SaLuSa, March 12, 2012

Čas sa postupne neustále zrýchľuje kým na blízkom východe sa bojuje o budúcnosť ľudstva. Takto sa to aspoň môže javiť tým, ktorí sa ešte len majú zobudiť a zostávajú neinformovaní. Na poľutovanie sú médiá stále dusené starým prístupom ktorý zabraňuje slobodnej reči a investigatívnemu žurnalizmu, ktorý bude môcť vyniesť pravdu na svetlo. Deje sa toho veľa čo by malo byť povedané aby ste mali predstavu o tom, čo je za udalosťami, ktoré ohrozujú svetový mier. Najlepšie by bolo pravdivé informovanie tak, aby si mohli Vaše mysle oddýchnuť s vedomím, že napriek tomu že boli pokusy na začatie ďalšej svetovej vojny, neboli a nebudú úspešné.

Neželáme si aby ste zrazu začali pociťovať strach o budúcnosť, pretože sme Vás uistili, že všetko je v poriadku. Avšak znova Vás budeme informovať o tom, že máme technológiu, ktorá dokáže mať kontrolu nad tým čo sa deje na Strednom východe a všetky konfrontácie budú čoskoro zastavené. Zodpovední boli informovaní, že nepripustíme použitie nukleárnych zbraní a sme proti akejkoľvek forme agresie. Preto je celkom bezvýznamné pokračovať vo vojnových hrách a zúčastňovať sa všetkých tých póz, ktoré zhoršujú situáciu. Dochádza nám trpezlivosť a ak sa veci nezlepšia, použijeme našu právomoc na zastavenie všetkých pokusov o vojnové ťahy.

My z Galaktickej Federácie dohliadame na to, aby ste Vy a Matka Zem bezpečne pristáli vo Vašej destinácii, ktorou je dokončenie tohto cyklu duality. Čím skôr budú Temní so svojimi stúpencami odstránení a ich vplyv im bude odobraný, tým skôr sa môžme všetci sústrediť na prácu ako Vás dostať na správny smer pre Vzostup. Napriek tomu stále udržujeme v rovnováhe rôzne energie ktoré sú prítomné na Zemi a ktoré exponenciálne narastajú a pomáhajú zvyšovať úrovne Vášho vedomia. Ešte stále máte pred sebou dosť ďalekú cestu kým nadobudnete čokoľvek čo by sa podobalo plnému vedomiu, ale príde to skôr, ako by ste mohli očakávať. Ste pripravovaní stať sa Galaktickými Bytosťami a zaujať svoje miesto medzi nami, pretože je to Vaše božské právo.

Zisťujeme s pochopením že tí, ktorí sú už zobudení do toho čo sa deje s ľudskou rasou sa stále obávajú o tých, ktorí ešte driemu. Radi by sme Vás uistili, že pred koncom tohto roka každá duša bude vedieť o Vzostupe a bude mať možnosť vybrať si či sa na to pripraví, alebo nie. Čas sa kráti, ale niektorí to ešte včas stihnú, pretože prišli do tohto života aby sa to stalo ich cieľom. To Drahí je rozhodujúci faktor, pretože mnohí sú tu kvôli skúsenostiam, ktoré posunú ich vývoj, ale nie sú pripravení urobiť obrovský skok vo vedomí. Odpoveďou je nebáť sa o rozhodnutia urobené inými dušami, pretože oni si vyberú to, čo je pre nich najlepšie a uspokojuje ich túžby. Buďte si istí, že o všetkých bude postarané a Boh nerobí rozdiely medzi dušami a všetci sú rovnako milovaní.

