Energie Ka

Energie Ka je základní kosmické světlo a životní síla, které při správném proudění v našem fyzickém a energetickém těle doplňuje meridiánové systémy jako ty, které se využívají v akupunktuře a shiatzu, a udržují je otevřené a průchozí. Energie Ka je jakýsi božský dvojník fyzického těla, který mu přináší vysokofrekvenční světlo a životní sílu.

Sestává se z kanálů Ka, mezi něž patří systém meridiánů, přes který vstupují upravené vysokofrekvenční energie a který udržuje světelné tělo jako aspekt vaší fyzické existence. Ka tvoří soustava elektrických obvodů světelného těla, které existují ve 3D – 6D, a které současně účinkuje ve všech těchto dimenzích, aby ukotvila a obsáhla vaši JÁ JSEM v těle. Umožňuje nám stát se plně přítomnými v těle a uskutečnit přechod ze 3D do 4D a dále, v procesu vývoje a zvyšování naší vibrační frekvence. Proudění energie Ka v těle je klíčem k fyzickému zdraví, regeneraci orgánů a otevření cesty pro sestup JÁ JSEM do našich těl. Nejprve vyšší Já sestupuje do hmoty a poté se vyšší Já a tělo společně povznesou do vyšších dimenzí.

Energie Ka je zředěná, vibračně snížená vyšší dimenzionální energie. Protéká kanály po celém těle, přičemž uvolňuje blokované energie. Když se vaše tělo pustí hustších energií, propojí se s vaším Ka a napojí se na vaše vyšší dimenzionální Já od 3D do 6D, a výsledkem jsou tantrické vlny. Tantrická energie je sexuální energie, která je rozpohybována vzhůru čakrami z pohlavních orgánů a spodku páteře, zpravidla provázená energií kundalini stoupající páteří. Je to čistá energie tvoření. Je to základ kosmické extáze a taky jedna z energií, které byly na Zemi nejvíc poškozeny.

Pochopení cíle, zasvěcení.

Polarita, pochopení výzvy – začínáte usilovat o vytvoření rovnováhy ve vaší vnější i vnitřní mužsko – ženské polaritě.

Rytmické proudění – vaše ego se poddává vašemu božskému cíli.

Míra, definice – „Co stojí za to, abych v této chvíli nemiloval?“ Probíhá přehodnocování priorit a Ka se prosazuje stále trvaleji a důrazněji.

Soustředěnost, božská síla – ego a minulé identity jsou zastíněny, jak přijímáte svou skutečnou identitu bez popírání lidskosti. Vaše energie Ka začíná léčit váš nervový systém na hlubší úrovni, a to díky odpouštění a přijímání.

Rovnováha – odhodlání žít plnější život na všech úrovních vytváří rovnováhu a osvobození od odporu vůči hlubšímu cítění. Začínáte zažívat své vyšší Já ve formě jeho trvalého připojení k tělu. Vaše Ka a kundalíní proudí synchronicky, průběžně a harmonicky. Urychluje se očista na buněčné úrovni.

Přivádění vyšších dimenzionálních energií – prohloubení duševního léčení. Začínáte si rozvzpomínat na svůj skutečný původ. Hvězdné napojení na Ka spouští větší přístup k multidimenzionalitě. Rozumíte si a odpouštíte si.

Harmonická rezonanceláska k sobě bezpodmínečná láska k ostatním tvoří vaši realitu. Vina už v ní nemá místo a prohlubuje se ve vás soucit. Odhalují se vám základní věci. Cítíte, že vysíláte harmonické impulzy sami k sobě jako ten, kdo je zajedno se svým stvořitelem. Je to zvuk jednoho hlasu v lásce. Rezonance s Ka mimo čas a prostor navozuje rozvzpomenutí se na vaši pravdu.

Realizace – završuje se rozpad všech komických a negativních vzorců. Konáte z místa svého bytí. Přestáváte se „snažit“ a „zkoušet“ a uvědomujete si, že „jste tím, co hledáte“. Přijímáte odpovědnost za to, že jste nyní mistrovskou bytostí. Vaše kanály a proudy Ka jsou soběstačné. Jste hluboce ponořeni do naplňování svého nejvyššího osudu, jímž je služba Všemu Co Je.

Manifestace cíle – vy a vaše Vyšší Já jste plně prolnutí ve vašem lidském těle. Všechny zbylé víry v omezení jsou odstraněny. Vaše energie Ka, kundalíní a energie Vyššího Já jsou synchronizované, průběžné a harmonické. Ostatní, kdo jsou ochotni vidět, rozpoznávají ve vás vaše pravé Já, a vy plně žijete pro vyšší cíl.

Rozpuštění a rozhřešení – vše nepodstatné se rozpouští. Plně se podvolujete svému osvícení a upouštíte od všeho zbývajícího odporu. Všechny cíle a zbývající vazby jsou prozkoumávány a uvolněny, jestliže nejsou ukotveny v božské vůli. Vaše Ka splývá s buněčnou úrovní a vy se stáváte lehčími.

