Správa od Galaktickej Federácie Svetla – 16.3.2012

Jeden dizajn našich lodí, ktorých budete svedkami viac v najbližších dňoch je to, čo možno opísať slovami ako obrátené V, alebo tvar bumerangu. Tieto plavidlá môžu byť veľmi veľké, sú čierne, s jedným radom veľkých svetiel po dĺžky oboch krídel V-tvaru. Ďalším typom plavidla, ktoré začnete vídať veľmi skoro na vašej oblohe sú kruhového tvaru, svetlejšie a môžete si ich predstaviť ako broskyňu, ktorú rozkrojíte na polovicu a z jej stredu vyberiete kôstku. Stranu, ktorú vidíte na oblohe je spodná strana kozmickej lode. Toto sú dva návrhy z mnohých typov lodí, ktoré máme k dispozícii a cítime, že je dôležité, aby ste mali nejakú predstavu o tom, na čo sa zamerať, ako teraz zvyšujeme počet a kvalitu pozorovaní našich lodí. Postupom času sa naše lode stanú pre vás všeobecne známe, tak ako my budeme pomerne často cestovať vo vašom svete a budeme často pristávať na Zemi a stretávať sa tými, ktorí budú pracovať s nami, rovnako ako sa my budeme snažíme opraviť planétu a lepšie ju pripraviť pri vzostupe.

Tieto popisy boli vytvorené Galaktickou federáciou Svetla, aby ste mali nejakú predstavu o tom, ako niektoré z našich bežne používaných lodí vyzerajú. Veľa z vás ich bude navštevovať pri práci s Nami. Budete si môcť kompletne prehliadnuť interiér a celkovú situáciu schopností vašej činnosti. Prajeme si, aby mnoho z vás, boli oboznámených s našimi loďami, nebudete mať a dávať teda najavo strach keď zostúpime z neba. V tomto okamihu SÚ tu stále eštenie podaktorý z vás v tomto okamihu, ktorí sa obávajú. Kabala mala v prevádzke vlastné kozmické lode a môžeme vás uistiť, že Kabale nie je dovolené zasahovať do našich plánov a našich osobných pracovných vzťahov s Vami.

Tí z vás, ktorí majú záujem pracovať s nami, si nemusia robiť starosti, čo sa týka akýchkoľvek podvodov zo strany Kabaly. Vaša bezpečnosť je veľmi dôležitá pre nás a my podnikneme všetky potrebné kroky, aby sme zabezpečili vaše blaho. Máme osvedčené metódy, zaoberajúce sa Kabalou a akýchkoľvek vojenských síl, ktoré sú stále stotožnené s nimi a my máme protiopatrenia na ich prípadný pokus zasiahnuť do našich plánov. Nemusíte si robiť starosti a bude vám to jasné hneď, ako prvý z Vás začne pracovať s nami osobne. Títo ľudia budú hlásiť späť do sveta svoje skúsenosti a zdieľať dôkazy o svojom čase stráveného s nami na palubách našich lodí, to bude pre Vás znamenie, že všetko je v poriadku a niet sa čoho sa báť.

Budeme posilňovať postupne náš náborový program, tak ako vy budete smerovať dopredu a viac z vás sa naučí veriť nám a dokážete sa spoľahnúť na vašu bezpečnosť. Budeme robiť nábor zo všetkých kútov vášho sveta, cítime, že je dôležité, aby sme udržali vašu ľudskú rodinu pohromade v tomto okamihu vašej histórie. Mnohí z vás si splnia želanie a navštivía iné svety po prvýkrát, ale splníte si aj prianie navštíviť iné štáty, ktoré ste nikdy predtým nenavštívili. To bude obrovský krok pre ľudí z vášho sveta, ktorí sa budú spájať pospolu na toľkých rôznych miestach, kde boli steny doteraz vzhľadom k vašej aktuálnej 3. dimenzie stavu. Tieto steny idú teraz dole a vy už viac nemusíte byť oddelení od nikoho. Budete jeden národ, a budete mať zastúpenie v rámci Galaktickej rady ako jeden závod, ľudskej rasy.

Boli tú národy, ktoré zanikli behom histórie, ale to sa nestane vašej rase. Prežijete a budete pokračovať a prosperovať do značnej miery na vašej spoločnej ceste, zjednotený do jedného obecného človeka. My, Galaktická Federácia Svetla, sme tu v hojnom počte, ktoré vám pomôžu vykonať to, čo treba urobiť v týchto náročných časoch a ľudstvo bude žiariť vo svojej dobe spolu a bude ďalej žiť a zdieľať svoju kultúru, svoju históriu a svoj príbeh, do celého tohto vesmíru. To je to, čo čaká na vašich ľudí, a spoločne nedovolíme, aby vám niečo stálo v ceste vášmu osudu. Bude musieť prekonať stúpanie cez hory a prekážky v ceste vpred, ale budeme môcť tieto práce vykonať spoločne tak, že sa bude vidieť vaše rasa podeliť o svoj príbeh, príbehy, ktoré rozpoviete.

My sme Galaktická Federácia Svetla.

Priamy a doslovný preklad channelingu cez Grega Gilesa

Preložil: YurYno

MASSIVE UFO caught on film over Southern California , March 14th, 2012

zdroj

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s