Na implementáciu sú pripravené rôzne programy ktoré Vás ponesú vpred a prípravy sú ukončené. Mnohé je závislé od vládnych zmien pretože je jasné, že tam musia byť ľudia ktorým sa dá veriť a môžu Vás viesť s plným pochopením toho, čo sa od nich vyžaduje. Viera vo Vašich zvolených predstaviteľov bola veľa krát porušená tými, čo nedodržali svoje sľuby a sklamali Vás. V budúcnosti Vaši vodcovia budú vyberaní pre ich múdrosť a spirituálne skúsenosti a budú dôveryhodní a čestní. Príliš často ste boli oklamaní sľubmi, ktoré nikdy nemienili byť dodržané tými, čo preferovali službu sebe radšej ako druhým.

Ako sa vyvíjate a pokračujete v stúpaní do ešte vyšších dimenzií zistíte, že žiadna duša nemôže podvádzať a klamať druhú bez toho, aby jej zámer bol poznaný. Skutočne to budete vedieť pozorovaním ich aurického vyžarovania, ktoré prezrádza veľa informácií o duši. Dokonca aj teraz máte ľudí, ktorí vidia a čítajú aury ktoré toho o Vás veľa prezrádzajú. Napríklad stav Vášho zdravia a dokonca aj začiatok choroby ešte predtým, ako si to uvedomíte. Ste skutočne celkom komplexné Bytosti a ste v temnote čo sa týka rôznych aspektov Vášho ja, akým je napríklad Vaše astrálne ja, ktoré používate keď ste mimo Vášho tela. Mnohé duše ho používajú na návštevu rodiny a priateľov ktorí odišli, ale len veľmi málo duší si to po prebudení pamätá. Pamätajte, že žijete nekonečné životy a ako duša budete vždy existovať v nejakej forme a nakoniec sa stanete čistou Bytosťou Svetla.

Zmyslom života je vyvíjať sa prostredníctvom skúseností a Vy ste tí, ktorí rozhodujete o tom, ako ich dosiahnete. Zem je ťažká skúsenosť, ale Vy ste vedeli, že to tak bude a teraz ste tu po mnohých stovkách životov v odlišných civilizáciách, ktoré rozšírili Vaše úrovne vedomia. Nič z Vašich skúseností nikdy nie je stratené a nemusí byť pre Vás potrebné spomínať si na konkrétne okolnosti. Niekedy je najlepšie keď sú zabudnuté a extrémne skúsenosti, ktoré boli nepríjemné môžu byť vymazané z Vašej pamäte. Máte bohaté skúsenosti, ktoré Vám a druhým veľmi dobre poslúžia v čomkoľvek si vyberiete ako Vaše ďalšie dobrodružstvo. Niektorí z Vás sa pridajú k nám ako Galaktické Bytosti a to celkom oprávnene ako nám rovní.

Naša misia sa výrazne zmenila odkedy sme začali a teraz je nám Vaša cesta jasnejšia a že potrebuje naše väčšie zapojenie sa do Vašich záležitostí. Dúfali sme, že ako sa konečné časy priblížia, Temní budú vidieť svoju pozíciu ako neudržateľnú a dovolia Vám dokončiť Vašu cestu bez narúšania. To sa ale nepotvrdilo a porušili sľuby na ukončenie svojich operácií. To nám nedalo na výber, iba získať povolenie na ich odstránenie a ako mnohí z Vás zisťujú, už sa to začalo. Aby sme zabránili neustálemu narúšaniu, museli sme zničiť ich zariadenia, ktoré boli väčšinou pod zemou. Medzitým sa sústreďujeme na Stredný východ, ktorý už dlhý čas nesie potenciál na prepuknutie svetovej vojny. Očakávame, že keď uvidia zbytočnosť ignorovania našich požiadaviek na to aby prestali, ukončia svoje aktivity a umožnia aby mier zostúpil na Zem. Musí to tak byť, pretože je to Bohom dané.

Som SaLuSa zo Síria a som potešený, že sme tak blízko k vyriešeniu jedného z Vašich hlavných svetových problémov, ktoré stoja v ceste trvalému mieru.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a Danica

Zdroj

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s