Univerzální – vaše autonomie se vzdává veškeré kontroly ve prospěch božské vůle vyššího kolektivního vědomí. Vaše ka dokončilo napojení na hvězdy a galaxie a uzavřením kruhu dospělo je spojení se Vším Co Je a s JÁ JSEM všech bytostí na nižších úrovních než vy sami.

Transcendence – dosáhli jste kristovského vědomí a můžete kdykoli provést nanebevzetí.

Otevřením kanálů Ka a rozproudění energie Ka se stanete přístupnější vyšší frekvenci, dojde ke zjemnění a očištění vaší sexuální energie, vzorců chování a postojů. Jak nakládáte se sexuální energií, tak nakládáte se svou duší. Rozproudění energie Ka spolu s tantrickou energií je jedním z nejrychlejších a nejpřirozenějších způsobů vyléčení vztahu mezi vaším tělem a duší a odstranění traumatických a negativních sexuálních vzorů.

Vzorec Ka je součástí korunní čakry a obsahuje kódy informací ohledně duševních cílů jedince, jeho plánů a vzorů proudění pro energii Ka v těle. Ukazuje, co má osoba v tomto životě prodělat. Je třeba aktivovat a probudit kanály Ka a vzorec Ka, aby vaše buňky byly připraveny na osvícení a nanebevzetí.

Udržování proudění Ka. Praktikant přivádí do každého aktivačního bodu na vašich kanálech kosmickou energii kundalini. Někdy u potrhaných a poškozených kanálů je nutno provést psychický chirurgický zákrok nebo některé části vašich kanálů mohou být úplně vyměněny. Tato terapie trvá několik měsíců a tyto procesy se budou opakovat většinou ve spánku. Je nutné otevřít 16 párů kanálů, pročistit neurální dráhy v mozku, naučit se spojování s vyšším Já a meditačním technikám a odstranit fyzické ulpívající vzory. V těle jsou tři portály, přes které vstupuje energie přicházející od vašeho vyššího Já: 1. korunní čakra, která přivádí proud Ka do šišinky, b) zadní část srdeční čakry ústící do místa uprostřed nitra vaší hrudi, c) hráz (perineum) s kanálem, který vede do pupku.

1. Světelný kužel je umístěn na vrcholku aury, s hrotem kužele směřujícím od těla, který podporuje očistu a božské zaměření. Je tvořen rychle rotujícími, vysokovibračními světelnými energiemi, které pomáhají vyčistit energie uvolněné z těla a aury. Je spojen s vyrovnanou božskou osou. Až do 9D máte ve svém energetickém poli trubicovitý otvor, který je naplněný vaším světlem a který se táhne podél páteře až na spodek vaší aury pod chodidly. Kužel přijímá uvolněné energie do sebe.

2. Čištění a aktivace vašeho vzorce Ka. Váš vzorec Ka je umístěný na vrcholku vaší hlavy, kousek za korunní čakrou a má tvar obdélníku. Když energie Ka ze 4D vstoupí do vaší aury, nejprve je přijme vzorec Ka, kde projde skrze kódy, které vymezují plán pro vaši duši a tělo týkající se využití Ka v tomto životě. Je-li vaším cílem nanebevzetí, tento cíl je zakódovaný ve vašem vzorci a aktivuje se vyčištěním a otevřením vašeho vzorce. A podobně, pokud se vaše bytost rozhodla projít zážitkem fyzické smrti při rakovině, je i tato informace uložena ve vašem vzorci Ka. Po aktivaci a pročištění vzorce Ka začnou energie Ka proudit do šišinky, která šíří světlo tělem a říká mozku, jak řídit tělesné systémy, myšlení, emoce a fyzické pohyby. Reguluje také přísun světla a energie přes kanály Ka do meridiánových systémů a je podstatná pro osvícení. Impulzy k regeneraci či degeneraci jsou přímo úměrné vztahu mezi vaší šišinkou a vzorcem Ka.

3. Otevření vašich kanálů Ka. Vaše kanály Ka tvoří soubor meridiánových drah, kterými proudí vaše energie Ka. Každý kanál je ve skutečnosti pár energetických linií s odpovídajícími fyzickými dráhami na levé a pravé straně těla. Tento systém kanálů není jako ostatní meridiánové systémy. Energie Ka je klíčem ke znovuoživení a údržbě všech meridiánových systémů ve vašem energetickém systému.

Tuto energii posílá vaše vlastní vyšší Já ze 6D do 3D a cestou je neustále snižována. Tato energie je velmi jemná a čistá a má elektrickou povahu. Když tato energie Ka vstupuje do vašich kanálů Ka ve fyzickém těle, zaplní je a aktivuje, a zároveň ji přelije do fyzických meridiánových systémů.

Zdroj – Plejádská světelná terapie – Amorah Quan Yin

Zdroj

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s