más a následného čistenia toho čo to vynesie na povrch. Tí, ktorí žijú podľa Božských pravidiel, ktoré teraz stelesňujú sú podporovaní zázračnými spôsobmi. Dôverou v Boží prúd a zotrvaním vo Svojom Svetle je dosiahnutého veľa dobra. Vlastnosti trpezlivosti, vľúdnosti a dobroty môžu mať ustaľujúci vplyv na tých okolo vás keď prechádzajú touto náročnou dobou a môžu spôsobiť veľkú zmenu v ich denných životoch počas tejto náročnej doby.

Všetci ste povzbudzovaní a podporovaní vo vašich denných prácach pre Božstvo a budete ďalej dostávať podporu v každej stránke vašej existencie. Privolajte členov Tímu Vzostupu aby boli s vami každý deň a majte vieru v poznanie, že je to tak. A čo je najdôležitejšie, žiadame vás aby ste BOLI Láskou, ktorou ste,  pretože to spôsobuje pozitívnu a povznášajúcu zmenu. Každý z vás je obklopený légiami Rodiny Svetla, ktoré pridávajú ku vašim energiám, takže sú zväčšené smerom von vo väčšom a väčšom okruhu okolo vás, aby liečili a pomáhali ostatýnm, a tak je potrebná veľká sebadisciplína vo vašom procese myslenia.

JA SOM Melchizedk – ©2011 Marlene Swetlishoff

Môžete zdieľať túto správu pokiaľ je uverejnená v jej celistvosti a nič nie je zmenené alebo pozmenené akýmkoľvek spôsobom a je zahrnutá vďaka, copyright a stránka pisárky. http://www.therainbowscribe.com

Preklad: SiR

Zdroj

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s